Vape kultúra -avagy mit hogy

Minden sunyi helyen megül a kondenzből.kicsapódó.kosz, és a koksz. Felső levegőzésű duplafalú tanknál pláne. Még egy Törpe az hagyján…

2 kedvelés

Én a danikat is fürdetem a testet (de elektronikát is fürdettem már)

Danikhoz stabwood hazat lehet valahol kulon kapni?

1 kedvelés

gyárit nem…amúgy igen…

1 kedvelés

El tudom képzelni, pláne, hogy én sokszor olyan vagyok, mint egy rossz gyerek. :smiley:
Ezért is terveztem már a szemüvegesedés elején, hogy veszek egy tisztítót, de aztán valahogy mégis elfelejtődött. Most meg jól eszembe juttattátok.
Az meg, hogy konkrétan ez a LPV fajta jó-e valamire, kb 2 héten belül ki fog derülni. Addigra átküldök rajta pár cuccot.

2 kedvelés

Na oké, ultrahangos mosót én is tuti beszerzek ezek után :slight_smile:

1 kedvelés

Én is lehet egy ilyet, kis befektetés kis/nagy üzem! :wink: :laughing:
https://ixen.hu/ultrahangos-tisztito-fem-es-acel-eszkozok-fertotlenitesehez-300-ml-kapacitassal

2 kedvelés

Na, ebből nem nézek ki csak annyit, mint az a 2 ceruzaelem az alján :disappointed_relieved::grin: de talán a vattát kifehérítené.

Nem akartam soha, ennyit megér, ha rossz kuka, ha nem válik be maradok a csap alatt egy kis mosogatószeres áztatásnál! :wink: :laughing:

1 kedvelés

Én is azt kívánom, hogy lepődjek meg pozitívan :wink:

Hát azért az a két ceruzaelemről 2W elég kevésnek tűnik. Bár ez is biztos jó valamire, működik az biztos, csak mire. Milyet érdemes, ha pl ezt nem? Ha valaki vesz ilyet én is kíváncsi lennék, hogy mit tud :slight_smile:

1 kedvelés

Nézem ilyet, 4 centi magas. Lehetnek ebben akkorák a szivacs puklik, hogy a 22mm-es tankot stabilan megtartja? Ebben azért elférne pár előre készített, tekert, vattázott tank, meg 10 milis flaska :slight_smile:

Barbaric műanyag tároló doboz, szivacsos, 12x8x4 cm, 33922 - Férfias játékok webáruháza - webáruház, webshop (ferfiakjatekboltja.hu)

2 kedvelés

Hasonló dobozba hordom semmi gond vele

Nem sok hasonló létezik, akkor rendelek egy ilyet :slight_smile:

1 kedvelés

van 3db-om a modokat is ebben viszem

1 kedvelés

Akkor csak én vagyok annyira elvetemült, hogy a porlasztós tankomból addig szívom amíg már csak éppenhogy eléri a vatta furatokat, majd gondolkozás nélkül rátöltök egy másik ízt?
Azért remélem nem köveztek meg :sweat_smile:

1 kedvelés

Dehogy, jóvanazúgy. A porlasztó drága, mi meg válogatósak vagyunk. :smiley:

1 kedvelés

En is ra szoktam onteni. Pedig van mas rta- m. Most kezdek arra ra szokni, hogy rta+mod paros. Es csak azonos leves. Most van egy mogyoros, van egy dohanyos es egy citrus harmas. Ma a citrust szivom. Holnap a mogyoros osszeallitast viszem magammal.

2 kedvelés

Nekem még csak egy szem csóri porlasztós tankom van :man_shrugging: (ja meg egy pod… de az mtl nem jön be. Egyből tüdőre szívva meg erős a 10-es ami benne van…)
Na de már a kicsi kínaiak postázták az első rta-mat :partying_face: várom mint a messiást

4 kedvelés

Na neeeeeee :flushed: minyimum kettő kell ha gebasz lenne valamelyikkel :crazy_face:

2 kedvelés