Ki miben tartja? Avagy, hogy ne dőljenek fel a mod-ok az asztalon, kocsiban, stb

Sziasztok!
Ki hogyan óvja, védi a balesetektől a modjait? Ki miben tartja pl. asztalon? Gyári vagy házibarkács a tárolód? Van valami jó ötleted rá? A hosszú kecses modok, csövek pikk-pakk a legkisebb érintésre is dőlnek, sokszor oda a palást vagy ha nem, akkor sem tesz jót a gépnek a zakó…Tudsz valami jó ötelet rá? Mutasd :slight_smile:

5 kedvelés

Nálam a két akksis MOD-ok játszanak leginkább, így a dőlés kevésbé az ellenségem, na jó a Drag X pont nem ilyen de az is felettébb stabil szerkezet pedig csak egy 18650-es fér a fenekébe. Szóval egy szó mint száz, a szekrényben ácsorognak a sötétben tartó nélkül, szerencsére nem magányosan. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nem tudom mennyire kivehető a képből.Én ilyen beosztott kis tárolót vettem a Pepcoba.Nekem is mindig eldőltek.És ebben a liquid is melléfért.

12 kedvelés

Én is a szekrényemben tartom.
A tankokat elmosva,szét szedve a saját dobozaikban minden alkatrészeikkel és kiegészítőkkel.

17 kedvelés

Modokat egyelőre, jobb híján, a talpukon tárolom.
Nem tudom, higy jobb lenne-e valami mod stand vagy vegyes vaper stand.
Az éppen nem használt tankokat egyelőre egy 5 állásos tank standon (de van egy 10 darabos is, még folpakkban)

13 kedvelés

Tomi ezzel az ellátmánnyal a következő életed is ki van pipálva!:grin:

6 kedvelés

És mennyit vettél belőle Beatrix? Mert ahogy nézem csak a harmada van benne a csapatnak! :grin:

3 kedvelés

Akárhányszor látom ezt a képet, mindig leesik az állam… ez valami csoda :heart_eyes:

5 kedvelés

Én igy

14 kedvelés

Köszönöm szépen. :blush:

2 kedvelés

Szia Jani! Ügyes tároló. A rekeszekbe dobozostól vannak a tankok?

3 kedvelés

Szia @Elek_Segits
Nem a dobozok egy szekrényben vannak a másikba a modok és van még egy ilyen tároló mert ez már megtelt ez egy régi kép​:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Ezt mintha már láttam volna… Valahol… :grin::grin::joy:

4 kedvelés

Köszönöm a képet… Igy utólag is… Tudod… :grin::blush:

3 kedvelés

Az még nem készúlt el sajna…nem tudom dicsekvésnek tüne mindent megmutatni…elég egy részét csak…:slightly_smiling_face::+1:

5 kedvelés

Engedd meg kérlek, hogy “aztabüdösqvafaxba”! :grinning:

9 kedvelés

Szótagolva ha kérhetném., mert ebből semmit sem érteni… :joy::joy::joy::joy::joy:

7 kedvelés

Ez régebbi kép​:wink:
De csak 1et vettem​:cry:
Egy mod,egy RDA és 3 liquid nem fér csak bele​:joy:

3 kedvelés

Nem dicsekvés ,te dolgoztál érte !

8 kedvelés

Én is így gondolom de van akit már a byka is zavar…a danikról meg ne is beszéljünk​:slightly_smiling_face::+1:

8 kedvelés