Vape kultúra -avagy mit hogy

En egy ilyet neztem. Meg azt nem tudom az ogyuruket nem bantja?

nem bántja…ez csak vízet rezegtett…jó cucc

2 kedvelés

Akkor jo. En is kukkeros lettem tavaly elott. Igy akkor jol jon a szemuveghez is.

Annyi az össz “hátránya” hogy egy kicsit “berreg”, mikor megy. De nem vész. Halk.

Én eleve meleg vizet teszek bele, a 2x9 perc alatt még melegszik rajta, aztán kipakolom egy szalvétára a kivett, lerázott alkatrészeket, és azok szépen meg is száradnak, amíg lehűlnek :slightly_smiling_face:

Szemüveghez is tök jó. Meg barmihez, ami belefér :slight_smile: kollégám bicskát, motoralkatrészt, óraszíjat, stb. is szokott benne tisztogatni.

6 kedvelés

Billentyűzet kapcsolóhoz is jó, leszedi a balzsamot. :rofl:

Még a xar kofágot is​:+1:meg a windózjelet

Ez vajon lehet nem nagyon szar attól, hogy csak 35W? Amúgy is kéne pár cucc most a Löpötiről. A vélemények elég vegyesek. Van, aki lefikázza, hogy gyenge, mások szerint teszi a dolgát.
https://www.lepetitvapoteur.com/fr/entretien/1585-nettoyeur-ultra-son-vape-district.html

35-50 watt közt mozognak. Szerintem ha bizonytalan vagy, vegyél egy Silvercrestet vagy hasonlót, itthon.

Ugyan, legfeljebb tovább hagyom benne a cuccokat. :smiley:
ÓCSÓ is, házhoz is jön. Jóvanaz.

…meg hát már meg is rendeltem. :laughing:

1 kedvelés

én is gondolkodtam ultrahangos tisztítón de mai napig ha kell elmosom sima víz alatt a decket max ha kell finoman fogkefe aztán a vègén le rakom száradni de ha gyorsba kell akkor meg hajszárítózom​:blush::wink:

3 kedvelés

Nem hiszem hogy 5-10 Watt itt számít. Ha korszerűbb az elektronika, lehet hogy jobb a hatásfok. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Azt hiszem @Ispy kézi hatásfokát nem tudja űberelni egyik ultrahangos mosó sem :joy:ott nem tűnnek el dolgok​:joy:

Ok, meg hát váltott kéz :+1::grin:

Tagadok mindent, Tisztelt Bíróság, ártatlan vagyok!

2 kedvelés

Simán megmondod a szemüveget csap alatt egy kis mosogatószerrel az újadon, megtörlöd mikroszálas szemüvegtörlővel és annyi! A mikrohullámú mosó még képes lesz és lelazítja az anyákat-csavarokat és meg is van a probléma!

Évek óta mossák benne a mostani kollégáim, 3 szemüvegesünk van…ami normálisan össze van rakva, azt még nem cseszte el.

Oké, én nem próbáltam!

Annyira nem erős, megnyugtatok mindenkit. :slightly_smiling_face:

Mosom én a csap alatt, meg nyilván fogom ezután is. Itt az a lényeg, hogy a láthatatlan retektől is megszabadítsam néha szerencsétlent.

1 kedvelés

Csodálkozni fogsz mennyi retek van benne …én elmosom csap alatt és utána teszem a tisztítóba.Hát előszőr elcsodálkoztam… :nauseated_face:

2 kedvelés