Tudnátok nekem ajánlani komplett csomagot összeválogatva?

Azon kívül, hogy nekem nem nagyon áll kézre, jó! Stabil, és ugyan a legkisebb aksi van benne, de fél napot bír. Pedig állandóan a kezemben van :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nekem a legnagyobb bajom a csővel, hogy nagyon könnyen borul, odanyulsz érte, picit hozzáérsz, már puffan is. Rohadt idegesítő.

i just s -em van, nekem az kézreáll nagyon. Nekem könnyű kézben tartani, jobb kezes vagyok, kocsiban a váltani is könnyen tudok ha az a kezemben van. :slight_smile: Fogtam a kezemben más modokat is, azért előfordul a környezetemben. Egyik sem kézre álló, idegen. Próba nélkül ennyit biztos nem :slight_smile:

1 kedvelés

Sőt! A többit is dönti ami éppen mellette van :joy:

1 kedvelés

Igen, határozottan fura érzés csőről váltani, emlékszem rá én is. De pikk-pakk elmúlik. Én még először vettem egy wismec p80-at, bár nem cső, de középen a tank, de aztán elengedtem ezt a vonalat és most már nagyon szeretem a modjaimat.

2 kedvelés

Most használom a vaporesso gtx one-t. Az kényelmes mert kicsi. Akkora gőzölő nem vagyok. Újonnan nekem két nap után 25 %-ot mutat. Én annyira nem is leszek nagy mennyiségű gőzölő szerintem. Nem tudtam volna elképzelni magamról, igen fura. Erős dohányosként mindig ott kellett lennie a ciginek, minden alkalommal rágyújtani, ha megállok, indulok stb. Most meg, beülök a kocsiba, elmegyek vásárolni, nyilván berakom a kocsiba és hozzá se nyúlok, amíg hazaérek… Szóval a teljesítmény, hogy mennyit bír, nekem nem annyira releváns. Ezen már gondolkodtam, a cigi ahogy észereveszem, nem csak a nikotin miatt tesz függővé… valami más is van…

Ennek nagyon kényelmes a fogása.

Ez meg majdnem cső

Én is gtx-el kezdtem, naponta kétszer kellett töltenem :roll_eyes:

1 kedvelés

Akkor meg vegyél egy porlasztós podot és meg is vagy, azok picik, csőszerűek.

2 kedvelés

A második az pl tetszik, bejön :slight_smile: Stílusos, egyszerű kinézete van :slight_smile: Az ilyesmi jön be nekem inkább stílusra :slight_smile:

1 kedvelés

Geekvape wenax pen

Ha ennyire kicsi a fogyasztásod, lehet nem is érdemes erre többet költeni. Nem kell, hogy mindenki a gatyáját is erre költse. :grin:

1 kedvelés

Nekem az is borult állandóan. :rofl: El is adtam…

Akkor volt olyan neked. :slight_smile: Jó, borul, ettől függetlenül milyen? Az annyira nem drága ahogy nézem :slight_smile:

1 kedvelés

A Swag2 - nél, amit adtál, jobb fogása semminek nincsen. Ha 2 akkus kell, akkor Teslacigs Poker. 1 bajom van velük, pont ellentétes oldalon van a tűz gombjuk. Amúgy nekem mindegy, hogy a tank alatt vagy vele ellentétes oldalon van, csak ha cserélek, akkor forgatom. Van, amikor rossz helyen keresgélek. :upside_down_face: De ha vennem kellene még egyet, akkor ugyanezek közül vennék. Azért mert megbízhatóak. Amik előttük voltak, beépített akkusak, na azok igazán eldobhatós minőségek voltak. Nem tudom, ez az egyetlen ismérve a nagyon rossznak - e hogy beépített akkus, vagy mást is kell nézni?

1 kedvelés

En ilyet használtam a gtx mellett. Még megvan vésztartaléknak :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Van, volt pár pod-om, de az már biztos, hogy nem abba az irányba fogok tartani :slight_smile:

1 kedvelés

Nem tudom, elvileg egy high end csípp van benne, dna 75, de én nem ájultam el tőle. Egyébként jó cucc, de ezt a süllyesztett kijelzős megoldást nehéz tisztán tartani. A fekete eleve mindig mocskosan nézett ki pár nap tapizás után, állandó tisztogatni kellett, szóval én a sandstormot venném inkább.

Meg szerintem a gombja nem elég kemény, könnyü megnyomni. Akkor is ha nem akartad. Egyébként van hozzá szoftver is, amivel szét lehet hekkelni az egészet.

Van azért, csak még nem járt nálad. :grin: De igen, a swag kényelmes, főleg ez a rücskös felület.

1 kedvelés

Mindig meglepődöm magamon, hogy mennyire kevés elég nekem. Hihetetlen számomra, hogy sokan rengeteg sok ml-t előgözlnek egy nap, hogy mennyi akku kapacitás kell. Pedig cigiben brutál megszállott voltam, akkor is szívtam ha már nem esett jól. Érdekes nekem.

4 kedvelés

:person_shrugging: Nem tudom ez mitől függ. Nekem 1.5 doboz volt a végén.
Most talán az is benne van, hogy sokat használom, hogy az ízeket is “vadászom” :slightly_smiling_face: már direkt csak 2%-ra keverek, mert úgyis mindig a számban volt, ha több volt benne a nic és csak rosszul voltam tőle.

3 kedvelés