Dead Rabbit V2

Sziasztok!
Adott egy a tárgyban említett tank.
Tekerésben szeretnék tanácsot kérni.
Eddig bárhogy, bármilyen módon tekertem meg a tankot egyszerűen döglök tőle megfele.
Bocs a fogalmazásért, de erre nincs más szó. Olyan köhögésroham kap el a tanktól, hogy eszméletlen. Valakinek személyes tapasztalat, ajánlás?

Előre is köszi!
p

Szia István.
Volt v2-m nekem semmi nem volt vele.
Most V3 van ennél már én is kaptam egy kis köhögő rohamot. Majdhogy lezárt levegővel tudom használni csak, nagyon tömény gőzt ad.
Viszont hatalmas a levegőzése én erre gyanakszom.
A sokk levegő kavarhat be valahogy, de fél levegőzése nekem akármilyen liquid van benne kaparós köhögtető gőzt tol az arcomba.
Ezért majdnem teljesen le van szűkítve.
Próbáld ki hátha nálad is javul.


3 kedvelés

Azt olvastam erről a tankról (V3), hogy nagyon levegős…de ennyire?! :open_mouth: Gondolom két nagyon brutál tekeréshez + az ezekhez passzoló bőséges liquidfogyáshoz kalibrálták a max levegőt.
Ma próbáltam is célozni rá valakinek, hogy ha pl single használatban gondolkodna akkor a ‘Dead Rabbit M’ jobb választás lehet…mivel az arra lett kalibrálva minden tekintetben. Igaz annál meg nem kap totál alulról IS levegőt a tekerés hanem csakis oldalról…és én pont emiatt nem vettem meg hosszas agyalás után azt sem.

3 kedvelés

Anno a Zeus ZX tanknál tapasztaltam hasonlót, barmit csináltam majd meg fulladtam, mai napig nem derült ki, mi volt a probléma.

3 kedvelés

Sziasztok!
V3-hoz raktam fel a ki hogyan teker topicba 1 lehetséges tekerést, tegnap pedig sima szálhuzalból csináltam asszonkámnak bele. 24ga Ss316, 3mm-es mag, 8-8 menet, sűrűn, 5mm lábakkal. 0.25 körüli ellenállással, 40W-on már nagyon jó ízeket adott. A tekercseket én kitolom a szélére amennyire csak lehet, mondjuk sokkal bentebb nem is lehetne mert szinte így is majd összeérnek.

Már én is próbáltam szálhuzalal is single/duál mindegy hogy van tekerve.
A levegő lezárás ami bevált nekem.
De még nem adom fel probalgatom még.
Szerintem ez olyasmire fog vegződni mint a smok tankok régebben 80-120w között.
De majd a valatásnál el válik.

Én alapba szálhuzallal próbáltam.
Ka, Ni, SS, 26-22ga-ig.
Most asszem Ni lett tegnap 3 mag 6 tekerés. @Bocimobil82 A levegőzárás segít valamelyest, de így is megy a kreha.
Lehet asztmás tüdejem nem bírja.

1 kedvelés

Én nem vagyok asztmás de ha nem fogok bírni vele akkor menesztem az tuti.
Nézek helyette valami single verziót vagy valami szűk dl cucost.

2 kedvelés

Szia!

Meg kérdezhetném, hogyan vattázod?

Akárhogy csinálom pattog, serceg. 50-55 watton használom, felette már nagyon meleg nekem a gőz.
Teljesen nyitott levegőzésen van, nagyon jó és ízes, hatalmas felhők…
Más bajom nincs csak a pattogás mintha sok levet kapna.

2 kedvelés

Hello
Én kezdetektől fogva single-re tekerem kb. 0.4-0.5 ohm körül Coilology NI80 Juggernaut-al és bárhova állítom a levegőztetőt nekem nem kapar,nem köhögtet.
De szerintem ez egyén függő lehet mert én eddig egyik tanktól sem köhögtem.

3 kedvelés

Szia Zsolt.
Semmi extra csak méretre vágom és nem rikítom.
Edig csak 3as magra volt tekerve de lehet ki próbálom én is a 2,5 magon. Hátha jobb lesz.

Nekem ritkítás nélkül is pattog, serceg. Kisérletezek tovább…

Köszönöm!

Milyen hosszúra hagyod a vattát?
Elvileg a chimney aljáig kell érjen, nem kell full leérjen a tank aljára. Kicsit olyan artemis rdta szerűre. Amíg hosszúra hagytam addig nekem is sercent pattogott.

Singleba nekem nem jött gőz csak olyan pukiszerű gőzöcske, de akkor is maradt a brutál köhögés.

Ami nekem most nagyon bevált a “retro?” cuccok: intake, destiny. De a yachtvape eclipse is nagyon adja.

Próbáld ez alapján.

Az intake az nekem is eszembe jutott már!
Ha nem fogok bírni vele lehet el cserélem inkább.

Nekem az intake rta max légáramlása annyira passzol, hogy kizárt, hogy DL-ben találnék az igényemhez jobbat…szerintem. Talán ha egyszer változik az igényem akkor nézek más tankot.
Most leginkább egy ugyanilyen tankot szereznék be fekete vagy gun metal színben :slight_smile:

1 kedvelés

:thinking: Gun metal! ez igazán el gondolkodtató:thinking:

Próbáld!
Brutál szűk DL, atom ízek.
Így tudnám leírni.
Csak nehezen kapható már.