#teljesenszűzatemában #mindensegitsegjoljon

Én pl…az elején meg találtam az Arakist 1évig csak az volt…Aztán amikor már nekem is tuti volt,hogy már nem szívom az analógot kezdtem el vásárolni…/1évig semmit különös dolgot nem vettem hátha vissza szokom)

6 kedvelés

Nem vagyunk egyformák. Van aki megtalálja a neki tökéletes szettet, liquidet, és jól elvan vele, és van a másik csoport, aki mindig keresi a jobbat, újat, kíváncsi, és nem azért mert nem jó ami van neki, hanem ilyen az emberi természet.
Mellékesen megjegyzem én is az utóbbi csoporthoz tartozom, mint te :blush::joy:

4 kedvelés

Lehet én is…bár a byka bármelyik most nagyon be talált…

5 kedvelés

Én nem tudom melyikbe tartozom :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Tudjuk, hogy tudod :blush:
De hogy biztos legyél benne, a másodikba​:blush::joy:

2 kedvelés

:+1::joy::joy::joy::joy:ezen nagyon jót derültem​:joy::see_no_evil:

4 kedvelés

És a W.K.csak a kis Dvarw-ba nagyon finom.Az Anubis meg a Bersi minibe.

2 kedvelés

Nem ismerem egyiket sem de ha már van 2 ízed az már nagyon jó …azzal már le lehet tenni az analógot végleg modod meg tankod rengeteg van…

4 kedvelés

C csoport…:joy:

1 kedvelés

Én se tudom, melyik vagyok :roll_eyes: szamot vetettem ma. 30 elcseszett próbálkozásból lett 10 kedvenc ízem. 4 állandó dohányos, 6 desdzert és gyümölcs. Van 8 szettem kb., mindbe akku.
Akkor félmegállapodott is lehetnék :joy:
De az ízek kívancsisága és a kutyulás engem is hajt.
Motivál, hogy mindenki megosztja, mit szív, kutyul. :+1:
Néha keresem a th-t. Néha meg is talàlom.
De sikerült megtalálnom az utat, hogy stabilan csak vape legyen. Elég drasztikusan, de működni látszik.

6 kedvelés

Az idő majd mindent megold…

2 kedvelés

Ezt megfogadom. Jó ötlet… Ja. És bejön nekem is… :blush::grin:

3 kedvelés

Nálam a Dvarwba csakis RY4 megy. Esetleg kis Rotterdam - mal fűszerezve. A dl meg olyan, hogy 2 mtl van egyszerre a számban. :wink:

1 kedvelés

Szerintem, amit ki lehet védeni: a hardverre költött sok pénzt. Minimális utánaolvasással ma már azért nagyon nehéz mellényúlni modban vagy tankban, és ha valaki nem “ingerkereső” :laughing: (bocs :sweat_smile:), akkor megvesz 2-3 középkategóriás szettet, és évekig jól ellehet vele. A vatta meg a huzal piti összeg. A porlasztó relatíve drága, de ha a cigihez mérjük, még az is lehet a “megéri” kategória.

Amire viszont a világ pénzét el lehet költeni, az az aroma. Az elején biztosan, mert ahhoz tényleg nagy szerencse kell, hogy rögtön egy betalálósat rendeljen valaki. Persze itt is egyéni, hogy ki mennyire szereti a változatosságot - én 2 mili után már nagyon unom az adott ízt, de nem ezért van egy halom aroma a fiókban, hanem mert 5 megrendelt ízből 2 lett a “nem kell” kategória, 2 a “hát el fog fogyni előbb-utóbb”, és csak 1 a “tényleg bejön”. De azért az első kettőért rendesen fáj a szivem (meg a pénztárcám…), és a második kettőt is kihagytam volna az életemből, ha lehet… Ez viszont kivédhetetlen, mert hiába kérsz aromákról véleményt, a szubjektivitás-faktor miatt általában nem segít. (Persze ha tízből kilencen mondják, hogy rettenet, az már jelent valamit, de az ilyen szerencsére ritka. :grin:) És hát nyilván a fogyasztástól is függ, hogy havonta rendeled az újabb alaplé-adagot, vagy negyedévente is elég. És ez mind befolyásolja az anyagi részét, ugyebár :sweat_smile:

13 kedvelés

Tavaly novemberben vettem első rta tankomat. Azóta már 4 van. Mind a 4 mtl. De már gondolkodom rajta h veszek egy single coil-os, dl rta tankot is… :blush::grin::thinking:

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.