Vape tudatlanság

Üdv újra Urak/hölgyek, nem tudom ki hogy van vele, de én már belefáradtam magyarázkodni a valóéletbe és már a netes világban is, hogy miert szívom az e-cigit,miért csinálok ekkora gőzöget, ez nagyon káros másokra és rám is, kezdem feladni ezt a harcot hogy mindenkinnek magyarázkodjam.

4 kedvelés

Ne magyarázd nekik kár a szóért :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ha nem tetszik az illatos gőz neki,álljon arrébb :stuck_out_tongue_winking_eye:vagy csak simán elmehet a …ba​:grin:

6 kedvelés

Sajnáldle őket csak ide haza van ez a nép butítás máshol mert nem megy a propaganda ellene ?:rofl:
Kérdez vissza dízel van vagy benzines és miért az is káros mindenkire :grin:

Nem is kell magyarázkodni. :slightly_smiling_face: Aki nyitott rá, az kérdez, aki nem az meg menjen haza. :grin:

3 kedvelés

:joy: hat igen ez jó ötlet de hát sajnos nem ilyen egyszerű.

1 kedvelés

teljesen jogos, csak már nagyon dühítő

csak az a baj hogy nemkérdez csak itélkezik, ugyérzem magam mint ha egy bűnöző lennék mert gőzölök

Ez egyszerű két jó szó közöd és kérdeztelek :grin: nálam jó mert tudják bunkó vagyok :rofl:

2 kedvelés

Kérdezz vissza​:stuck_out_tongue_winking_eye:TE MIÉRT DOHÁNYZOL ? MIÉRT ? :crazy_face:hidd el nem tud érdemre méltó választ adni.
De te igen ! Mert ha akarod minden tank más ízű :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Volt olyan dohány boltot kerestem és egy idősebb hölgyet meg kérdeztem. Hu mit hallgattam amúgy nem tud a közelben . Annyi lett a vége egy mondattal zártam Köszönöm de a vélemény olyan mit a segglyuk mindenkinek van de senkit nem érdekel :grin:

2 kedvelés

Én is úgyérzem stílust kell váltani.

Most már ez lesz, mert nagyon idegesítő már

amit lát a gőz és nem füst…a gőzölgő vasárnapi húsleves bezzeg nem zavarja a fogalmatlant

Na ez az​:joy: hol a tiszteket a húsleves iránt

:rofl::joy: beugrott
IMG_20220920_184421

1 kedvelés

Tudom. Több diplomás középiskolai kémia tanár is ordította már le a fejemet érte. De fel világosítottam, hogy az etilén-glikolra tetszik gondolni. És most (és akkor sem) nem néztem utána, de azt hiszem csak 1 atom a különbség. Tanárbácsi legközelebb készüljön jobban. :blush: Persze soha nem becsmérlő stílusban! :point_up: Lehet ezt szépen is. :blush:

Szerk.: Az kimaradt, hogy a tanárúr a fagyállóra gondolt.

Etilen (fogyaszthatatlan ipari alkohol) szó nem ütötte a pici fülét a tanár úrnak :joy:
PG
image
Fagyálló
image

A PG is fagyálló, tudooom. De shhhh… :shushing_face:

Vissza keresztkérdés cigisnek próbáltad már
Válasza igen sokat kohogtem tőle
Hmm amikor cigizni kezdtél nem köhögtél ? :thinking:
De
És reggel most is köhögsz meg zihálsz ha futni kell ?
Igen mert ettől nem
Nekem ugyan nem jobban vagyok :grin::grin:

1 kedvelés

Próbálkoztam még fiatal átálló koromban… :sweat_smile: De a válasz annyi volt kb. hogy “Csak”. Most erre mit lehet mondani? :joy: