Vape kultúra -avagy mit hogy

Azt hiszem mi már csak tudjuk :wink:

1 kedvelés

Én még kicsi vagyok :man_shrugging:

1 kedvelés

Van mindig nalam egy kis dobozka. Benne vagy 20 darab tekeres amit elore mindig megcsinalok. Vatta, ollo, kis csipesz. Egy mini 2,5 - es coilozo. Vagyis minden.

4 kedvelés

Csak két mod két kazánnal+2 db 21700 akkuval,meg vagy 2-3 íz.
Ha “ csak” elugrok ide -oda akkor is :joy:
Kapok egy képeslapot és elugrok Hamburgerezni Tokajba itthonról :grin:

4 kedvelés

Meg fogsz nőni te is :grin::hugs:

3 kedvelés

uppsz, előretekert tekerést nem veszek, na de az is okos dolog, hogy magam tekerjem előre? not bad, not bad :slight_smile: az könnyen elfér egy kis zacsiban és mégse előre gyártott :slight_smile: na ilyet én is fogok csinálni :slight_smile:

4 kedvelés

En mindig ezt csinalom. Tudom a taifun es kayfun tankjaim tekereseinek lab hosszat. Vasarnap mindig tekerek parat elore. Igy mindig van nalam vagy 20 db. A tekereseim mindig azonosak. 2,5 mag 28ga, 7 menet. 0,9-1,5 ohm. Huzal vagy kanhal A1 vagy Ni80. Ez vegyes.

1 kedvelés

Én is mindig egyformára tekerem. Ugyan miért ne rövidíhetném azzal, hogy előre tekerek akármennyit is, amikor több időm van :slight_smile: Ezt én is tuti csinálni fogom :slight_smile:

Munkába én is így hozom, dl-es barátoktól kunyiztam kis coilos dobozkát hozzá :blush:

3 kedvelés

Hmm…az enyém ilyen :sweat_smile:

8 kedvelés

Mini túlélő készlet :blush:

10 kedvelés

Nekem is ilyen van. :grinning:

2 kedvelés

Munkahelyre csak ezek. :slightly_smiling_face:


Termèszetesen,előtte otthon,indulás előtt kipróbálom a szettet,hogy rendben működik-e.

9 kedvelés

Ez az en kis dobozkam. Az uvegben sajat tekeresek.

9 kedvelés


Így indulok harcba. 24 órára bőven elég.

8 kedvelés

Nos, megérkezett a szivacsos tartóm. Illetve tartóim :slight_smile: Nem érte el a minimum rendelési összeget, így kettő lett belőle. Az egyiket holnap avatom fel :slight_smile: Pont belefér a tatyóba visszintesen, amit hordok.

Na megrpóbálom, hogy csak egy teljesen kész szettet viszek az övemre rakható taróban :slight_smile: A többi az új tokban tartaléknak. Mod, 3 előretekert és vattázott tank :slight_smile:

Már csak arra kell rászoknom, hogy ne 4 ízt szívjak egy nap hanem pl napokig ugyanazt :sweat_smile: Erre másnak mi a véleménye, tapasztalata? Meg lehet szokni, hogy napokig ugyanaz az íz? Mi a joker ha mégse jönne be? Mondjuk én viszek most mentolos cuccot, az eléggé joker ha nem válik be egész napra, amit viszek készen :slight_smile:

Ja és rajta vagyok az előre tekerésen is :slight_smile: Készítem a második szivacsosba a túlélő készlet többi részét :slight_smile:




5 kedvelés

Hasonló tatyóm van én állítva teszem be a 2db íilyen dobozt mögé a lapos flakonos leves befér 2db és 4db aksi kettesével egy-egy tartóban.

4 kedvelés

4 kedvelés

En csak naponta valtogatom a leveseket. Ma pl almas dohany volt egesznap. Most raktam le a mai kombot es vettem elo a holnapi szettet. Holnap mogyoros nap lesz.

4 kedvelés

Ma kayfun prime volt. A legnagyobb levegozesen. Holnap 5SE a legkisebben. Kb azonos tag mtl. Nem szeretem ha nagyon cuppanos, ahogy F.Tomi mondana. Erzem a fogaimat olyankor. :grinning::grinning::grinning:

1 kedvelés