Ajánlások gyüjtése szavazáshoz 2

Sziasztok Vaperina tagok. :slight_smile:

Az első ajánlás gyüjtés sikeresen lezajlott. Szuperek voltatok! :star_struck: A szavazás is elindult! Nagyon szépen halad! :blush: Aki még nem szavazott IDE KATTINTVA megteheti. :wink: A sikeren felbuzdulva úgy döntöttünk lesz majd egy második szavazás. Ami az ajánlott kiegészítőket fogja sorolni!

Ezért most olyan kiegészítőket írjatok, amit szívesen ajánlanátok a Vapertársaitoknak. :blush: Hisz a kiegészítők is fontos szerepet töltenek be! Megérdemelnek egy különálló szavazást a közeljövőben. :blush:

A következőkre várunk ajánlásokat, márka és típus megjelölésével:

  1. Akkumulátor
  2. Vatta
  3. MTL huzal
  4. DL huzal
  5. Mesh lap
  6. Drip tip anyaga
  7. Szerszámkészletek (külön-külön is sorolható, nem kötelező egész készletet)

Amíg a jelenlegi szavazás tart, addig lesz kinn ez az ajánlás gyüjtés!
A szavazások és az ajánlás gyüjtések folyamatosan lesznek, egymást fedik majd

Köszönjük a részvételt! :heart:

5 kedvelés

MTL Huzal NI80 30GA 2.5 magon 5 tekerés. A kedvencem mivel nem meleg a gőze, és jó ízt ad kis watton kb 10-13W

akumulátor 18650 LG Barna, MTL hez bőven elég.

Vattából talán a Démon killer

4 kedvelés
  1. Sosem figyeltem melyik jó, a legtöbb modom, vagyis pipám beépített akkus.

  2. Cellucotton Rayon :crown:

  3. Coilology MTL fused clapton

  4. Coilology MTL fused clapton :wink: Ebbe is jó, persze kissé át kell tekerni. Amúgy sima kanthal és SS-t használok legtöbbször, változó vastagsággal és mérettel. Annyira nincs márkája, hogy ezek konkrétan cekászasztalhoz voltak, azaz fűtőszál eredetileg.

  5. Passz. Nem meshelek.

  6. Egyik fém driptip sem jött be, kis ideig jók, aztán melegednek. Fogakra veszélyesek. A dvarw teflonja tetszett amíg le nem ejtette egy ismerősöm a modommal együtt, és szét nem repedt. Van egy antisplash driptipem, ami nem engedi köpködni a tankot, és meg is csavarja a gőzt egy spirál mentén. Érdekes, viszont inkább MTL-es, és kétszer is széttört. A PLA-s 3D nyomtatott cuccok nem tartanak sokáig. Le kellett lakkozni, így nem recés. Néha szeretem elővenni.
    Természetesen az F-30 pipaszáram a kedvencem, ez nagyrészt műanyag, kisrészt fém az 510 végénél. Több darabom is van. Amik nem tartalékok, azokat kifúrtam, kimartam belül, hogy inkább DL-es mint MTL-es legyen.

  7. Nem használok kifejezetten vape-hez gyártott szerszámokat, mivel amúgy is sok szerszámom van. Fúrószáraim 1mm-tól akár 14-ig is :wink: Wotana, már nem gyártott, vagy Beta műszerész csavarhúzóim vannak nagyrészt, a csipeszeim Knippexek, a csípőfogóm szintén, ezek eléggé erős, tartós, és masszívan magas árú ipari termékek.
    Vannak ilyen negatív csipeszeim is, amikor összenyomjuk, akkor jönnek szét. Nincs márkájuk, az egyiket egy kedves rokon készítette úgy hatvan éve. Olyan kinézetre mintha most vettem volna, polírozott, és egy kis faberakás van a megfogás helyén.
    sosem éreztem igényét a kerámiacsipesznek, bár van előnye ha izzításkor használod, viszont elengedve a gombot azonnal csipeszelve ugyanaz.
    Illetve van egy készlet, aldis vagy lidülös powerfix is. Ez olyan, mintha direkt vapereknek árulták volna. Tele van mindenféle bitfejjel, van benne egy átlagos csípőfogó, ilyesmit árultak a vapeshopokban, meg egy nagyító. A nagyon kicsi 1-1,5 milis imbuszokhoz veszem elő, akkor is inkább a torx fejeket, mert azzal stabilabb ki-betekerni a csavart. Az egész készlet olcsóbb volt mint a fentebb említett Knippex csípőfogóm :slight_smile: Egyébként nem rossz darab, ajánlom, de csak szezonálisan érhető el.
    Ollók meg, persze van Fiskars is, és olyan is amit varráshoz használnak, ilyen rugós, nem ujjbedugós. Utóbbi csak „fodrászkodáshoz” jó, mert a vastagabb vattát képtelen elvágni. Egyébként pedig Solingen körömollót rendszeresítettem erre, az vált be.
    Röviden.

4 kedvelés

Gyerünk emberek. :blush:

Írjatok még, hadd legyen ebből is szavazás! :slightly_smiling_face:

Huha az az ukrán drip tip. :heart_eyes: Ez gyönyörű :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

2 kedvelés

Dl-re
Általában alien coilt használok.
26GAx3 32GA KA1
De vannak benga tankjaim amiben spécib tekerésel is lehet próbálkozni.
Aksik samsung van jó pár db.
De van lg hg2 és sony is. Kinek mi a szimpi/mire használod.
Tőltő pedig egy két ágyas golisi s2.

1 kedvelés

Ne fukarkodjatok az ajánlásokkal. :slight_smile:

Mtlre bp mods pioneer rta
Dlre themis mesh

Szia. Itt most kiegészítőkre várunk ajanlásokat. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Az ajánláskérést lezárom! :slight_smile: Hamarosan elérhető lesz a szavazás! Köszönjük, hogy részt vettetek ebben is. :kissing_smiling_eyes: