Újabb butítás

5 kedvelés

Igen kiskezétcsókolom ,kontyos néni .
Igen tenni kell,mert kevés az adó rajta …szerintük.
Ebből MÉG nincs bevétele a nem írom le királyunk nevét ,sem a mamájáét.
Én lassan 2 éve gőzölgöm, megcáfolom a nénit mert azóta sokkal de sokkal jobban érzem magam mint előtte.,nem zihálok nem veszem nehezen a levegőt ! Igaz orvoshoz sem járok mert nincs miért ,a gyerekorvosomnál van a kartonom még mindíg !!!hálistennek :blush:
Még ennyi évesen is hamarabb elviszek egy hegyet mint akármelyik fiatal ! Igaz olyan is van hogy nem akarják a homokszemet sem megemelni …
Füstmentesség???
Néni ez gőz :joy::joy::joy::joy::joy:
Bocsánatot kérek hogy kifakadtam.
Maradok tisztelettel ha lehet ebben a közösségben :dash::hugs:

11 kedvelés

Nem csodálkozom ezen, 6.éve semmi sem változik sajna, ez szomorú még is mit vártunk, pozitív hozzáállást sohasem lesz sajna, amikor még az Egészségügyi Világszervezet (WHO) is KRETÉN, egyszerűen gyűlölik az alternatív, ártalomcsökkentő termékeket…

9 kedvelés

AHA hát persze hogyne mert az ecgin nincs adó ? Politika az egész rég óta … 370 ft egy euro :slight_smile: történelmi mély ponton van ez egész ország. De azért jön a választás költekezünk még. Tudom ez nem politikai oldal ezért ha kell törlöm vagy töröljétek nyugodtan a hsz … De mi van akkor 4000-5000 ezer ft lesz egy doboz cigi ? Senki nem bírja megvenni. Vagy a dohányzás lassan egy gazadag sportág lesz mint a foci ? De az miért is baj hogy én vape elek és nem mérgezem magam. JAH HOGY NEM AZ ÁLÁMBÁCSINAK CSENGETEM A PÉNZT ?! szimplán ez van ---- O.o

8 kedvelés

Manapság hozzászoktam, hogy minden információt fenntartással kezeljek…a megérzéseimre és a testem jelzéseire fogok hallgatni, nem egy érdekből (nyilván nem kevés pénzért) felszólaló akárki szavaira…maradok vaper és köszönöm, jól vagyok

5 kedvelés

“Számos olyan vegyület van benne, mint a cigarettában”
-Szerintem csak VG és PG, de ezt a néni nem tudja. Az aromákban mi van, mi lehet, azt én is megkérdőjelezem. De némelyiket egészen kis százalékban kell bekeverni. Az egészen biztos, hogy sem szénmonoxid, sem égéstermék nincsen. Viszont az aromák, amiket a szörpökben nyugodtan elfogyaszthatsz, de a gőzük már életveszélyes? Azt viszont olvastam, hogy a lángossütők közt nagyobb százalékban lehet tüdőrákos, mint a dohányosok közt. Kérdés, hogy a sokáig, és hány fokra hevített étolajból felszabaduló zsírsavgőz és a VG között létezik -e valamilyen fajta rokonság?

1 kedvelés

Nagyon úgy néz ki, hogy ha a vape-en lenne elég adó, a károsanyag bevitelünk hirtelen az egészségügyi határérték közelében landolhatna mint elismert “újfajta, leszokást segítő alternatíva” mint példáúl:

  • a távközlési berendezések megengedett maximális kisugárzott teljesítménye = “egyes szakemberek” álltal megállapított érték.

  • Lángossütést pedig nyílvánítság extrém sportnak és fizessenek duplán TB-t! :upside_down_face:

7 kedvelés


Ez a cikk már nem olyan negatív hangvételű. Sajnos, csak Angliáról szól, s mint tudjuk, ott mindig is támogatták az e-cigarettát, mint alternatívát a dohányzásról való leszokásra. A másik sajnos meg az, hogy a cikk csak a papír alapú nyomtatott sajtóban jelent meg, az interneten nem tallható. :frowning_face:

7 kedvelés