Vape kultúra -avagy mit hogy

Ezt én még nem kockáztattam meg sosem, de jó tudni, kössz az infót :slight_smile:

Tartalék tervnek pod beválik? így azért másokat látva nem tűnik lehetetlennek, hogy kevesebb szettel induljak el otthonról :slight_smile:

Az azért nagyon fejvakarós, hogy pl tartalék dolgot leszámítva melyik ízt vigyem magammal…

2 kedvelés

Csak akkor tudod meg beválik - e, ha kipróbálod! :slightly_smiling_face:
Többünknek bevált, de lehet neked nem. :person_shrugging:

2 kedvelés

Lehet ám podból is több, ha találsz olyat, ami beválik. :grinning:

1 kedvelés

Mondjuk most csak a szám jár. Én inkább 2 podefejet viszek magammal, különböző dolgokkal töltve. :grinning:

2 kedvelés

Turisztikai vagy military boltokba kehet kapni ilyen övtáskát.
2-fakk van benne fakkonként 1-1 különálló belső zsebbel.
Plussz egy különálló külső csattos zseb.
A belső zsebekbe simán elfér 2-db pico és mivel külön vanbak zárva nem koccanak össze.de simán ekfér benne nagyobb mod pl thelma qest.
3-izt tudsz vinni magaddal. Egy egy ìz a két tankban és a kedvenc a külső csattos zsebben.
Szerintem egy napra megteszi.
Az ára kb 3000-4000ft.




6 kedvelés

ilyeneket már én is nézegettem, most is hasonlót használok. Csak hát nincs benne négy különálló szűkebb flakk a négy 22 milis csőmodnak :slight_smile:

1 kedvelés

Lehet hogy hülyeség de még a koccanások elkerülésére érdekében használhatsz bubis fóliát.
Akkor több modot is egymás mellé tudsz állitani.
Külön külön becsomagolva.


5 kedvelés

Nálam is a válltáskámban vannak a csere készülékek ugyan ebben a bubis zacsiba csomagolva. Hibátlan!

5 kedvelés

Én a home office gang tagja vagyok, fogalmam sincs miről van szó, munkába mindent viszek. :rofl:

3 kedvelés

Sajna van úgy, hogy 2hét európa. Biztonsági tartalékban 3mod+3tank meg minden cájg van a kamionba! 1x kellett vezetés közben egy póttankot kikukáznom, beüzemelnem! De este megállás után takarítás, tekerés és vissza a szokásos tank! A pót szinén kitakarítva megkötve vissza a zacsiba! :grin:

5 kedvelés

Színezős, koxolós leveseim miatt 2 hetente ultrahangos mosózok. Nem gondoltam, hogy ilyen jó dolog, tényleg a zugokat is kipucolja.
(Hálisten melóban van egy készülék).

Úgyhogy ezt is ajánlom, hosszú távon megtérül az a 10-15 k. (Plusz jó ékszerre, alkatrészre, stb).

3 kedvelés

Már sokat találkoztam, olvastam ultrahangos mosóról. Annyira megéri? Bishop-ot elmosom folyó víz alatt, megtörölgetem és jól van az úgy :sweat_smile: Legtöbbször nem veszek észre semmi bajt, ritkán előfordult már, hogy “nedvesebb” volt a gőz mint szerettem volna :sweat_smile:

3 kedvelés

Azt hittem, felesleges cucc. De amikor van egy koxerdő dohányos vagy dexxert anyagom, akkor bizony bizonyos tankok deckje IS be tud rakódni, illetve a bekötőoszlopok töve, meg egy-két zug.
Kipróbáltam, remekül működik, 2 hetente 5-6 tankot beletolok 2x9 percre.
Még az áttetsző szilikontömítést is szépen elpucolja.
Nem kötelező segédeszköz, de nekem bevált :slightly_smiling_face:plusz kiveszem forrón, és önszárít, mint a jó mosogatógép.

De meg lehet lenni nélküle.

7 kedvelés

És veszel bele varázsvizet, vagy a csapból töltöd?

1 kedvelés

Csap vízet használok hozzá én…

1 kedvelés

Már vagy 3 hónapja vadászok egyre lidl-be vagy aldiba​:melting_face:

én valamelyik vape boltból vettem talán sőt biztos innen:

Csapvíz, RO víz, desztvíz…csapvízzel is OK. Teszek bele 1 csepp mosogatószert maximum. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Tök jó, ha azt mondjátok, hogy csapvízzel is ok, mert nem akarok még 1 valamire figyelni, hogy jaj van-e még. :smiley:
Tavaly a fejemre kényszerítettek egy szemüveget, azóta gondolkodok azon, hogy venni kéne valamit, ami szépen leszedi róla a dzsuvát. És akkor a tankokat sem kéne kihordanom többet a kis kezemben a csap alá.