Tank és mod vásárlás előtt állok

Sziasztok,
Jelenleg kylin m tankot használok egy smok morph 219 moddal.
MOD: Már egy ideje gondolkozom, hogy beszerzek egy új modot ami kibír engem… Amin gondolkoztam azok az Aegis modok amikről olvastam hogy vízálló, ütés álló stb… Akinek van esetleg ilyen az tudna nekem ezzel kapcsolatban véleményt mondani, esetleg mást ajánlani?
Tank: A jelenlegi kylin m tankommal nagyon elvagyok, volt egy klónom ami tönkre ment, azután lett egy másik szerintem klón (fasttech) lényegtelen, nagyon megszerettem megy az építés nem folyik tökéletes. Viszont össze tört az üveg palástom és már csak a kicsi palást van hozzá ami elég kevés napi szinten sokszor kell tölteni… Ezen apropón szeretnék kérni tanácsot esetleg valaki használ e olyan dl tankot ami nagyobb tároló kapacitással rendelkezik, esetleg jobb ízzel, és mindenképpen Mesh. Amiken gondolkoztam az a profile m és a aromamizer v3. A gond csak annyi hogy az aromamizer szerintem drága, a profile m-ről meg azt olvastam hogy akkor már rdta profile jobban meg éri és nem is olyan jó tank.
Válaszokat előre is köszönöm mindenkinek. Bocsi a helyesírási hibákért.
Üdv, Jani.

4 kedvelés

Dl témában nem tudok segíteni és habár nem hosszútávú a tapasztalatom,kb egy hónapja vettem egy aiges modot ütni -vágni szó szerint.Horgászni használom esőben,dzsuvában,porban,dobálom magam mellé,tényleg nem kimélem és nagyon strapabíró .Pár hetente csap alatt lemosom és olyan mintha új lenne.A gombjai nagyon határozottan kattannak és ellenállást is pontosan mér,akksi kezelése nagyon jó .Formavilága nekem annyira nem bejövős,de nem is nézegetni vettem,nagyon kényelmes a fogása ,csukott szemmel is tudod hova kell rajta nyúlni .Én nagyon ajánlom :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia János!
Egy Aegis Legend és egy Solo van napi használatban. Mindkettővel maximálisan meg vagyok elégedve.
A Legend a maga nyers brutalitása miatt végtelenül nagy kedvenc, súlya is van, méretes is, nekem pont megfelel a fogása.Nem egy zsebben hordható mod. Gyors, precíz és a menürendszere is áttekinthető, mindent tud amit kell, smart üzemmódot nem kell keresni benne, de nem is kell bele. Hosszú hetek óta használom, melóban, otthon, mindenhol, egy karcolás sincs rajta. A kijelző a gyenge pont, az hajlamos az összes Aegis modnál a karcgyűjtésre. A fényereje ellenben tökély. Az akkukezelése nagyszerű. Én csak ajánlani tudom, ahogy a Legend 2-t is, annak ellenére, hogy nála már akadnak designbeli gondjaim, ezért aztán egy próba után le is mondtam a rendelésről.
A Solo is egy remek modocska, de DL-hez nem igazán ajánlom, illetve lehet, csak akkor gyakoribb akkucsere az ár amit fizetni kell. Kicsi, kompakt, csodás monokróm kijelzővel, a Legend minden előnyével pici méretben és súlyban.
A Max egy hétig volt a kezeim között, nagyszerű kis 21700 akksit használó mod, kompakt mérettel és pont nagyszerű teljesítménnyel, tudásban a szokásos Aegis.
Profile tankot (nem az M változat) jelenleg is használunk, az egyik legjobb vételünk volt, csak pozitívat tudok róla mondani és a legnagyobb elismeréssel adózom előtte. Ízben fantörpikus, a levegőzés mesés, csendes mint egy bérgyilkos, és az anyaghasználata is kiváló. Egyetlen hátránya a szerintem rosszul méretezett sodronyok miatti sérülés kockázata, de az egy pici odafigyeléssel kezelhető. NEm folyik, nem könnyezik, ellenben mi igen, mert olyan gourmet gőzizélést lehet rendezni vele, hogy pörög rajtunk a gatya a gyönyörtől. :wink:
Komoly problémát kell megoldanod, de minden problémát meg kell témázni és minden témát meg kell problémázni. :wink: :rofl: Jó vásárlást és csodás ízeket-gőzöket! Remek cuccokat dobtál a listára, nem lősz velük mellé! :+1:

9 kedvelés

Viszont ha már lúd legyen kövér, vess egy pillantást a Smok Moprh 2 modra is, érdemes. Semmiképpen sem hagynám figyelmen kívül. :wink:

3 kedvelés