Dohányzással kapcsolatos szokások

Üdv,sziasztok! Csupán egy kis èrdeklődès cèljából írnèk ide.kinèl mennyire maradtak meg a dohányzásből való berögződèsek? Pl: kávè mellè,ètkezès után.nálam ètkezès után teljesen elhagyható lett,hiába mtl vonalon mozgok.

2 kedvelés

Szia! Én folyamatosan szívom nem változott semmit max.annyi nem a hamutartóba nyomom el hanem zsebre vágom…

3 kedvelés

Nekem eltűnt az a görcsös èrzès,hogy muszály cigiznem ètkezès illetve èbredès után.attól mèg rágőzölök a mindensègre de azt sem bánom ha ez kimarad,nem mint ahogy a cigarettánál volt…

2 kedvelés

Szia,

Semmi nem maradt belőle, ezt bárhol tudom szívni, akármikor és akármeddig. Sőt én például ha kint gyalogolok valahol, akkor nem is esik jól, főleg ha nagyon hideg van vagy nagyon meleg. Viszont lakásban meg mindig a kezemben van, mint valami pót tüdő. :joy:

2 kedvelés

Nálam ez utazás közben van így,folyamatosan szívom .2x 1 óra utazásnál a napi 4-5 ml fele elmegy :smiley: de nap közben nincs sokat a számban,főleg mert sokat vagyok poros környezetben èl valamièrt egy jó kis falcsiszolás után,közben olyat odavág a 9 mg os leves minthe lenne vagy 20 mg :man_shrugging:

1 kedvelés

Szia. Szerintem ezt többet szívom, mint a cigit szívtam. Sosem szívtam el 2 szálat egymás után, meg kaja után sem azonnal gyújtottam rá. Reggel sem cigivel a kezemben csináltam a kávét, hanem akkor gyújtottam rá, mikor már kész volt minden. Így is elment napi szinten 2.5 doboz cigi. De ezt viszont reggel felkelek már kávé előtt a kezemben van, kaja után meg azonnal szívom. Jobban esik, mint a cigi. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nekem pont fordítva törtènt,èn cigivel a számban keltem,feküdtem.most úgy vettem èszre hogy erősen csökkent a nikotin szüksègletem.pont tegnap rágyujtottam kíváncsiságbol,mondanom sem kell egyből lefeküdtem,olyan rosszul lettem … egy szónak is száz a vège szemèly szerint teljesen el tudtam vonatkoztatni a dohányzástol a gőzölèst,teljesen más “rutinnal” èlem az èletemet mint azelött.

Szerintem ez tök jó, nálam nincs hiányérzet se, ha 3 órát kihagyok, igazából szerintem le is tudnám tenni, ha akarnám, csak nem akarom.

Mert ez egy életmódváltozás. :slightly_smiling_face: Egyetértek Ispyvel, ez tök jó.

2 kedvelés

Én most azt mondom nem tudnám letenni,mert annyi mindent még ki se próbáltam :crazy_face:
Időről időre változik az ízlés aromákban nálam állandóan a számban van mert fincsi aromák vannak :grin:

4 kedvelés

El tudok veszni azaromákban,èn is.nagyon hamar megtelt a szekrèny különböző levesekkel,huzalokkal,vattával,tankokkal.

3 kedvelés

Ne is mond,ismerem az érzést :grin:

1 kedvelés

Én azért nem tudnám letenni, mert annyit kicsaptam rá, hogy ezek után nincs visszaút. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ez meg a másik okom :stuck_out_tongue_winking_eye::fist_right::fist_left:
Ja,meg az hogy olcsóbb mint a dohányzás ,ugyeeeeeee​:crazy_face::crazy_face::crazy_face:
Olcsóbb tényleg ha ésszel csináljuk :smiling_face:

Kb addig volt olcsó amíg elvoltam a dogány boltos Vivo AIO csodával meg a 300 ml heisenberggel :smiley:

Én most eladtam mindenem, ami 4 év alatt felgyült, 200k jött be, kb. 260k-ba volt, szóval a hardver, bár pénzbe kerül, nem száll el. Ellentétben a cigivel, amiből semmi nem marad. Szóval olcsóbb ez, akkárhonnan nézzük…csak nem látszik. :rofl:

3 kedvelés

Nálam nagyjából maradtak a szokások, csak ezzel nem kell kimennem a hidegbe/esőbe/sehovaaa, ha nem akarok.
Az ébredés utáni kávét én nem tudnám valami édes vagy édes dohányos szívóka nélkül elképzelni, de kb minden más is maradt, mert szerintem az agyam ezzel köti össze a pihenést. Is.
Most éppen azért KELL szívnom, mert sül a kolbász az erfrájörben és így gyorsabban telik az idő. :grinning:
A hurka már kész.

5 kedvelés

Ugyanígy! És nem is akarom letenni :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Gőzöléssel társított nikotinfüggő vagyok…a vape ébredéstől elalvásig folyamatosan játszik így lefed minden analógos berögződést.

5 kedvelés

Nálam az erős reggeli 4-7szálas műszak kezdést kiváltotta. Illetve a gép beállítás és indítás közben lógott a cigi a számban nem nézték jó szemmel de az rutin volt (kabala nyugalom) így nem szóltak erre meg már csak legyintenek egy kérdés kiséretében mi jót szívsz :sweat_smile:. Kávézóból már nem megyünk ki igaz 1 perc alatt megtelítjük gőzzel . Mindig kéznél van így át ment a pumpálós szokás 1 2 sluk és megyünk tovább állapotba . Itthon nincs már óránként kimegyek egy bő negyed órára ki állok vagy ülök papmpogok élvezem az ízeket és oda se neki 3-4 óra.

5 kedvelés