MOD+Tank vásárlás

Hi!
Új szett vásárlás előtt vagyok, a mod az már szinte biztos, hogy Aegis Max ( jobb ajánlást elfogadok ) lesz, viszont a tankba még nem vagyok biztos.Mindenképp DL irányba szeretnék menni.Jelenleg recurve rda tankot használok főleg. Max 15ezret szeretnék a tankra szánni.Köszönöm , ha valaki ajánl valami jót!

3 kedvelés

Nekem kerdeséseim lennének először. :slightly_smiling_face:
DL-en belül mik az elvárások? :slightly_smiling_face: RDTA is szóba jöhet, vagy mindenképpen inkább RTA-t szeretnél inkább? Single/dual/mesh? Teljesítményben? 40w alatt vagy inkább felette? :slightly_smiling_face:

Azért kérdezek ennyit, hogy jobb választ tudjak adni.:slightly_smiling_face: Nagyon sok jó tank van, és nem egyszerű a választás, de éppen erre vonatkoznak a kérdések.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

RDTA is jöhet, mesht nem szeretnék.40 watt fölött vagyok, 0.30 ellenállás környékén singleben.

3 kedvelés

Nekem amik nagyon bejöttek:

  • Kylin Mini v2
  • VV mato
  • THC Artemis
  • Geekvape ZX (Zeus X, újabb kiadás)

Az Aegis max szerintem (és ez nagyon egyéni) jó választás kb 50W stabil használatig. Felette szerintem nem érdemes egy 21700-al hajtani az RTA-kat, de ez szintén nagyon egyéni vélemény.:slightly_smiling_face:

Tapasztalataim alapján az RDTA-k ugyanolyan tekerés mellett pár wattal magasabban hozzák ugyanazt az élményt, mint az RTA-k. :slightly_smiling_face:

Remélem, tudtam segíteni a választásban.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszi, megnézem a leírtakat!

2 kedvelés

Nagyon szívesen! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.