Új szett vásárlás 🤔

Akkor az egyenlőre kilőve

3 kedvelés

Lehet a mesh az jobban muzsikál akkor, nekem a poris tankokkal az volt a tapasztalatom, hogy sokkszor inkább a felső határnál kellett használnom. De persze az is lehet, hogy erősen porlasztó függő a dolog és nem lehet ennyire leáltalánosítani a dolgot.

A külföldi oldalakról eredeti vagy klón készüléket kapok? Tudnátok nekem megbízható külföldi és magyar oldalakat ajánlani?

1 kedvelés

Szia, DL-re én egy Smok Rigel kitet használok, nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyszerű,jól kezeli az akksikat, jó anyaghasználat,mágneses akkufedél hibátlan. A tankkal sincs semmi bajom, sokféle porlasztó jó hozzá, viszont átállok építős megoldásra DL esetén is,úgyh majd váltani fogok, viszont a modot tutti megtartom az RTA alá is.

1 kedvelés

Ha hiszed, ha nem, pont azt néztem ki utódnak!:smiley::smiley: kritérium a cserélhető akksi, 30 Watt max dl felhasználás, és ha nem is rba, de a porik felújíthatóak legyenek. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hát, egyre szorul a húrok az eu-n kívüli rendelések nyaka körül, így nem tudom mennyire ajánlott mondjuk kínából ajánlani. Nekem most megjött egy csomagom 2,5 hét alatt, de volt ugyanerről a helyről 2,5 hónap is.

Eu-n belül leginkább a lepetit francia vape oldal, németektől a vapstore szállít ide, esetleg még a liquidhall.

Angolok kiestek a brexit miatt, magyar boltok meg nincsenek is hála kormányunknak, de majd a többiek ajánlanak én nem rendelek álmagyar shopokból.

Érdemes összeállni és úgy rendelni, mert az eus boltok elég borsos áron szállítanak hozzánk (6-7k), viszont 100-150 eur felett ingyenes.

A múltkor egy srác valami görög webshopból rendelt, hiba nélkül ment a dolog, azt hiszem lassan fel kell majd deríteni az összes eus shopot, aki szállít hozzánk, mert a kínai rendelések sem lesznek már olcsóbbak.

2 kedvelés

Én a vapstore-nak például előre utalással fizettem, de utánvétes nem tudom létezik-e egyáltalán.

1 kedvelés

Hát, akkor itten nem rúgok labdába. :sweat_smile:

Én már leszoktam a kp-ról sok-sok éve.

Ja, nem is, mert a liquidhall az kp-s, viszont nem a legolcsóbb bolt, az tény. (memóriám nem sok :rofl: )

3 kedvelés

Beszéltem egyik barátommal ha nagyon muszáj akkor meg tudom kérni, hogy fizesse ki nekem kártyával :slight_smile:

2 kedvelés

Nézd én soha nem veszek noname shopból semmit, aliexpress, sourcemore, fasttech és társaik, mind nagy forgalmú jól bejáratott hely, inkább utalok ezeknek pénzt, mint a legújabb ecigionlinevalamibolt.hu-nak (lásd legutóbb a vapingundergroundos sztorit).

2 kedvelés

Pl AliExpress-en eredeti készüléket kapok vagy klónt? :thinking:

Általában eredeti, ha nem fel van tűnetve, hogy klón. De ha kinéztél valamit, akkor bedobod a linket és megmondjuk.

Viszont arra készülj, hogy ha most rendelsz és nem ér ide 2021.06.01-ig, akkor automatikusan megy rá +27% áfa és a posta vámkezelési díja, ami valami 3000 forint, szóval úgy számolj.

Vagy érdemes a lepetit-ről akkor rendelni, amikor van 20%-os kupon akció náluk.

De ha Kína, akkor fasttech.com vagy sourcemore.com oldalakat is érdemes megnézni, mert sokszor olcsóbb, mint ali és garantáltan eredeti minden (kivéve, ha odaírják, hogy nem az :rofl: )

Nem most tervezem a rendelést, mert közbe jött egy nem várt nagyobb kiadásom az autómnál :frowning:
Jövő hónapban vagy utána tudnék rá szánni pénzt, úgyhogy akkor már biztos hogy drágábban fogom tudni megvenni :smirk:

1 kedvelés

Hát, akkor most annyit tehetsz, hogy eldöntöd mi tetszik és amikor aktuális körbe kell nézni hol kapni és mennyiért, mert most elég képlékeny a dolog, hogy honnan is lesz érdemes rendelni.

1 kedvelés

Igen azért gondoltam, hogy kérek egy kis segítséget hogy mit is lenne érdemes venni, kinek mik a tapasztalatai.
Talán eddig a Geekvape aegis max mod, és megpróbálkoznék egy könnyebb RTA tankkal

3 kedvelés

Jó döntés, majd a dl fanok ajánlanak rta tankot. :+1:

Liquidhallon van max, 20k + 1500 a szállítás és utánvétes.

https://liquidhall.com/keszuelekekszettek/halado-keszuelekek/cserelheto-akkus-mod-keszuelekek-1/geekvape-aegis-max-100w-tc-box-mod

1 kedvelés

Bocs, lehet én tudom rosszul, de mintha július 1. lenne a dátum.

3 kedvelés

Lehet igazad van, most már én sem vagyok benne biztos. :rofl:

https://24.hu/fn/gazdasag/2021/04/08/kina-rendeles-afa-fizetes-posta/

És tényleg, akkor én emlékeztem rosszul, mybad.

1 kedvelés

Persze, ne értsd félre, felőlem aztán mindenki úgy csinálja, ahogy szeretné, vagy ahogy tudja.

Egyébként 365-be váltott az otp. Én is csak azért vettem a németektől, mert máshol nem volt, amit akartam. De mivel 100 eur felett vettem és kaptam -10%-ot és még a szállítás is ingyenes volt, így teljesen jó árban meg tudtam venni.

Egyébként nem kell dolláros számla, mondjuk én amíg lehetett pp-vel fizetni én azt használtam, pedig annál kevesebb szarabb opció van. :rofl:

Én például soha nem vettem semmit LPV-ről, amikor ugyanazt megkaptam SM-ről fele annyiért, igaz várni kellett rá 2-3-6 hetet, de inkább vártam. Ha viszont valakinek fontosabb, hogy 1 hét alatt megkapja, akkor meg fizet többet, szabad a pálya (vagyis csak volt, vagyis majd nem lesz, vagy mi).

1 kedvelés

Látod, nem vagyunk egyformák, kinek mi. Nekem kényelmes volt, még ahhoz is lusta voltam, hogy csináljak egy revolutos kártyát magamnak, csak klikk, klikk és csengett a kassza. :crazy_face:

Fizettem a pp-nek 1000 forint plusszt, a váltási árfolyam miatt, de még így is jó áron jöttek a cuccok, nekem ennyi belefért.

Csak viszonyítás képpen, most rendeltem cuccokat az esővíz szikkasztáshoz a kertbe, csak szállítási költég 20k volt, pedig innen jön 20 km-ről a cucc, ehhez képest engem ezek a banki átváltások nem tudnak felizgatni, de persze megértem, ha valakinek nem tetszik.