Váltsak át coilosra?

Sziasztok új vagyok és viszonylag kezdő e cigis és azt szeretném kérdezni hogy van egy drag 2 refres edition gépem és egy smok tfv mini v2 tankal váltani szeretnék valami féle coilosra érdemes lenne?

4 kedvelés

És milyen tankot érdemes így kezdőnek venni

1 kedvelés

Igen :grin:

4 kedvelés

És akkor milyen tipusuakat ajánlotok?

2 kedvelés

Énis arra gondoltam a zeusra csak attól fèltem nemlesz jó

5 kedvelés

Szia @Szabo_Peter , Üdv a Vaperinán!

A Zeus X (vagy méginkább ZX), szerintem eléggé jó íz visszaadású RTA. Amiket szerintem még érdemes lehet megnézni:

  • Kylin Mini v2
    -Artemis RDTA

Jelenleg az összes elérhető még a piacon, és árban sem eget rengetőek.:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Megjöttem.:rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Okés köszönöm megnézem amiket mondtatok

5 kedvelés

Akár a nyuszik is játszhatnak, azok nekem túl levegősek voltak.:slightly_smiling_face: Ízre azok is jók, de szerintem inkább csak dual tekerésben. :slightly_smiling_face: A ZX viszont szerintem singleben is nagyon jó.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia! Ha single akkor az augvape intake rta igen ízes és nem nagyon levegős. Ha több kell akkor supreme v3 ami 4 az egyben ahogyan azt az előttem szóló is kifejtette​:grinning:

2 kedvelés

Szia!
Üdv közöttünk és persze üdv a LEGO :wink: világban, ha már építésre adod a fejed Te is! Amihez csak gratulálni lehet!
A többiek már sok-sok tippet adtak, amelyekkel csak egyetérteni lehet, én még két ötletet dobnék be:
Dovpo Blotto és Vandy Vape Revolver. Ugyan nem felső levegőzésűek de nekem bejöttek! Elvakult és elvadult MTL rajongóként adtam a fejem DL-ezésre, és ezek a tankok eléggé megfogtak. Az utóbbival rendelkezem is, igazi kis aranyos szörnyeteg nagyon jó állítási lehetőségekkel, a Blotto pedig a szívem csücske lett egy egész estés próba során. :wink:
Nem lesz egyszerű a döntés, de rosszul tuti nem fogsz választani!

4 kedvelés

Az a baj már nemtudok választani mert egy az jolnézki mind, kettő meg ezekszerint mind jó:joy:

5 kedvelés

Vegyél egyet (vagy sokat) és fogd rá a nyuszira! Mellélőni lehetetlen gyakorlatilag.

5 kedvelés

És ezeket az aliexpressről érdemes megvenni?

1 kedvelés

Megelőztél… Plusz egy: a tank mellé érdemes bekalkulálni és beszerezni az építéshez szükséges cuccokat, huzal, vatta, tekerősegéd (ha van megfelelő méretű csavarhúzó, fúrószár, akkor tökély).

5 kedvelés

Én jobban szeretem a Fasttechet, és a Sourcemore-t, de a itt többen Aliról is rendelnek. Én onnan nem nagyon. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Akár onnan is, egyre azért érdemes figyelni, a termék eredeti legyen, ezt jelölni szokták a leírásban, megnevezésben.
A Zoli által említett üzleteken kívül az Everzon, a 3FVape és a 2FDeal is használható, a közelben pedig a Vaporism.cz (Csehország), náluk emailben tudsz rendelni, belinkeled a shopból a kiválasztott terméket, pár szó angolul és kész.

2 kedvelés

Illetve ugyan szentségtörés :grinning: de ez is egy ötlet: választhatod az az utat is, hogy PnP tank és hozzá egy kellemes kis építhető RBA szett. Így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad és komplett Voopoo szetted lesz. Az építés ugyan miniatűr méretben történik, de nagyon elrontani nem lehet, és a méretek miatt mindenből keveset igényel. :wink: Kezdésnek ez sem rossz! :innocent:
Kéretik nem deresre húzni a tippért! :rofl: :wink: :rofl: :innocent:

3 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a választ​:smile:

2 kedvelés

Teljesen jó 5let lenne @Viktor_Hajdu , abban az esetben, ha DL lenne.:slightly_smiling_face: A PnP RBA sajna nem DL RBA. :slightly_smiling_face: Nagyon-nagyon-nagyon szűk DL-nek talán, de szerintem az inkább MTL. :slightly_smiling_face:

Amúgy az Smrt meg játszhat, ha pod méretben gondolkozunk, bár azt még nem próbáltam, és magamat ismerve nem is fogom már.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés