Tudnátok nekem ajánlani komplett csomagot összeválogatva?

Nekem tényleg szimpatikusnak tűnik a Hellvape Vertex MTL, vagy az Ares 2 , vagy a Exvape eXpromizer V3 Fire MTL is. Utóbbinak szimpatikusabb a hosszabb, egyenes drip. De tetszik a linkel Kizoku Shima MTL is.

Ezek szimpatikusak, de bevallom, hogy tényleg nem értek hozzá, és gondolom ezekkel párhuzamosan figyelni is kellene, hogy melyikbe milyen huzal, mennyire könnyű megtekerni, beszerelni…

Ti akik értetek komolyabban ezekhez, az összeset kipróbáltátok? Több fajta huzallal, hogy tudjátok, hogy melyik típus jó melyik tankba?

1 kedvelés

aki véleményt ír az kipróbálta…

5 kedvelés

Tapasztalatom szerint ilyenkor azt kell csinálni, hogy ebben a sorrendben megvenni. Valamelyik csak jó lesz. :rofl: Mtl-ben én mindenbe 28ga ss316l-t rakok 2.5 mag, 6-8 tekerés, a szűkebbe több, a levegősbe kevesebb.

Arest én nem venném meg, a vertexről van teszt vaperz-en, a szerint jó, expromizerből nekem 1.4 volt, azzal nem volt gond, de @Zoli76 és @Deepfreeze az expromizer expert, ha jól tudom.

Driptip meg nem szempont én például egy gyárit sem használok, szabvány a csati, arra cseréled, amire csak akarod.

Én például Hajdú Szabolcstól szoktam venni…

6 kedvelés

Vagy egy órás csavarhúzó készlet. Abban is van 2, 2,5, 3 m-es szárú. Még a nyelét is rendesen meg lehet fogni, mostanában már inkább azokon tekerek, a fúrókon nincs fogás. Azokat még külön meg kellett fognom kombinált fogóval, a huzal véggel együtt. Csavarhúzónál simán a drótvéget a nyélhez szorítom körmömmel, a tengelyre meg felcsévélem. A vattát húzkodni, tömködni jó a sima műszerész csipesz. A huzalt forrón igazítani, arra jó az a kerámia végű, amit itt szinte mindenki használ. Olló szinte mindegy, milyen olló, a vattát kell vele vágni. Jó éles csípőfogó az nem árt, mert némelyik drót jó kemény acélos. Láttam videókban hogy körömvágóval vágják egyesek. Gondolom, azzal már körmöt többé nem vágnak.

Imádom, minden készletet megveszek, amit kidobnak piacra. A lidl-ös kütyüket, bitkészleteket, mindent. Még ha van szinte mindenem, akkor is fogok venni egy ilyen készletet :slight_smile:

A makita árult egyszer rózsaszín akkus csavarbehajtót :slight_smile: Fél áron volt és valami rákosoknak támogattó alapítványnak ajánlották fel a teljes bevételt :slight_smile: ÉpÍtőipar, villamosság, riasztó, stb. A mi csapatunk mindjájan rózsaszín akkus behajtót használtunk :slight_smile:

Laptopot viszont nem veszek még egyet, az azért drágább kategória és van elég belőle :rofl:

1 kedvelés

Pedig olcsóbb volt mint a kazán a moddal együtt :grin::grin::grin:jól gondold meg mit veszel :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

1 kedvelés

A tekerés nem lehet gond fúrószáron sem. Szakmámból adódóan hónapokig tekergettem kézzel tekercseket tökéletes sziimetriára tanműhelyben… És azt osztályozták. Valami még maradt belőle :slight_smile: Hát akkor a 15 ezer forintos kis csipőfogóimat nem áldozom fel huzal vágásra, ha tényleg olyan acélosak, az kell a munkámban, finom műszer :slight_smile: Tényleg szerzek akkor egy készletet :slight_smile:

2 kedvelés

Ez csak annyit jelent, hogy sokat költesz vépelésre és a laptopon meg spórolsz. :rofl:

1 kedvelés

A 3x1.5 mcu-t elviszi,ez hidd el nem árt neki :stuck_out_tongue_winking_eye:

A sorrend az ok akkor, tank az első. Akkor ares kilőve :slight_smile:

Hát a meglévő kis csipő fogóimmal csak a 0,22 -es vezetékeket merem elcsípni, ezek 15k-ért műszerész csípőfogók :slight_smile:

Lődd ki a vertexet is :stuck_out_tongue_winking_eye:szűk mint a szűz lány :rofl::rofl::rofl:

Van aki a szűket szereti. :grin:

1 kedvelés

Nem olyan rosz az egyébként :yum: Uhh, nem sok marad, eXpromizer talán? Valami ehhez hasonlító tipp?

1 kedvelés

Akkor kezdem én, a byka fun klubb tagjaként…

https://www.tisvapo.it/prodotto/by-ka-v9-full-kit-clone/

Dvarw klón

https://www.tisvapo.it/prodotto/dvarw-mtl-rta-khw-mods/

Afc szett dvarhoz

https://www.tisvapo.it/prodotto/riduttori-dvarw-mtl-fl/

Prime klón

https://www.tisvapo.it/prodotto/kayfun-prime-clone/

3 kedvelés

Hát hallod. Nem mondom, hogy bármennyit rászánok, de. Komoly fogászati gondjaim vannak. Megmondták a fogászok, hogy a kátránynak köszönhetem… Íny gyulladás, íny sorvadás. Tucatnyi tömést kell kicserélni a fogtőnél, több gyökérkezelt fogban kicserélni a gyökérkezelést, plusz a paradontológiás kezelés… Komplett fogsor generál árajánlat 860 ezer ft. Azt sem tudom honnan szerzek ennyi pénzt, de ha már rászántam, hogy egészségesebb legyen meg minden, akkor nem számít, hogy 20 vagy 40 ezerért veszek egy jó tankot, ami beválik… Ezért nem számít, hogy kidobok akár néhány tizest próbálkozásra is.

Persze számít minden egyes forint, de az egészség fontosabb, biztos, hogy nem fogok fennakadni, hogy esetleg pár tizessel többet költsek egy jobb cuccra :slight_smile: Úgyhogy inkább eredeti és jobb cuccot keresgélek :slight_smile:

1 kedvelés

Nézd pozitívan ,az 900 sincs :stuck_out_tongue_winking_eye:
Viszont arra vigyázni kell,az nem nő ki többet csak pénzért :blush:
Van pár amit ajánlunk,de azok nekünk adnak klassz ízeket,neked lehet hogy más fog tetszeni,ízleni.
Innen neked kell eldöntened melyikben látsz potenciált.
Nekem is azt mondták minek még egy ugyanolyan vasdarab,mert mind ugyanazt tudja​:flushed:
Háttal nem kezdűnk mondatot ugye​:crazy_face:
Hát nem mind tudja ugyanazt ! :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Szerintem felesleges kiadni 150 eurt egy eredeti high end tankért, ha még nem próbáltad, amikor meg el akarod adni, mert nem jött be, akkor csak nagy bukóval tudod eladni. Inkább venni kell egy klónt 30-40 eurért, a pénzt később is el tudod verni.

Minőségben meg ugyanaz, mint egy kínai tank, mert hát ez is kínai. :grin:

2 kedvelés

Minden kínai manapság, ami nem az, az gyanús :slight_smile:
Szóval eddig az eXpromizer-t nem lőtte ki seni. A vaporism oldalról tetszik még úgy ránézésre a Vapefly Alberich is.

Melyik márkák egyébként, amik jók lehetnek? Értem én, hogy eredeti vagy kínai klón, de melyik márkákban érdemes gondolkodni? Vagy független dolog ez, több márka is van, aminek van nem túl ajánlott cucca meg olyan is, amit nagyon jól eltaláltak?

A KF Prime Clone YFTK cucc is tetszetős nekem, szóba jöhet :slight_smile:

Ez nem tudom, hogy micsoda pontosan, de design-ra ez nagyon bejön. :slight_smile: