Vape tudatlanság

Csak teminatorosan és érdeklődő gyermeki szellemmel MIÉRT ? :joy::rofl:

1 kedvelés

Nekem is mondja rendszeresen kolléga cigivel a kezében, hogy az enyém károsabb. Már nem magyarázom én sem. Csak annyit mondok, hogy téved, és ennyiben is hagyom.

2 kedvelés

okos enged elv :wink:

1 kedvelés

Bőven elég ennyi szerintem @Peva71 :blush:

hát az biztos hogy nem mi fogjuk meg váltani a világot, de leglalább próbálkozunk jobbak lenni picit, az is lehet a vége hogy mindenről kiderül hogy károsabb mint bármi más, de az is lehet hogy avége az lesz hogy ezt írja majd fel az orvos cigihelyettesítőnek, ez még nálunk nagyon sötét erdő és nem sok fény van, máshol picit jobb helyzet de ahogy tapasztalom mennek ez ügyben minden államban a harcok, szóval nem tudni még semmit, egy biztos hogy, nem köhögök,tisztán veszem a levegőt,jobban érzem magam,nem vagyok büdös,éjszaka nincs köhögés és reggel sem, nem krákogok egésznap, és nincs gombóc érzet a torkomban, eddig ezek az érvek a vaperek mellett szólnak kétségtelen, de maradt nekünk egy remek oldal ahol száműzötként élhetünk tovább :joy: :joy: :joy:

2 kedvelés

2010 környékén mikor Németben éltem ez ott pontosan így volt.

Erre két reakciót is kapsz : :hugs: :sweat_smile:

hát picit meghaladták a Németek a korunkat már abban az időben is. nagyon jó hallani hogy vannak még értelmes szakmáhozértő emberek.

2 kedvelés

Azt szokták mondani, hogy 50 évvel előttünk járnak. Bizonyos dolgokban így is van, tapasztaltam. :slightly_smiling_face:

hát erre nem is tudok mit mondani :grin:

az a baj hogy nem csak ők. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Egyetértek. :slightly_smiling_face:

témától független kérdés: a chat topicoc miért vannak kihalva? én nagyon élném/élem csak úgyérzem hogy ott magamban beszélgetek. :sweat_smile:

Őszintén szólva nem tudom. Gondolom mert itt “kint” vannak többen. :thinking: De a lehetőség mindig ott lesz. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

írtam 1-2 szer de feladtam :sweat_smile: remélem megtalálja mindenki mennyire jó kis feelinges chat van az oldalon

2 kedvelés

Szerintem azért nem nagyon működik, mert nem konkrét emberekkel beszélgetünk, hanem konkrét témákból indul a beszélgetés, amihez aztán többen is hozzászólnak.
Mondhatjuk, hogy minden topic egy egy nyilvános chat… :thinking::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

én pl tegnap is használtam privátban

és akkor mi lenne a javaslatod a probláma megoldására? :blush:

az oké de azt mi nem lássuk :rofl:

Tom Hardy nem magyarázkodik,ő tolja a Vape-et.:grin:

4 kedvelés