Rabbit V3 Dual RTA

Sziasztok.

Adott egy Hellvape DeadRabbit V3 tank, Smok arcfox modon.

Jelenség: tűzgomb lenyomása után kb 1mp után kezd el történni valami, addig mintha nem is reagálna mint a Geekvape subohm, ott egyből porlaszt.

És szívás közben van egy kis pattogó hangja is.

Ezek mitől lehetnek?

Ritka a vatta , vagy sűrű?

A coil nincs jól leégetve vagy hibás a tank azért nem reagál egyből vagy igy kell menjen?

Köszi ha valaki tud segíteni.





Két ekkora vasdarabot kell idő felfűteni :smile:

3 kedvelés

Milyen teljesítménnyel próbálod szóra bírni,milyen ohm tartományt ?

2 kedvelés

0.18 at ír a mod ami elv jó is. 60w-on.

Ha felrakom 80W-ra akkor gyorsabban reagál. 60w lassabban.

És van egy kis szörcsögő, hang picit pattog.

Plusz úgy eszi az akksit hogy kb 3-4 slukk és minusz 2-3% :joy: ez rly?

Dual DL :man_shrugging:igen ez így ennyi :grin:emelni kell a teljesítményen hogy megmozduljon a coil,de viszont adni kell levegőt is neki hogy jól hűljön :smiling_face:
Ez a nagy vas felhasználás áldozattal is jár :grin:

2 kedvelés

De azt nem akarom elhinni hogy nem reagál 60w-on egyből, csak 80-90w-on.

Fehér Tamás videója alapján építettem neki 60W-on egyből reagált… érdekes.

Teljesen nyitott levegőzés van, viszont 80-90w nekem nem jön be mer melegebb a gőz. Ezért próbáltam 60-on.

Mennyit bírnak ezek a clapton coilok? Hány w a max neki?

Más okozhatja a késleltetett reakciót? Mert fura hogy a zeus tank egyből reagál a mesh rta és subohm is.

Itt a titok nyitja:

A Smok-ot kend meg picit műszerolajjal, hogyha eldobod, messzebbre csússzon.

Azt nem vetted még észre Tamáskánál hogy neki mindegy micsoda,az BOMBA ?

7 kedvelés

De az is lehet hogy neki 60 watton a bomba :man_shrugging:100 ember 100 féle íz,mod,teljesítmény :smiling_face:
Azt is elmondta hogy ami neki jó,az nem biztos hogy másnak is :man_shrugging:

2 kedvelés

“Ja hát pénzért, mindent. Hát én is… Pénzért?! Szopok, nyalok, gombot varrok…” (Hofi)

4 kedvelés

Én ha kell,még világítok is :joy::joy::joy:

A clapton coilok annyit bírnak :thinking:nem írok semmi időt,mert ez liquid függő.
Az én olvasataimban,és a kalkulátor amit én használok az optimális teljesítmény 0.18 ohmnál 78.13 watt.
Visszatérve a mesh,az hamarabb izzik és nem meleg a gőze.
A subohm pedig 0.4 ohm=50-60 watt és annak sem meleg a gőze .
Remélem kielégítő a válaszom :smiling_face:

2 kedvelés

Hát előbb repül a nyuszi mint a mod… nekem amióta megvan semmi bajom vele :smiley: a tank mellényúlás volt azt hiszem.

Hát nekem elég jónak és korrektnek tűnnek Tomi videói.

Nyilván ami neki 60W másnak nem biztos , itt igazából az volt s lényeg hogy neki a GerkVape mod 69w -on egyből hajtotta nekem nem.

És igazából ha 90W re rakom es kihül teljesen ott sem kapja el egyből… ha viszont meleg akkor tök m1 a watt rögtön reagál rá.

Nekem pl a hüvösebb gőzök fekszenek, jobban szeretem.

Azt hiszem lesz ebből egy eladó nyuszi rta. Talán valaki használ ilyet és elmegy a háztól, ha nem akkor repül a Dunába.

Nem a tank volt mellényúlás. A huzal. Még ne dobd el, menthető. Arra ott az olajozott smok :rofl: A FT videókra pedig ne alapozz életpályát. Néha rettenetesen nem ért ahhoz, amiről beszél. Pedig ennyi idő alatt illett volna rá is ragadnia valaminek :thinking:

Gyári van benne. Meg vatta is.

Van olyan márka huzalba ami jó is és érdemes adni neki egy esélyt bpmods vattával?

Ha nincs akkor benzin + gyufa :joy: mert jelenleg a pénzem repült amit nem tudok élvezni :confused:

@dl_csoport tudorjaira lesz szükséged :thinking:
Azért kezdjük az alapoktól. Volt valami adat/leírás a gyári coliokról?

Hidd el én is tudnék 10 perces videót csinálni 350000 forintért .
De te tudod,ha neked megfelel akkor nézd.
És ha a dunába dobod akkor is elúszik a pénzed :man_shrugging:de te tudod mi mennyit ér neked :fist_right::fist_left:

Nyilván nem ez lenne a célom. Hanem egy jó tank jó ízekkel , és hüvösebb gőzökkel.

De küzdeni nem akarok vele végtelenségig azért. :slight_smile:

Ni80 , 0,37 ohm, 2.5mm. Ennyi kb.