Vape tudatlanság

Nem többet, de mást! És van amelyik liquidnek jót tesz :thinking::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ja ja nincs vele bajom …marad a pénz…/ez nem igaz el ba@om/

Én is így vagyok vele két dolog érdekel
A pénz meg a lóvé :rofl::rofl::rofl::rofl:

na olyan levest ha küldesz megköszönöm…

Bocs, javítom! Liquid és hangulat kérdése. A kedvencem van amikor a v9ből esik jobban, de van hogy a dvarwból. És ha már itt tartunk… Ami állandóan jót produkál hangulattól függetlenül az a prime :thinking:
És akkor megint a lényeg, mindenkinek más. Ízlés függő.

3 kedvelés

Igaz a prime nagyon jó de mindig ugyan az…ez persze jó is meg nem is…

Biztos nme véletlen, hogy mindig elcsábulok egy nekem újdonság felé :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

én is minden rendelésemkor veszek valami újat …

1 kedvelés

Urak/hölgyek köszönöm a segítségeteket, nyílvan mindenki más ez minden szegmensbe igaz, visszont a tapasztalat meg a rutin az egységes, szóval ha írsz egy márkát és egy ízt ami nagyon bejött mint aroma és ugyan ezt a márkát még le írja 2-3 ember akkor valószínű rendelek belőle, soha nem szívtam desszert aromát, mindég a gyümölcsös ízek domináltak nálam de megkóstoltam a napokban egy cherry bonbon, ami brutál tetszett szóval elgondolkoztam hogy én lehet nagyon szeretem a desszert aromákat csak nem próbáltam eddig​:sweat_smile: reggelente nagyon jól esne egy sima dohány íz ami tényleg a cigihez hasonlít, a napközepén márfogyasztok mindent nagy gözökkel akkor nyitottabb a szervezetem az aromákra​:blush: estéként pedig valami desszert aro.át fogyasztanék ami nem túl édes és nem fogfájni a fogam tőle​:joy::joy:(csak poén) szóval értek mindenkit és nagyon király hogy pár ember ennyire segítőkész,de most le írtam részletesen mi lett volna a gondolat menetem, szóval aki ezek alapján tud nekem ajánlani dohány ízt a reggeli kávé mellé, és a nap sötétebb szakára valami finom desszert aromát, azt szívesen fogadom, ha megkóstoltad és le írod milyen akkor tudokmire hivatkozni. Köszi ha elolvastad.

Kv mellé Antimether Blackhole akár egész napra is vanília rum kombó :+1:

1 kedvelés

Ezen az oldalon nem tudsz hibázni, a gyártónak van dohányos és desszert “varázslata” is. Személyszerint két desszertet próbáltam, a nagy üvegesek, mindegyik egy külön világ és eszméletlen finom. Az egyik a Garison volt, de a másik nevére már sajnos nem emlékszem, asz’em az Alfie.
Minden Forintot megért:
https://www.aromaparadise.hu/index.php?route=filter&filter=category|138/manufacturer|151

4 kedvelés

Köszi mindenképp megnézem

királyság köszönöm szépen

1 kedvelés

Garrison-nak és Alfie-nak +1 tőlem is.

Garrison inkább desszert, de az Alfie számomra egy exklúzív cigaretta emléket hozta vissza.

3 kedvelés

Pont ma kell ezeket felhozni ? :rofl::rofl::rofl:ma rendeltem :grin:

1 kedvelés

Végre! Nem csak én szenvedek :rofl:

A héten akkor ebből a márkából rendelek mindenképp, köszi neked is​:hugs:

2 kedvelés

De jó neked druszám! Egyszer szívhatnék ilyet, istenem, nekem ez túl drága! :stuck_out_tongue:

@Balazs_Samu_Nagy igaza van, nyugodtan rápróbálhatsz, nem fogsz csalódni, de én még kiegészíteném! Ezekből is nyugodtan szemezgethetsz!
https://www.aromaparadise.hu/ghost_bus_club

2 kedvelés

Dehogyis drága :stuck_out_tongue_winking_eye:ingyen volt a szállítás :rofl:ez nem IW :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés