Porlasztóról Rda-ra?

Üdvözletem mindenkinek!
Viszonylag sok kérdéssel fordulnék hozzátok, elnézést, lehet, hogy tudnám ezekre a választ az oldalon, tényleg baromi jó oldal, imádom!:blush:
Csak sajnos, vagy nem sajnos, akár szó szerint egész nap tudnám olvasni a tippeket-tanácsokat, hogy milyen rda-t vagy rba-t vagy rdta-t vegyen az ember. :joy:
Sokat keresgéltem hogy melyik az az építő kazán, amely keveset eszik és egyben megbízható, mert már eljutottam odáig, hogy elegem van a halvány ízekből, a porlasztókból, sőt még a saját keverésű liquidjeimből is. :nauseated_face: Én személy szerint mindenféleképp ,tartályos" építő kazánra gondoltam, nagyon tetszenek a meshlapos kazánok Fehér Tamás atyánkat megidézve tetszett meg, félve attól, hogy rengeteget zabál, nem szeretnék mégegyszer olyan kazánt, amiből szívok 2-őt és szinte kifogy 4 ml, amúgy eleaf melo 4-es kazánom van 70VG többletes 30W-on, egy nap 2x töltöm.
És egyben az a kérdésem, hogy folytós ízetlen az összes saját liquidem, nem tudom eldönteni, hogy melyik a rossz, vagy az alaplé vagy az aroma (gusto aromák) ezek mind az oxygain-ről rendeltem.
Így egyben melyik az az oldal ahol ti rendeltek akár SnV-t jó áron avagy alaplé, aroma, minden ilyesmi, ne tartsa magába​:joy:, visszatérve az Rda-khoz, hogy a vattázás az körülbelül mennyi időre elég, tudom, hogy teljesítmény, liquid függő, amikor az ember égett ízt kap, ja és a coilok, meshlapok mennyi időt bírnak, ki, hogy van velük?
Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy elolvasta, előre köszönöm a válaszokat, legjobb oldal a Vaperina! :smile::blush:

4 kedvelés

hello,én pl aromat snv-t csak az aroma paradise ról rendelek alapokat meg az eliqvidvg.eu ról szoktam rendelni azokkal meg vagyok elégedve nagyon is.:wink::grinning:

3 kedvelés

Szia Martin. :blush:

Aholy olvasom Te RTA-t szeretnél, nem pedig RDA-t. Az RDA-nak nincs tartálya. :slightly_smiling_face: Azt nem tudom melyik a legjobb mesh RTA, de pl. a Siegfried-ről jókat hallottam. A mesh az pont az a cucc, ami ahogy szivod úgy fogy. :slightly_smiling_face: Mivel nagy a felülete, ezért baromi sok liquidet el tud gőzölni. De úgy gondolom megéri, mert ezzel együtt társul a jó íz, és hatalmas gőz. Én támogatom a mesh RTA ötleted, hisz bitang jó cucc! Nem tudom mennyi a számodra ideális liquid mennyiség, amennyit szeretnél elgőzölni naponta, de a mesh az kéri a liquidet arra majd készülj fel. :slightly_smiling_face: Személy szerint Liquidhall-ról rendelek koncentrátumokat. Nikkes alapot pedig az EliquidVG-ről, azt higitom a Floravitáról vásárolt PG/VG-vel. A Gusto nem a legjobb márka szerintem, az alap is Gusto? Mert attól lehet rossz a liquid, ha az alap is rossz. Az, hogy egy meshlap mennyit bír az a hűtéstől is függ, de nem hiszem, hogy 1 hétnél tovább. :thinking: Ha sűrűn vattázza valaki az pozitívan hat a meshre is, és amúgy bármilyen más tekerésre is. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszönöm szépen! :blush:

4 kedvelés

Szia @Martin_Szabo !

Egy valamit már az elején le kell szögezni, nagy íz+nagy gőz=nagy fogyasztás. :slightly_smiling_face: A mesh tankok egyáltalán nem eszik a liquidet. Zabálják! :rofl:
Ami megbízhatóbb az RTA-közül, azok többnyire a felső levegőzésű RTA-k. Pl.: Zeus széria, kylin mini v2.
Az, hogy neked melyik lesz a befutó, sajna senki nem tudja megmondani, mert mindannyian mások vagyunk. Nekem Pl. a Kylin mini v2 volt a legjobb eddig. :slightly_smiling_face: De nagyon sok jó íz visszaadású RTA van a piacon jelenleg is. És még nem 8s beszéltem az RDTA tankokról. Ott is van néhány jó. :slightly_smiling_face: Ha nem vagy benne biztos, hogy milyet szeretnél, a Profile RDTA jó választás lehet, mivel singleben, dualban l, és meshhel is lehet használni, de azt jelzem előre, hogy a dualban is nagyon zabálja a liquidet.:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Hatalmas köszönet nektek, még csak modot kell néznem hozzá ami bírja a strapát egész nap. :joy:

5 kedvelés

Arra pedig mindenképpen egy 21700/ dual 18650-et érdemes venni szerintem. :slightly_smiling_face:
Használttól függően egy jó 21700-al is ki húzhatod a napot, de egy jó dual 18650-el is. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Egyetértek Zolival. :slightly_smiling_face: Mondjuk egy Vsticking-nek jó az akkukezelése. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Vagy az Odin-nak. :thinking: Joyetech, Wismec is jól kezelik az akkut. Amelyikek látványosan rosszak, az (bármennyire is hihetetlen) szerintem GeekVape és Thinkvape. A Thinkvape DNA-s modelljei ez alól természetesen kivételek. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm szépen! :blush:

2 kedvelés

Igazán nincs mit. :blush: Remélem sikerült segíteni.

3 kedvelés

Szerintem számomra a Kylin mini V2 lesz a választás, szeretnék kb 10db coilt​:smile:, látom hogy van egy csomó coil minden oldalon, de igazából annyi a lényege választásnál, hogy 3mm magátmérőjű és ennyi? Nyilván hogy Ni80 vagy SS, azt majd kitapasztalom, hogy milyenek lesznek, meg hogy 6 db tekeréssel gyártottak legyenek? Ennyi? :joy:
(bocsánat az értetlenkedésért)
Tim Heidecker Vape GIF by Tim and Eric

1 kedvelés

A tekerés kiválasztásánál nagyon sok minden számot. Azt, hogy neked melyik lesz a legjobb, az már rajtad múlik.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Triple Fused Clapton-t adnak hozzá gyárilag 0,3 ohm-osat. A dolog innentől egyszerű, ha a Triple Fused tetszik, akkor olyat rendelsz, vagy valami hozzá közel állót. Elég nagy a V2 levegőzése, így sok felé coilt elbír. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Gyárilag, az újakban tuti lesz 2db a fent említett coilból, ha használt tankot veszel abban már nem biztos. :thinking: Igaza van Zolinak. Rajtad múlik, de azért kiindulópontnak jó szerintem. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszönöm, isten ments, hogy használtan vegyek, csak mondom ha rendelek, akkor felpakolok kb 3 hónapra mindenből. :sweat_smile:

2 kedvelés

Ajánlom magamat.:rofl: Ebben van tekerés is.

3 kedvelés