Új szett vásárlás 🤔

Hát akkor lehet én is az elvetemültek közé tartozom :rofl::rofl::rofl::rofl:
Bár én nem épített tankkal hanem porlasztossal jelenleg

6 kedvelés

Szia. Nekem ez a Vaporesso Swag II annyira nem jön be kinézetre, inkább akkor az Aegis​:roll_eyes::smirk:

2 kedvelés

Tudnál küldeni egy linket hol találom meg ?

3 kedvelés

Sziasztok!
Mivel ezt már nagyon sokan leírták, ezért csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem is inkább Max, mint Solo. :slightly_smiling_face:
A tank az sokkal összetettebb, de szerintem mindenképpen Baby Beast kompatibilis tankkal jársz a legjobban, mert nagyon sok féle porlasztó van ezekhez a tankokhoz. (Bővebb infó a témáról: Porlasztó kompatibilitási lista, tapasztalatok)
Ezek közül is szerintem a Vaporesso termékei a legjobbak, NRG vagy SKKR, ezekhez például jöhetnek a már feljebb említett CCELL porlasztók, amik 25-35W-ra vannak tervezve, és jó íz/gőz teljesítményük van, emellett sokáig bírják (rekord a kollégámnak: 7500 slukk!).
Az RTA/RDTA-k jobb ízt/gőzt adnak, viszont azoknál nagyon relatív, hogy kinek mi jön be inkább. :slightly_smiling_face: Összköltségben egy RTA/RDTA olcsóbb, de azzal dolgozni is kell.:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Tiszta sor Veronika :slight_smile: Hogy kinek mit tetszik az már egyéni és rendben is van :slight_smile:

5 kedvelés

Lassan alakul az elvetemült triónk! :rofl: :wink:

7 kedvelés

Most jelent meg a hellvape arez 120, ez egy szolidabb kinézetű.

Vagy dovpo odin 100, ez full fém.

Augvape foxy one.

Eleaf istick pico 21700

Lost vape grus 100

Aspire deco

Yihi sx mini sl class

Ezek mind egy 21700-as akkus modok, vagy lehet menni a 2 akkus modok felé is.

6 kedvelés

Parancsolj:
https://vaperina.cc/t/a-szorny-eletre-kel-vaporesso-gtm-pori-hack/4362

6 kedvelés

Sziasztok! Én csak halkan jegyzem meg, hogy nekem volt Vinci X-em, Drag X-em, Én is koca Dl-es vagyok, és a 0,3-as porival nagyon is el voltam 25-30 watton. Rendeltem hozzá felújítható szettet, nem volt velük gond. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Megtaláltam, köszi :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm szépen @anon31274546 .
Hát igen költség hatékonyabb lenne egy RTA tank, de még nem merem be vállalni :roll_eyes::grin:

2 kedvelés

nekem dl re asmodus v2 van rajta a single intake tank tökéletes ízre is gőzre is 22w tolom nekem dl ben kiválló én azt csak ajánlani tudom 0,28 ohm tekerés van benne előre gyártott​:wink:mondjuk azt melóba szoktam használni ithol meg mtl használok inkább mikor melyik.:grinning:

1 kedvelés

Huuhhh, @Ispy nekem ezek eléggé robosztus-férfias modok :scream::grin:

1 kedvelés

A foxy one az egyik legkompaktabb 21700-as mod, ennél csak nagyobbak vannak, a duál modokról nem beszélve. Sajnos a DL az egy ilyen biznisz. :smiley:

Ha valami csajos és kicsit szeretnél, akkor maradnak a podok.

Vagy veszel egy 18650-es modot és akkor több akksival operálsz, lehet kibírja egy napig, lehet nem, de kell lennie mindig egy tarcsinak a ritikülben. :rofl:

Hát azért ez nem ilyen egyszerű, ha az van ráírva, hogy 60-80 watt, akkor hiába mész lejjebb, mert nem biztos, hogy lesz íze alatta, nem fog rendesen porlasztani, szörcsögni fog, meg mindenféle fura dolgot művelni.

Azért jó az RTA, mert ott te építed meg, olyanra csinálod, ahogy neked tetszik, nem vagy bekorlátozva a porlasztó tartományába. Vagy olyan porit keresel, aminek 30 wat körül van az ajánlott tartománya.

1 kedvelés

@Robi a Dragon X nem is néz ki olyan rosszul :thinking:

@Szabolcs_Barna ez az Asmodus v2 nem is néz ki olyan rosszul, bár az érintőképernyő kicsit vissza taszít engem

1 kedvelés

@Ispy
Nem szeretnék kimondottan csajos kinézetet

Akkor egy asmodus amighty? Ez nem csajos :rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye:

pedig nem rossz jó a kezelése is és dual 18650 akksi megy bele.Ja és a fogása is nagyon jó a zöld van nekem ilyen gumis borítás van rajta gyárilag kényelmes meg mindenek​:wink::grinning:

1 kedvelés