Váltsak át coilosra?

És ezeket az aliexpressről érdemes megvenni?

1 kedvelés

Új lapokon nyisd meg őket kép formájában a böngészőben,majd amelyik szimpi és méretben és árban jó neked jegyezd fel és irány a vaperina videótár és a jutubéé. Amelyiknél látod hogy ez jó lehet neked,akkor utánna irány a kínálat a piactérre.

5 kedvelés

Megelőztél… Plusz egy: a tank mellé érdemes bekalkulálni és beszerezni az építéshez szükséges cuccokat, huzal, vatta, tekerősegéd (ha van megfelelő méretű csavarhúzó, fúrószár, akkor tökély).

5 kedvelés

Én jobban szeretem a Fasttechet, és a Sourcemore-t, de a itt többen Aliról is rendelnek. Én onnan nem nagyon. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Számos kérdésedre itt is kaphatsz választ,remek írások,remek emberektől!

2 kedvelés

Akár onnan is, egyre azért érdemes figyelni, a termék eredeti legyen, ezt jelölni szokták a leírásban, megnevezésben.
A Zoli által említett üzleteken kívül az Everzon, a 3FVape és a 2FDeal is használható, a közelben pedig a Vaporism.cz (Csehország), náluk emailben tudsz rendelni, belinkeled a shopból a kiválasztott terméket, pár szó angolul és kész.

2 kedvelés

Illetve ugyan szentségtörés :grinning: de ez is egy ötlet: választhatod az az utat is, hogy PnP tank és hozzá egy kellemes kis építhető RBA szett. Így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad és komplett Voopoo szetted lesz. Az építés ugyan miniatűr méretben történik, de nagyon elrontani nem lehet, és a méretek miatt mindenből keveset igényel. :wink: Kezdésnek ez sem rossz! :innocent:
Kéretik nem deresre húzni a tippért! :rofl: :wink: :rofl: :innocent:

4 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a választ​:grinning_face_with_smiling_eyes:

3 kedvelés

Teljesen jó 5let lenne @Viktor_Hajdu , abban az esetben, ha DL lenne.:slightly_smiling_face: A PnP RBA sajna nem DL RBA. :slightly_smiling_face: Nagyon-nagyon-nagyon szűk DL-nek talán, de szerintem az inkább MTL. :slightly_smiling_face:

Amúgy az Smrt meg játszhat, ha pod méretben gondolkozunk, bár azt még nem próbáltam, és magamat ismerve nem is fogom már.:slightly_smiling_face:

Saját tapasztalat, 0,45ohm, olyan gőzt tolt ki magából, hogy csak pislogtam, és ízben sem volt rossz. Persze kinek mi a DL. :wink:

Jómagam a Kedvesnek fogom építeni MTL használatra. De eszembe jutott milyen kellemes meglepi volt a dolog.

2 kedvelés

Én a jövőben rendelek smrt porlasztót, plusz hozzá készletet. Ha az időm engedi (hasfájós gyerek mellett szinte semmi :grin:) esetleg egy beszámolót készithetek, bár @Csinos248 ajánlotta, biztosan próbálta, ha nem akkor majd jelentkezem :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Majd ha találkozunk, megmutatom, nekem mi a DL.:wink: Amúgy Mtl-re biztos jó lesz szerintem.:slightly_smiling_face:

MTL-re biztosan, de nekem az már jó kis DL amit ki lehet hozni belőle… :wink:
Jól jön a bemutató, bár az ifjabb nemzedék tagjai szinte minden nap szembesítenek a gőzizélés legkülönfélébb módjaival. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Dead rabbit V2 lett a végére még videókat nemnéztem de az néz ki nekem a legjobban

1 kedvelés

Még egy kérdés hogy ez a dead rabbit V2 rta-ról volt szó vagyis ezt mondtátok? Mert van itt mesh is

1 kedvelés

Igen, nekem volt/van v1 és v2 is. Arra viszont szamits, hogy dual építés mellett az akkut, és a liquidet zabálni fogja. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

De a coilosok azok mind többet eszik mint a sima porlasztós nem?

1 kedvelés

Meg ez a gép elfogja bírni vagy nem függ tőle?

1 kedvelés

Nem mondanám. :slightly_smiling_face: Az persze attól is függ, hogy milyen porlasztót használsz jelenleg.:slightly_smiling_face: Hány watton hajtod? Milyen porlasztóval?

A Drag bírja a gyúrődést.:slightly_smiling_face: 177 wattig fel lehet vele menni, bár szerintem 100 fölé nem érdemes (sőt, 60 fölé sem igazán).

Viszont most hogy utána néztem egy kicsit a Dragnek, valamiért beugrott a kérdés, hogy külső töltőn töltöd az akkukat? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés