Vape tudatlanság

Tabak Royal
Tabak Royal Gold
Flaschendusch Brown Tabak

Karamell, pisztaciás, kidinomult sütis jegyek, édes dohányos desszert-remekművek.

Vape magyarázkodás: akkor kaptam agytolulast, mikor a saját idős apám is azzal jött, mikor meglátogattuk, hogy ő látta a tv-ben is, hogy ez káros…elkezdtem neki magyarázni, miért NEM AZ, mi ez valójában, de 2 mondat után már belebeszél… :roll_eyes: Mostani kollégáim fllvilágosultak. Mondták, nyugodtan szívhatom a karbantartói pihenőben bármikor bent.

Nem kell magyarázkodni. Bárhol emberekkel találkozol, amint meglátják a kezedben, visszakézből basszál le mindenkit azonnal, oszt kész :grin:
Kár fecsérelni néha a szót.

2 kedvelés

Nekem Primeből nem ízlik annnyira a dohányos. Dwarvból se. Viszont marhajók desszert ízre.
Csinálok lassan egy leltárt, lesz pár eladó dolgom, ha akarsz még új Prime klónt, szólhatok. :slightly_smiling_face:

Amúgy nekem is kialakulgat végre, miket szívok. Eléggé makkmentes az irány :grin:

@Janos_Groszeibl küldjek tankot játszani, amit nem kedveltem meg? Pl. Ambition Mods. Vagy Fev klón…
Én mostanában örülök, ha nagyjából ugyanolyan jól sikerülnek a tekerések. :grin: Mire gondolsz, fejlesztésre,.finomhangolásra?
A múltkori kóstolószettedből :+1::wink:amit kaptam tőled, viszont gondolkodom egy-kettőn…

3 kedvelés

Köszi, de egy prime clonnal volt eddig dolgom, és az szívás volt, csak éppen nem én szívtam, hanem az szivatott :thinking:

1 kedvelés

Jut eszembe @Peva71 Az a Prime szekrénybe, bodozba ment… Az a kazán úgy ahogy van hibás. :pensive: A méretarányok nem stimmelnek, a deck és a deck palástjának méretei elmennek egymás mellett. Ezért ez kirívó eset, de ezért folyatott. Lehet, sőt biztos, hogy Zolié jobban fog teljesíteni.

2 kedvelés

Jöhet bármi szívesen fogadom.

1 kedvelés

Köszönöm, de nem próbálkozom klónnal. :slightly_smiling_face: Pláne, hogy tudom, az eredeti nagyon jó. Úgyhogy ha még egyet szeretnék, akkor inkább majd eredetit veszek.

3 kedvelés

Abszolút igazad van. :hugs:

szép napot a hölgyeknek/uraknak, köszönöm a sok segítséget és ezt a rengeteg kommentet, lesz mit vásárolnom megint :smile: minden túlzásnélkül nagyon nagy tisztelet az oldal üzemeltetőinek mert nagyon sokan nagyon sötét erdőben tapogatóznánk ha nem lenne ez az oldal ennyi jó emberrel, és ezt minden túlzás nélkül írom, nagyon szeretem olvasni a kommenteket mert nagyon részletesen és hosszan írtok ami nagyon jó dolog, mert ebből látszik hogy érdekel a téma és tényleg szeretnétek segíteni, nagyon szeretek én is reagálni ezekre a jó kis kommentekre de szerintem ezt szoktátok látni :sweat_smile:nekem egy hobbi lett itt beszélgetni,témákat írni,stb… utóírat ( tudják kiknek szól szerintem :rofl: a Big Mouth aromák 1 hét után sem lettek finomabbak az érés csak rosszat tett velük :melting_face: ) további jó vapelest és gőzöljetek össze mindent ahol a cigi füst jelen van:)

3 kedvelés

Ehez mit szólsz ?


Neki ez ízlik belőle :grin:

4 kedvelés

Sajnálom, hogy a BM aromák nem váltak be. Nem próbáltam még egyiket sem, de a választék kavalkád arra utalt, hogy nem kispályás, jól menő cég és amin már az érlelés sem segít, azon nincs mit szépíteni.

Szia! Én a Fairy Tale-es Banana harmony-t meg a Five kings-t töltöm mint a bolondok. A nyáron nagyon a Full Moon mojito-ja ment, de ahogy jött a lehülés változott a kereslet :smiley: Elsőre desszerteztem, fél fél flaska már elfogyott, sztem nagyon jók. A Five Kings az dohányos egyébként de nagyon adja. Elvileg barackos-karamellás, kekszes, 2 dohányos. Eszméletlen. A banana harmony meg banános sütis, attól is fel fel akad a szemem. Elég testes mindkettő. Már alig várom h az összes desszertből vehessek. :heart_eyes:

3 kedvelés

Én is úgy gondoltam hogy nem tudok mellé fogni egy ekkora cég kínálatábol de még is.

1 kedvelés

ezt most úgy írtad hogy ki kell próbálni ezt is, ugy nem fizettek ezért a reklámokat megszégyenítő vallomásért? Csak poén​:joy::sweat_smile: király hallani hogy vannak ilyen aromák is.

Dehogy fizettek. Jó is lenne​:joy::innocent: Viszont első nekifutásra úgy túltoltam mind a kettőt hogy egyiket se ereztem pedig egymással váltottam őket :joy: szóval kétségbe estem. Ilyen még nem vóóót velem. Úgyhogy 2-3 napig egy limeos dinnyés mentholos lötyit kotyvasztottam (ami amúgy nagyon jól passzolt) de tegnap este nekem már elvonásom volt a desszertektől. Szóval próba újra és működik. :sweat_smile: Még két desszertet vettem, az egyik Witchcraft epershake(jó jó, de nem dobtam hátast, elég gyenge eresztés) meg a big mouthos vlmi kókuszos ostyás(raffaello golyó van a flakonon) hát nem tudom, fini az is, tenyleg egesz jó, de sok a kókusz(olyan száraz kókusz íz amire inni kell) viszont kevés a ígért tejszín meg az ostya. De azért ez sem rossz annak aki bírja a kókuszt. Az erős kókuszt amire vedelheti vizet :joy::joy::joy::joy:

Egyszer futottam neki a kókusznak, spirit of the woods, szerencsére el tudtam cserélni. :rofl:

Yihi sx mini :blush: van belőle neki kékben és feketében is.
Nautilus tankot használ rajta :grin: