Váltsak át coilosra?

Saját tapasztalat, 0,45ohm, olyan gőzt tolt ki magából, hogy csak pislogtam, és ízben sem volt rossz. Persze kinek mi a DL. :wink:

Jómagam a Kedvesnek fogom építeni MTL használatra. De eszembe jutott milyen kellemes meglepi volt a dolog.

2 kedvelés

Majd ha találkozunk, megmutatom, nekem mi a DL.:wink: Amúgy Mtl-re biztos jó lesz szerintem.:slightly_smiling_face:

MTL-re biztosan, de nekem az már jó kis DL amit ki lehet hozni belőle… :wink:
Jól jön a bemutató, bár az ifjabb nemzedék tagjai szinte minden nap szembesítenek a gőzizélés legkülönfélébb módjaival. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Dead rabbit V2 lett a végére még videókat nemnéztem de az néz ki nekem a legjobban

1 kedvelés

Még egy kérdés hogy ez a dead rabbit V2 rta-ról volt szó vagyis ezt mondtátok? Mert van itt mesh is

1 kedvelés

Igen, nekem volt/van v1 és v2 is. Arra viszont szamits, hogy dual építés mellett az akkut, és a liquidet zabálni fogja. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

De a coilosok azok mind többet eszik mint a sima porlasztós nem?

2 kedvelés

Meg ez a gép elfogja bírni vagy nem függ tőle?

1 kedvelés

Nem mondanám. :slightly_smiling_face: Az persze attól is függ, hogy milyen porlasztót használsz jelenleg.:slightly_smiling_face: Hány watton hajtod? Milyen porlasztóval?

1 kedvelés

A Drag bírja a gyúrődést.:slightly_smiling_face: 177 wattig fel lehet vele menni, bár szerintem 100 fölé nem érdemes (sőt, 60 fölé sem igazán).

Viszont most hogy utána néztem egy kicsit a Dragnek, valamiért beugrott a kérdés, hogy külső töltőn töltöd az akkukat? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nem a gépen keresztül

1 kedvelés

Akkor már értem, miért ugrott be ez a kérdés.:slightly_smiling_face:

A 2 vagy több akkus modokban nem illik tölteni az akkukat, mert hosszú távon nem jó nekik szerintem. Gondolj csak bele, hogy adott egy huzal, ami mondjuk állandó 0.3 A-ra van tervezve. Ha állandóan 0.5-el terheled, bírja, de csak egy ideig. Ugyanez van a gépek elektronikájával, ha gépben töltöd az akkukat. :slightly_smiling_face: Ezen kívül a dual akkus gépeknél az egyiket mindig jobban tölti/meríti, mint a másikat. Míg egy külső akku töltő szinkronba hozzá őket. :slightly_smiling_face:Ezért javasolt a külső töltő, és persze minimum 2db csere akku is. Így az akkukat, és a gépet is jobban kíméled.:slightly_smiling_face: Igaz, hogy az elején ez nagyobb befektetést jelent, de hosszabb távon megéri.

Arra azért még mindig kíváncsi vagyok, milyen porlasztót használsz jelenleg, mert oké, hogy a Blotto tetszik, csak a kövi kérdés az lesz majd, hogy milyen huzalt tegyél bele. :slightly_smiling_face: Ha Pl mesh porlasztót, akkor nem biztos, hogy ugyanolyan élményt fogywz kapni egy single/dual tekeréssel, mint amit várnál.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Sziasztok. :slightly_smiling_face:
Bocsánat Zoli, igazad van. :slightly_smiling_face: Én annyit tennék hozzá, hogy a modon az USB az szoftverfrissítés miatt van. A töltés csak egy felesleges plusz. A modokban lévő töltőeletronika olyan silány, hogy nem bírja, ha nagy árammal van töltve benne az akku. Felmelegszik tőle, ami miatt könnyen tönkre megy. És persze teljesen, 100%-ig fel sem bírja tölteni. Nekem is mindig megállt 96%-nál. Ha több akkus modban töltjük az akkukat akkor drasztikusan lelassul a töltés. 3 akkus modnál előfordult, hogy 2 akkut feeltöltott 90%-ig, a 3. akkut pedig csak 70%-ig. Így én is a külső töltőt ajánlom.

5 kedvelés

Na meg a forrasztás sem túl acélos, a folyamatos ki-be húzogatással simán le lehet gyilkolni az usb aljzatot.

Meg ott van a melegedés is, nem tud szellőzni az akksi rendesen, ha zárt térben van.

Persze, ha vészhelyzet van, akkot 1x-1x lehet használni, de nem folyamatosan.

3 kedvelés

Egyetértek. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Smok tfv8 baby v2 porlasztó van benne

Ok, melyik? :rofl: Csak ezen az oldalon találtam 14 fajtát!:rofl:

1 kedvelés

Baby V2 A2 0.2 dual coil 70w-120w

1 kedvelés

Ízben gőzben ez teljes mértékben megfelelő számodra? Hány watton szoktad hajtani?

1 kedvelés

Aha nekem megfelelő mindenben igazábol mikor mennyi van amikor 80watton van amikor 70 de legtöbször 65 watton szoktam

1 kedvelés