#teljesenszűzatemában #mindensegitsegjoljon

Nekem ez még mindig nem sikerült​:joy::joy::joy::kissing_heart:

2 kedvelés

Az van,én meg mindjárt úgy besértődöm,sosenem szivecskézek többet semmiteket se :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

3 kedvelés

Nem kell elég ez… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ne ,kérlek ne tedd ! Mi lesz így velünk ? :sob:
Inkább nem mutatjuk meg mit rendelt valaki nekünk :grin::grin::grin:(mert én szinte soseneeeeeem rendelek :stuck_out_tongue_winking_eye:)

2 kedvelés

És miért nem sikerül?

1 kedvelés

Még megy az analóg is?

1 kedvelés

50 alatt bőven megvagyunk havonta…?

1 kedvelés

Az attól függ mivel :rofl:
Ha mennyei mannát veszek csak,akkor bőven ,naná ! :blush:
Ha mást KÉSZSÉGET akkor az felejtős :rofl:

3 kedvelés

Jóval többet költök vapera​:joy:Hol titkosan ugye,hol nem titkosan​:wink:Én még mindig ott tartok,hogy elkapott a gépszíj.Remélem nem ezt hívják gyűjtögetésnek​:joy:

5 kedvelés

Ez érthető:grin:vagyis én ezt nem tudom :rofl::rofl::rofl:
Viszont irgum burgum…úgy sokban van szerintem a kettő együtt.
Bármi van ,ne a gyújtót keresd,nyúlj a másikhoz és akkorát szívj bele hogy csak na​:stuck_out_tongue_winking_eye:
Inkább aromára meg drip tipre költöm a kis pénzecskémet mint arra​:grin:

7 kedvelés

Egy jó rta kéne @anon88785338 -nak…

3 kedvelés

Most is épp akkorát szívtam bele,hogy csak na…azóta is köhögök​:joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Nem a szépségre kell menned …meg a sokra,hanem hogy kiváltsd vele .

3 kedvelés

Ezt így kell ! Jó úton haladsz :rofl:

1 kedvelés

Ha kevés a 4-5 mg -os levesem,beleszívok a 3-assal felöntött dl gépembe utána nem kell minimum egy óráig az mtl sem :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
Az ugye van.Vannak​:wink:
Nem sokat cigizek már.Azt is töltöm.Nem az viszi a pízt.Hanem még be sem kevertem a 200ml 100mg-ost,de vettem sokért aromákat és longfillelet…majd rájöttem egy üdítőből,hogy lehet szeretném azt amiben van ananász is.Most egy csomó íz van megint kosarakba,csak entereket kéne megint nyomni​:joy:
De akkor már sztem a nikotinosom sem lesz elég és a floravitás sem…akkor azokat is rendelni kell majd…:joy:
És jó lenne Milla vagy valamilyen driptipeket is rendelni már​:wink:

2 kedvelés

az igen…egy kicsit át estél a ló másik oldalára…Nincs olyan íz ami állandó?

3 kedvelés

Minek ? Nem kell mindent bekeverni ! Minek milla ? Nem kell addig semmi míg nem állsz le az analóggal.

3 kedvelés

A White King.És az Anubison gondolkodom második üvegben.Még mindig keresek​:joy:

2 kedvelés

Ha leálltál vele biztosan ,csak akkor lepd meg magad valamivel :blush:

3 kedvelés