Ajánlatott kérek DL szettre

Sziasztok.
Két hete vásároltam egy Vaporesso GTX one készüléket. Nincs is vele semmi baj. Csak azt vettem észre, hogy kezdem DL ként használni. Jobban élveztem van sok a gőz . Ezért gondoltam rá , vennem kell egy DL szettet.
Itt lenne szükség segítségre.
Nagyon nagy a választék, egy olyan kezdő mint én hamar össze zavarodik.
Mi az a szett ami emberi áron elérhető , és remélhetőleg tartósan használható is .
Már hajlok az építős tankok felé is ,mert ahogy olvasom jobbak és gazdaságosabbank mint a porlasztòs társaik .
Költség vetésem még sajnos alacsony, de szépen össze gyűjtögetem az árát a meg nem vásárolt napi cigerattákbol .
Köszönöm szépen ha segítesz.

4 kedvelés

Szia,

Fogalmam sincs róla, mert nem délezek,.de megidézem neked a @dl_csoport -ot. :grin:

4 kedvelés

Köszönöm szépen.:slightly_smiling_face:

https://www.cigabuy.com/authentic-asmodus-minikin-3-200w-touch-screen-box-mod-black-p-15872.html
https://www.cigabuy.com/authentic-gas-mods-kree-v2-rta-ss-p-22478.html
ez is egy opció :blush:
nézz szét hátha találsz kedvednek megfelelőt.

2 kedvelés

Köszönöm, megnézem.

1 kedvelés

Én még csak móka dl-es vagyok, de már a karácsonyi bevásárló listára elkezdtem nézni a cuccokat…

Szempont nálam:

  • Minimum 2x18650-es vagy legalább 1x21700-as külső akkumlátoros mod a szükséges teljesítményhez. A teljesítmény nálam ugyan megállt max kb 30W-on, de a kapacitás jó ha bírja az egész napot.
  • Mivel a dl tankok átmérői gyakran meghaladhatják akár a 25-30mm-t is, ezért a mod-nak is legyen kb. ekkora vastagsága, hogy majd tudja fogadni lelógás nélkül a tankok többségét.
  • A tankban, a fogyasztás normalizálás végett 1 max 2 tekercseset szeretnék, hogy a mesh ne igya ki a teljes havi liquid készletem egy hét alatt.

Pl:

Ajánlanám nézegetéshez: https://www.lepetitvapoteur.com “configurator” oldalát

Nálam egyenlőre így áll a “karácsony elötti nézegetés” és szorgos Vaperina olvasgatással bővitem a lista szempontjait…

…és még valamit:

  • “Karácsonyi ajándékra nem költök, azt hozzon inkább a Jézuska” :smiley:
4 kedvelés

@soltesz74 Szia én kezdésnek és ami tartos is hosszú távon én ezeket ajánlanám módból



Rta- ból viszont mindenképpen érdemes őt beszerezd mert könnyű épiteni és praktikus is mert felső levegőzésű tehát nem folyik meg ,nem pisil praktikus allat meg azt értem hogy építhető single ,és dualban ha késsöbb azt is szeretnéd kiprobálni és azért elérhető áron van … remélem hogy tudtam némileg segiteni a döntésben…

8 kedvelés

Üdv! Vegyél egy dupla akkus modot, ez szerintem az alap ha komolyabban akarod a dl-t ! Én december óta egy dead rabbit v3-at használok főként ( rengeteg rda-t kipróbáltam már most ez a no*1 ), csalódás mentes, de komolyan.Építeni annyi, hogy a hozzávalókat belehányod vasvillával és kész! 0.1-0.2 körül mennek nálam a tekerések 70-80 watton ( vtc5a napi 250-300 slukkot kibír ) és gyalázza ízben bármelyik porlasztós tankot…a gőzről meg ne beszéljünk…brutál!

4 kedvelés

Készüléknek az MDura-t én is ajánlanám, de én egy Augvape Intake-t tennék rá. Megengedve, hogy @Robert_Horvath által ajánlott GeekVape lehet ugyanolyan jó, csak azt még nem próbáltam :smiley:

9 kedvelés

A vasvillás opción jót nevettem, de egyébként egyezik, az RDA-k egyik legnagyobb előnye ez. :grin:

3 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a sok segítséget, nagyjából tudom már az irányt.
Gőzre fel :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Hasonló dilemmával küzdök én is, szóval köszönöm a tippet a Zeusz X re :slight_smile:

Nálam egy ilyen elképzelés lenne:
Mod: Oxva Unibox (vagy valami por és vízálló mod)
Tank: Yachtvape Eclipse, Oxva Arbiter 2, és most már a Zeus X

De egyszerűen nem tudok dönteni… :grin:

3 kedvelés

Èn már végleg nem tudok dönteni, nyuszi meg Zeusz között :joy:

3 kedvelés