Új szett vásárlás 🤔

Sziasztok!

Smoant Ladon a napi használat szempontjából. A fényképeken kissé csalóka a mérete, amely valójában megfelel a Vaporesso Revenger X-nek, illetve a Smok GX2/4-nek (az utóbbi értelemszerűen 2 akkus összeszerelésben). Tehát nem egy kicsi mod. Viszont a súlyát tekintve a legnehezebb hármójuk közül, igaz csak 3dkg-al. Zsebben hordva lehúzza a melegítőt az emberről. A 23-25mm-es tankok jól állnak rajta, a kisebbek alól már kilátszik az 510, a nagyobbak lelógnak. Kifejezetten jól mutat például az Ammit 25-tel és a Fuji GTA-val, nagyon egyben vannak.

Tetszik a formája, gyönyörködteti a szemet, és szépen belesimul az ember tenyerébe. Tapintása kellemes minden oldalán (ezt elősegíti az élek kerekítése). Enyhe liquid folyás mellett sem vészesen csúszós, kiejtős (kevésbé, mint a Vaporesso). Stabilan áll a talpán, bizonyos határok között megbillentve határozottan visszaáll egyenesbe (nem borulós). Az akkufedelet 3 erős mágnes tartja, ennek ellenére van némi oldalirányú mozgása. A kottyanás hallatszik, ha kézbe veszem, ha leteszem, néha kézváltáskor. Az akkufészek feltűnően mély és szűk, stabilan fekszenek benne a 18650-ek, nincs mocorgás, kopás. Viszont nincs kiemelést segítő szövet sem, az akkuk kivétele körömpróbáló művelet. (A már említett másik két készülékből könnyebb az akkuk eltávolítása.)

Bekapcsoláskor gyorsan magához tér, pontosan jelzi az ellenállás értékét (a teszt tank tekerése 0,99ohm, a Smok ugyan ezt mérte). A kijelző természetes szobafénynél megfelelően látható. A teljesítmény jól állítható, a gombok a véletlen lenyomás ellen zárhatók (+ és – egyszerre), ekkor a tűzgomb sem működik (szállításbiztosító). A tűzgomb határozottan kapcsol, viszont kicsi és perem veszi körül. Kicsit kényelmetlen a „keresgélése”, illetve a perem elérésekor nem aktiválódik, csak nagyobb nyomásra. Folyamatos vapelésnél ez már nem gond, ha egyszer már rátalált az ujj.

A készülék tudásával összhangban a menüje is egyszerű (VW, TC, TCR, DVW). Puff számláló nullázására nem leltem lehetőséget a user manualban sem, ez esetleg zavaró lehet. Gyorsan leadja a teljesítményt, szépen hajtja a kazánt. Watt üzemmódra szerintem megfelel, TC-t még nem próbáltam.

Összességében megszokható, szerethető az említett kis hibákkal (kicsi tűzgomb, kattogó-mozgó hátlap, nehézkes akkukezelés).

1 kedvelés

A görögnek nem tudod esetleg a nevét?Europából egyelőre csak a la petit-től rendelek,hozzánk szerencsére nincs postaköltség 30€-tól.

1 kedvelés

Nem tudom mi a neve, de kiturtam neked:

Garanciát nem vállalok, csak saját felelőségre. :sweat_smile: :rofl:

Köszi majd ránézek .Látom van angol nyelv,ami azért nagy segítség :laughing:

2 kedvelés

Szia Zsanett! Ha nem tengeren túlról szeretnél akkor ezt javaslom! Korrektek, utánvétes, ja és a garit is tudod érvényesíteni! Ill. a következő vásárlásnál beválthatod a bónuszod! Mindíg arra figyelj hogy érd el a minimum ingyenes szállítási értéket! Pl: https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/1-1-E-cigaretta-keszlet/110-3-Szolo-Modok-Boxok/5/3210-White-Storm-Geekvape-Aegis-MAX-100W-21700-https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/4-1-Cartomizer-clearomizer/117-2-RBA-RTA-Kazanok-DL/5/2461-GeekVape-Zeus-X-RTA-4-5ml-Gun-Metal

4 kedvelés

Ez korrekt ár :+1:

1 kedvelés

Köszönöm szépen! Nézegettem ezen az oldalon aromákat is, úgyhogy majd egybekötöm a rendeléssel :smiling_face::hugs:

4 kedvelés

Sziasztok. :slight_smile:
Megint segítségért fordulnék hozzátok.:rofl::face_with_hand_over_mouth:

Úgy döntöttem hogy hanyagolnám a porlasztós tankokat, és belevágnék az RTA-k világába.

Mod ügyben a Geekvape aegis solo-t elengedem többetek tanácsára, inkább akkor a Max.
Később pedig lehet egy Aegis legendre ruháznék be.

De azt még nem tudom hogy milyen tankot is vegyek. Árban nem szeretnék annyira a csillagos egekbe szökni.

(Jaaa és még annyi hogy ha lehet akkor ne legyen batár nagy a drip tip)

7 kedvelés

Lehet én vagyok a béna és nem jól keresem, de nem találok 2 akksis modot :speak_no_evil::see_no_evil:

2 kedvelés

A legend pont 2 akkus :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Dual 18650, dual 21700 szerepel a leírásban. A használt akkutól függően.

8 kedvelés

Azon kívül nem találtam, mert ezekszerint nem jól kerestem :rofl::roll_eyes::person_facepalming::person_facepalming:

@Viktor_Hajdu köszönöm szépen, egyszer már kerestem de elfelejtettem :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

A címben nem mindig szerepel, hogy hány akkus az a leírásban szokott lenni. Ha webáruházban keresel modot, javaslom a szűrőt. :thinking:

6 kedvelés

Köszönöm, és bocsánat a tudatlanságomért :slight_smile:

5 kedvelés

RTA Térítői munkásságunk újabb alanya várható, ami szerintem nagyon jó dolog. :slightly_smiling_face:

Kezdeném a kérdéseimmel, hogy céliranyosabb válaszokkal tudjunk segíteni a jövőben. :slightly_smiling_face:
Milyen szettet/porlasztót használsz jelenleg? Mi az ami tetszik/nem tetszik benne (formában, ízben/gőzben)? Miért szeretnél váltani másik szettre? :slightly_smiling_face: Volt már a kezedben Aegis solo/max/Legend (nem mindenkinek áll kézre a forma)? :slightly_smiling_face:

Ha van kedved/időd akkor emellett, hogy elmondjuk a véleményünket, ha időd engedi, érdemes lehet Mike vapes/Jai Haze/Vaping with Vic/Vapor trail Channel youtube csatornákon nézelődni, hogy milyen RTA/RDTA-k illetve modok léteznek. Elsősorban szerintem a forma a lényeges, amit el tudsz képzelni a kezedben, mert Pl hiába vannak “művész” ujjaim, nekem nem áll kézre a Legend.
Ha beszélsz angolul, akkor első körben szerintem érdemes hang nélkül megnézni a videókat, és ha valamelyik tetszik, szívesen segítünk egy-egy véleményezéssel, de a videók nem mindig 100%-ban azt adják, ami a valóság.:slightly_smiling_face: Ők sok videót csinálnak, ezért szerintem jó tárházként használhatóak.:slightly_smiling_face: Abban, hogy mi jó, vagy kinek jó, szerintem ők nem tudnak minden esetben véleményt alkotni, mert ők már elmentek szponzori irányba is. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

A választáshoz egy kis segítség: Aegis Solo és Max a Kedvesemnek tökéletesen a kezébe illett, kényelmesek, súlyra is megfelelőek, hodozhatók, kézben tartani hosszú távon sem gond őket.
A Legend már picit nagy volt neki (nem magas Hölgyről van szó, a magassága inkább a mélység szóval jellemezhető és a tenyere is piciny:rofl: :wink:). Ettől függetlenül a forma bejött neki és a használattal sem voltak gondok, kézre állt minden gomb, a súlyelosztás is… Csak hosszú távon nem volt kényelmes a mod, az igazi gond az, hogy zsebrevágni nem tudja gyakorlatilag egyetlen ruhadarab esetén sem. Így ő kiesett nála a pixisből. :rage: :cold_face:

4 kedvelés

Viszont dual 18650-ből a Rincoe Mechman súlyát, méretét, kézreállását imádta, kivéve a szerinte kicsit magasra tett tűzgombot, amit a kezdő vaperina kicsit fura és merev kéztartása okoz. A Lite verzió az igazi ergonómiai szempontból neki.
A forma megosztó, de Lite graffiti kivitele kifejezetten vidám.

5 kedvelés

Eleaf istick t80at használok, 0.3as porlasztóval.
Ízeket is jól ad vissza, nekem a gőz ami kicsit kevés.
Formailag is tetszik, igazából nincs benne olyan ami nem tetszik, maximum az akkumulátor teljesítménye.

Azért szeretnék váltani másik szettre mert jobban megéri a felújítható tank mint a porlasztót cserélni havonta vagy 2 hetente.

Aegis solo és legend volt már a kezemben a max az még nem.

Ha haza értem munkából meg nézem a videókat majd :slight_smile:

7 kedvelés

Hát én sem vagyok egy égig érő paszuj, a kis 156cm-mel :see_no_evil::joy:

Zsebre vágni a mostani cigimet sem szoktam, eddig néha kabát zsebbe bepottyant de nem jellemző.

6 kedvelés

Rá pillantottam a Rincoe Mechman-ra ez annyira nem jön be

3 kedvelés