Vape tudatlanság

Az a baj, vagy nem baj :slightly_smiling_face:, hogy én nem látom a problémát :thinking:

nem potyára :joy::grin:

na ez nagyon vagány kép :sunglasses:

1 kedvelés

Ők így szeretnek beszélgetni. Nem kötelező a chatet használni, jó lenne, ha jobban pörögne, de ez van. :slightly_smiling_face: Amúgy én kb minden nap használom. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

nem probléma, ha elkezdtek esetleg ott is beszélgetni rámszámíthat mindenki mert én nagyon élem

1 kedvelés

Ez ok ,de mit és miből pupákolja :thinking::thinking: :rofl::rofl:

persze ezzel nincs is gond, csak tényleg nagyon jó kis funkció aztán picit sajnálom hogy üres

Én se bírok rájönni,hiába nagyítom ki :grin:.Biztos valami olcsó kínai​:joy:

Mi is, de erre tényleg csak annyit lehet mondani, hogy ez van. :slightly_smiling_face: Sokszínűek az emberek, ezt el kell fogadnunk. :heart:

ez varázslat ninc is semmi a kezében szerintem csak úgy tűnik :laughing:

igen de legalább ott van :blush:

A helyzet az, hogy tényleg nem látom a problémát, vagy hogy hogy lehetne másképp.
Van egy topik amiben elkezdünk valamiről beszélgetni, amihez csatlakozik még x és y is. Akkor nyitni kéne egy chatet és ott folytatni?
Tényleg úgy gondolom, hogy minden egyes topic egy nyílt “chat szoba”.
És őszintén mondom, szerintem ez így nagyon jó.
Persze, ha privátban szeretne valamit megbeszélni az ember, egyszerűbb és gyorsabb mint levélben.

3 kedvelés

nincs is egyáltalán semmi probláma :blush:

1 kedvelés

Oké, akkor nincs probléma :slightly_smiling_face::hugs:

1 kedvelés

skacok desszert ízeket melyik márkától érdemes venni?

Na aki ezt így meg tudja neked mondani, attól kérném az öt számot hétvégére! :slightly_smiling_face:

A cukrász től :rofl::joy:

Válasz ki 1-2 márkát amiben van olyan íz ami tetszik.Végig kostolód és 1év múlva megmarad belőle 1 ami be válik és így tovább én most kb 10 íznél tartok 12év alatt ami jó…

1 kedvelés

Egész sokat találtál már szerencsés vagy…