Tippek, trükkök! Mire figyelj! 7. rész - Hasznos tárgyak

Nem hiszem el, hogy kihagytam a cikkből. :grimacing:Pedig csak 3 van a polcon, abból 2ön van is tank. Bakker. :pensive: Ahogy Ispy írja… De én RTA/RBA stand néven találtam rá.

Ejj, hogy semmit nemtok normálisan csináni má’

5 kedvelés

Ha mindenki csak “ennyire” bénán csinálná, földi mennyország volnánk. Kánaán lenne.
Nehogy szabadkozz. :+1:
(Szellemi képességeim teljes birtokában, hót álmosan eszembe se jutott nekem se, hogy a stand szót beírjam keresőbe :grin:)
Pofásak​:+1:

1 kedvelés

Majd mi lektorálunk, dont vörri, hibát keresni nagyon tudunk. :joy:

3 kedvelés

Köszönöm. :heart: De ez akkor sem állapot, turbozni kell az agyamat.

2 kedvelés

Én aztán dont vörri, csak most ég a pofám. :grimacing:

2 kedvelés

Na jó, legyen. :smile:

2 kedvelés

Felmentelek gyermekem, gyónás elfogadva :grin:

Mondom, ha csak ennyit hibáznék, fejem se fájna. Pl. minden hozzászólást azonnal szerkesztenem kell, mert mobilon elütök néha szavakat. (Facom)

(Nézd a másik oldalát, az én gyarló hitványságomat. Meg se próbáltam ráguglizni​:grin:ezért most főtt kukoricán térdepelek. Sajna a térdem vacak).

Ilyen tank standot el tudnék képzelni egy 8-10 állásosat, egyben, fából :+1:

2 kedvelés

Nekem már azon se szabad …17 év burkolás után :blush:

1 kedvelés

Van olyan is. :slightly_smiling_face: Én mindent a modon csinálok, csak most 3 mod van 5 tankra, így most jó hogy vannak ezek. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Moddal évekig nem lesz gondom :grin:van 6, abból 4 egész profi. Majd ha egyszer végre megjönnek a tankok csájnából, akkor kell valamit kitalálnom :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az első 4 évem úgy telt, hogy folyton néztem mi az új, mit lehet megvenni (akkor volt is rá jobban píz), aztán jött egy kattanás, és rájöttem, hogy olyan kell ami számomra “összkonfortos”. Modok és tankok tekintetében is. Így valahogy háttérbe szorultak az “Ú, ez tetszik! Meg kéne venni!” felindulások. Ha vásárolok (mert tényleg kell valami) akkor az első az, hogy mostmár a kialakítását, chipsetet s.t.b… nézem meg. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én erre, hála nektek, most kezdek ráébredni. Ugyanúgy, mint ízekben. Majdcsak találok keményvonalas dohányízt még. Most egy marha hosszú ideig csak readonly leszek. Még egy sbs modot megengedtem magamnak, aztán ideje “rendet tenni” :grin:
Szó szerint henteregnek a cuccok, még nincs vaperpolcom se. De ideje…
Viszont találtam klassz tankpadot :grin: vagy csináltatok fából majd. A 11 éves kis szerszámostáskám még megvan :grin:
Viszont nem odázhatok tovább egy 0.5-ös olvasószemüveget.

Én is modon tekerek, valami régi belsőakksis szivárványos porlasztós fixfeszes vaporesso :roll_eyes:égetni is jó.

https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/6-1-Kiegeszitok/18-2-Tokok-tartok/5/4534-Bukk-Fa-tarto-tartalyokhoz-es-porlasztokhoz

https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/6-1-Kiegeszitok/18-2-Tokok-tartok/5/4843-KIZOKU-Cell-Atty-Tarto-szett-4db-Frosted

Egy +pont h piros…

1 kedvelés

A trio és a neeko rta… Ügyes… Szep páros… :smiling_face: :smiling_face: :smiling_face:

1 kedvelés

Hazai shopokban is van.Asszem a kiegészítőknél.

1 kedvelés

Hadd mutassam be:

  • Vape friendly: Handy tools, 3000Ft
    Befér pl. Swag 2(!), 120ml flaska 2, elemek és talán, de nem biztos 1-2 csavarhúzó…brrr!

Ma vettem egy villanyász boltban. Itt a jó idő, ha nincs rajtam kabát, hogy jöjjenek velem a “szivarok”?:wink:
Amúgy is leromlott a managerek szerint a teljesítmény kiértékeléses roadshow-n az oszlopdiagrammos buborékábrám a kivetítőn:

  • Régen cigivel a számban többet termeltem, mert szabad volt mindkét kezem…sajnos a vape hátrányai.:kissing_smiling_eyes::dash::grin:
12 kedvelés

Vesetasi :star_struck:

Pont ilyesmin meditálok, hogy itt a nyár :+1:

4 kedvelés



:wink:

11 kedvelés

Ilyen nekem is van. Jelenleg pihen mert idehaza nem kell…de melóban mindig full tele van.

4 kedvelés

Jujj bocsi. Nem tettem fel a képet… Íme… Itt van…


Mint írtam korábban is… Pihen. Jelenleg…

6 kedvelés