Tippek, trükkök! Mire figyelj! 7. rész - Hasznos tárgyak

Mèg ilyen állatot sem láttam. De ugyanúgy voltam a mesh porlasztóval, amiben a drótlábak a vègeihez voltak ponthegesztve. Szètszedèskor persze hogy szètszakadt. Hagyományos tekerès nem fèrt a helyèfre. Hiábavaló kínlódás volt.

Én például mérőszalaggal veszem le a nagyobb flaskákról a cseppentő részét​:rofl: majd amint hazaérek csinálok róla videót, mert gondolom elképzelni nem tudjátok, és ne kérdezzétek, hogy, hogy jöttem rá, én se tudom, minden volt már a kezembe amivel próbálkoztam, ez lett nálam a klasszikus tárgy. :joy:

5 kedvelés

@Martin_Szabo 8 napja nem értél haza?:wink:
Én várom a videót​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Olyan ez mint a mindensörnyitó :grin:

2 kedvelés

Elnézést, meg is feledkeztem erről, mint látható, ha a flaskában félig-avagy annál kevesebb leves van bennt, akkor bátor mozdulattal lehet dolgozni, bár amikor tele van a flakon, mondjuk szellőztetés céljából, akkor nehezebb dolgunk van, bár ha én meg tudom oldani kiflöccsenés nélkül (férfi skillek​:rofl:) akkor szerintem bárki meg tudja oldani, a lényeg az hogy több helyről kezdjük fellazítani körben és amint látjuk, hogy igenis mindjárt lejön, akkor legyünk a legóvatosabbak.
És nyilván egyértelmű, de azért leírom, hogyha teli flaskávak dolgozunk, akkor mindenképp állítva nyöszörögtetjük a flakont! :smile:Mutatnék róla videót, de nincs 3. kezem :joy::unamused:

7 kedvelés

Elnézést, most vettem észre, hogy videó helyett képet adott be nektek, ezt hogy tudnám orvosolni? Nem akarja feltolteni a videót :grimacing:

Erre az ikonra kattints. Telefonon is itt helyezkedik el és ugyanígy néz ki. :slight_smile:

3 kedvelés

És itt is van a várva várt videó, köszönöm a segítséget, jó szórakozást! :rofl:

9 kedvelés

Ötletes! Nekem bejött ez a megoldás is! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

jópofa, egyszerű és nagyszerű :slight_smile:

1 kedvelés

En kessel pattintom le, megfogom bal kezzel a nyakanal, aztan a kest odarakom, betamasztom az ujjamhoz es felpattintom :slight_smile:

Én is úgy kezdtem, de aztán rájöttem, hogy hosszútávon ebből baleset is lehet, ami egyáltalán nem éri meg, mellesleg jó név, InsigniaSport :smile:

2 kedvelés

Kessel nem nehez, ha gondolod levideozom hogy bontom vele, semmi balesetveszelyes nincs benne :slight_smile:
Szep kocsi az insignia, igy nez ki ejszakai sport modban :slight_smile:

3 kedvelés

Vágom, vágom, csak nekem ferdehátú GTC-ben van, de ez nem az a csoport ahol ezt kéne megbeszélnünk :joy:

2 kedvelés

Nyugodtan nyissatok egy off-topikot ennek a témának. :smiling_face:

Minden alkalommal, kivétel nélkül, részletes leírásban van részünk itt a vaperinán. Köszönjük :wink:

1 kedvelés

Örülök, hogy olvasod. :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Tényleg hasznos kütyük, van ami már nekem us van :+1:
Amit néhol latok fotón, az izgatja a fantáziámat.
Méghozzá asztalon álló tank alatt egy kicsi trapéz alakú valami, amin áll a tank.
(Mint egy kis szoknya).
Na, az mi volna?
Olyat nekem is ki kell találnom, vagy venni. :+1:

1 kedvelés

A tank tartóra gondolsz?

https://www.google.com/search?q=vape+tank.stand&oq=vape+tank.stand&aqs=chrome..69i57.6289j0j4&client=ms-android-samsung-ss&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8&chrome_dse_attribution=1

Tank stand a neve.

5 kedvelés

Igen, köszi​:+1: na, ez egy jópofa dolog. Még ezidáig nem találkoztam vele, 1-2 fotón látom.