Tudnátok nekem ajánlani komplett csomagot összeválogatva?

Az a helyzet, hogy hiába lesz jó cuccom, az az érzésem, hogy nem fogok megállni végleg akkor sem. :slight_smile: Jó vásárolgatni, kipróbálgatni dolgokat :slight_smile: Már amíg bírom anyagilag :slight_smile:

3 kedvelés

Ahogy nézem, nem csak ezt, más fórum témákat is, vélemények pro és kontra, szerintem a by-ka v9 lesz, amivel kezdeni fogok :slight_smile: Úgy tűnik evvel nem nagyon “lőhetek” mellé :slight_smile:

2 kedvelés

Hajrá Zsolt, jó lesz az! :+1:

2 kedvelés

Ja igen, szeretnék megvenni mindent hozzá egy helyen ha lehet. Huzal, vatta, segédeszköz. Ehhez link, bolt, ahol minden hozzávaló megvan?

2 kedvelés

Egy helyen nem biztos, hogy összejön :blush:

Nem tudom honnan vennéd a kazánt,de elvileg ott van minden

2 kedvelés

Hát ez még anno működött a Skála Coopban, hogy mindent egy helyen!:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Nincs még meg, hogy honnan venném, nem is láttam magyar nyelven webáruházat sem…

3 kedvelés

Hátha bájka klón, akkor az olaszok a nyerők…

https://www.tisvapo.it/prodotto/by-ka-v9-full-kit-clone/

Nézz körbe mik vannak, úgy is minimum 100 eurt kell költened, ha nem akarod a 7000 forintos szállítást kifizetni. :grin:

2 kedvelés

Hali!
Hát végigolvasva (munkába van rá elég idő xD ) látom dönteni már sikerült, max a rendelés helye a kérdéses. Valszeg mindent nem fogsz egy helyen megtalálni, de szerintem az én technikám használható ilyen esetben. Szóval csak a nagyját próbáld egy helyről megrendelni, hogy ingyenes legyen a szállítás és a maradékot szintén 1 másik oldalról. Így effektíve 1 szállítási díjjal meg tudod oldani.
De ha csak huzal, vatta, plusz eszközök akkor galdalfliquid szerintem, ott az is lehet, hogy össze tudsz szedni mindent.

Nem volt pénz kidobás egyátalán. Pár napja már használom és hibátlan. Szerintem egy ilyesminek kellene lennie a legalapabb kezdőszettnek. Büntetném azokat az alap készülékeket, amik tényleg kompakt cuccok, állítási lehetőség semmi. Kár volt olyannal kezdenem, éreztem, hogy valami nem stimmel. Fél meg tized vattok is számítanak, hogy milyen levest mennyivel… Látom én is, hogy a teljesítmény+levegő szabályozás, minimum.

Egyébként ahogy látom, én máshogy bontanám két részre az e-cigizést. Nem kezdő vagy profi. Mankó vagy igazi vapelés. Ha valaki csak mankónak akarja a dohányzás alternatívájaként akkor nagyon pazar, sőt, bőven elég. A saját gyári porlasztós tankjával pont megfelelő, hogy kellemes legyen, ne menjünk sikertelen tévútra esetleg kellemetlen ízek miatt, kibírja mtl-ben a napot. Hosszú “szívással” meg van a nikotin felszívódási élmény is. A “mankó” kattegóriában ez hibátlan szerintem. Nem is fogom kidobni, abszolút használható ebben a kateróriában :slight_smile:

Senkit nem akarok megbántani, de nem szabad ezt lefikázni. Van az a kategória, ahol ez pont jó, több mint elég. Nyilván nem a komoly vapelés, de ott még én sem tarok, Arra amire kell, tökéletesen megfelel :slight_smile:

3 kedvelés

Igen, dönteni sikerül. A byKa van a lista legfelsőbb fokán az már biztos. Szerettem volna, de nem baj ha nem tudok mindent egy helyen egyben megvenni. Ezzel megbékéltem. Vásárolgatni kell :slight_smile:

Örülök hogy tetszik. Senki sem fikázta a gtx one SZETT-et, mert sokan azzal kezdték, elégedettek voltak vele. Én csupán annyit írtam, hogy magában a gtx one MOD-ot nem vettem volna meg, mert ugyanezért a pénzért vannak jobb opciók is, sőt pár ezressel drágábban meg klasszisokkal jobbak, így ennek a modnak az ár-érték aránya elég gatya. Szóval nem arról szólt a diszkurzus,.hogy használható lesz vagy sem, mert az, hanem hogy jó vétel volt-e, szerintem nem az. De mint írtam, jó eséllyel nem ez lesz az utolsó vásárlásod, innen csak fejjebb van. :grin:

Mennyiért vetted a gtxet?

2 kedvelés

Szerintem ezt azért gondold át még egyszer, nekem van egy wenax cuccosom, semmi állíthatósággal, és imádom, sokszor viszem magammal amikor futkároznom kell! Egy 10 -es nicksóval parádés!!! További szép napot neked!

Igen, köszi :slight_smile: Szeretnék is felejebb menni :slight_smile: Innen jön csak a neheze. Kipróbáltam pár dolgot, kezdő lépés és nem az utolsó vásárlás bizony :slight_smile: Izgalmas, hogy ne csak valami kellemes “mankó” legyen, hanem valami új legyen :slight_smile: Érzem, hogy a finomhangolás a legnehezebb. Ha mér belekezdtem, kipróbáltam, plusz minusz alapon gáz ha roszabb irányba megyek, ami előfordulhat. Innentől csak jobb irányba kellene, ha nem ez látom pénz kidobásnak. Nyilván a semmihez képest minden előrelépés. Viszont ha van valami akkor lehet előre meg hátra is. A hátra részét kihagynám. A tank már biztos. byKa. Dizánjban ehhez mod?

Örülök hogy neked bejött​:blush:én is azt tudom írni ,innen már csak feljebb van míg meg nem találod azt,amit szeretsz és nem kell másik​:stuck_out_tongue_winking_eye:

Hát mennyi az annyi? :money_with_wings:

Egy dani :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Nekem inkább egy Zsuzsi vagy Évi, de kinek mi. :rofl:

Az már előrelépés a gtx-hez képest :grin:
Volt már Zs,és É is :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: