Váltsak át coilosra?

Akkor már értem, miért ugrott be ez a kérdés.:slightly_smiling_face:

A 2 vagy több akkus modokban nem illik tölteni az akkukat, mert hosszú távon nem jó nekik szerintem. Gondolj csak bele, hogy adott egy huzal, ami mondjuk állandó 0.3 A-ra van tervezve. Ha állandóan 0.5-el terheled, bírja, de csak egy ideig. Ugyanez van a gépek elektronikájával, ha gépben töltöd az akkukat. :slightly_smiling_face: Ezen kívül a dual akkus gépeknél az egyiket mindig jobban tölti/meríti, mint a másikat. Míg egy külső akku töltő szinkronba hozzá őket. :slightly_smiling_face:Ezért javasolt a külső töltő, és persze minimum 2db csere akku is. Így az akkukat, és a gépet is jobban kíméled.:slightly_smiling_face: Igaz, hogy az elején ez nagyobb befektetést jelent, de hosszabb távon megéri.

Arra azért még mindig kíváncsi vagyok, milyen porlasztót használsz jelenleg, mert oké, hogy a Blotto tetszik, csak a kövi kérdés az lesz majd, hogy milyen huzalt tegyél bele. :slightly_smiling_face: Ha Pl mesh porlasztót, akkor nem biztos, hogy ugyanolyan élményt fogywz kapni egy single/dual tekeréssel, mint amit várnál.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés