Új Vape tulajdonos, felhasználó :)

Sziasztok
Örülök, hogy rátok találtam, elláthatnak a profik soksok jótanáccsal :slight_smile:
Ő a készúlékem


Természetesen a fekete :slight_smile: asszonyé a barna
VOOPOO argus Air p. 25w
Ezt ajánlották kezdésnek így megvettem.
Tanácsot igazából liquidek terén várok nagyon
Eddig 2 féléhez volt szerencsém

1saját kezuleg kever pg/vg+ íz(jungle hi) +nikotin, hát elég gyengécske ízre és erősségre, pedig 2 nikotint is csavartam bele :frowning: A másik random nemzetibe vásáról talán Vivo málnás + 1 nikotin. Ez már 1 picit barátibb ízre + nikotinra is talán elég :slight_smile:
Néha befröcsköl ha szívom az mitöl van? 12Wn használom ez az alsó határa a porlasztónak.
Köszönöm

4 kedvelés

Szia :blush: emelhetsz a teljesítményen max a felső határig ami rá van írva a porlasztón.
Hivatalosan 10 % a keverés,de ha felöntöd a papír tetejéig alaplével akkor jönnie kell az íznek ha vársz pár napot vele.

3 kedvelés

Szia!
Az a Jungle hit innen messziről úgy tűnik, hogy 120 ml-es chubbyban van. Ha így van, akkor 2 nikotinnal még mindig csak 3,3 mg/ml körüli erősségnél jársz, ezért érezheted gyengének.
Az íz meg…nem ismerem ezeket a Jungle hiteket. Meddig hagytad érni keverés után?

2 kedvelés

Aztat mondták a boltba ahol vettem, hogy ez direkt “várásmentes” mert elsö alkalom osszekeveres után már használhatom is. Akkor csapatok majd meg 1 nikotint :innocent:

1 kedvelés

De ha a meglévőbe beleöntöd, akkor még tovább fog hígulni az egyébként is ízetlen leves.

A jövöben javaslom a vapediy használatát, ott ki tudod számolni miből mennyi kell belerakni, hogy azt kapd, amit terveztél.

Ja, egybként a leves is lehet szar, vagy a porlasztónak kevés a kakaó, erre utal a köpködés is.

4 kedvelés

Mindent lehet használni,de van hogy később finomabb lesz :wink:
Ha tolsz bele még boostert lehet hogy az íz is hígulni fog.
Szívd fújd,és a következőnél próbáld több nikkel​:grin: beletenni rosszabb,mint hígítani :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Ezt még a Vivo-ról el is hiszem, mert gondolom, az shortfill (csak a nikotint kellett beleraknod).
Ezt a másikat pedig te keverted. Mindenképpen érdemes várni vele. Pár napig rázogatni, szellőztetni. A gyümölcsösöknek kell általában a legkevesebb idő. Ártani biztosan nem fog.

4 kedvelés
2 kedvelés

Valószínűleg azért köpköd, mert túl erősen szívod, éspervagy kevés teljesítményt küldesz a porlasztóra.

Főleg a kezdési fázisban (és főleg analóg cigiről áttérve) az ember hajlamos azt gondolni, hogy ha erősebben szívja, erősebben jön, hisz a ciginél így volt, ezt szoktuk meg.

Ezesetben viszont nem így van, egységnyi idő alatt csak egységnyi liquidet tud elporlasztani. Ha a kelleténél jobban szívja az ember, akkor gyakorlatilag kiszívja a vattából a cseppecskéket, valamint lehűti a porlasztót ami ezáltal még kevesebbet tud porlasztani, ha meg még eleve kisebb teljesítményen volt hajtva, halmozottan hátrányos helyzetbe kerül.

Egyébiránt üdv itt, sok kellemes gőzt Nektek :blush:

6 kedvelés

Ne izgulj, bele fogsz jonni. Sok segitokesz emberke , leanyka van itt. :grinning::grinning::grinning:

4 kedvelés

Igen vivoba csak nikotin kellett, a masikat én kevertem, de akkor lehet már osszeért az íze, elozohét kedden vettem/kevertem, es vasarnap tértem át a Vivora

Aroman rajta van az eresi ido. Aroma fuggo. En varok mindig 8-14 napot keveres utan.

1 kedvelés

Megkérdeztem a Sparkling Lemonade-ről a barátomat, Google-t. :smiley:

Ajánlott keverési arány: 8-12 %

Ajánlott érlelési idő: 3-7 nap

Egy 10%-os arány eléréséhez hagyni kéne 20ml üres helyet a flakonban. Lehet, hogy kicsit túlszaladt és azért halványabb az íz. Teletöltve éppen az ajánlott arány legalsó határán mozog.

3 kedvelés

Nem ment tele, cimkevége alatt jóval alatta van. Akkor most ugyis pihent még 3-4 napot akkor kovire ezzel toltom fel a gépet. :slight_smile:
Koszonom szépen

2 kedvelés

Koszi akkor gyengébben szívom :grin: igen van mikor idegböl (meló) szívom :innocent:

2 kedvelés

Üdv köztünk @marcipapa :blush:
Tetszik a neved :grin:
Ha veszel 100mg-os nic-et, akkor azzal egész jó ütősre fel tudod tolni.
A dohányboltot én eléggé hanyagolnám, igaz ehhez a vivo márkához vagy 3 éve volt utoljára szerencsém, de akkor eléggé legalja kategória volt.

2 kedvelés

Szia!
Üdv itt​:smile:
Ezt az aromát szerintem érdemes legalább 2-3 hetet hagyni!
Először shortfillt használtam, aztán a snv verziót és ezzel a 2-3 hét éréssel érte el a hasonló ízvilágot mint a shortfill :grin:
Egyébként nekem nagyon bejött, szerintem fincsi aroma!

1 kedvelés

Eleinte nekem is fröcsögött a számba. Rájöttem nekem nem esik jól olyan lightosan szívni, és hogy az MTL nem az én világom.

Ekkor jött a kisebb ellenállású porlasztó, nagyobb teljesítmény, nagyobb levegőnyíás, több watt, majd végül kicsit nagyobb driptip.
Teljesen megszűnt a fröcsögés, ugyanazzal a liquiddel. Vagyis ugyanolyan arányú keveréssel.

Nyilván nekem több mozgásterem volt, nem tudom a Ti készüléketek mennyi mozgásteret enged.

3 kedvelés

27 bejegyzést új témára osztott fel: GeekVape Aegis Eteno E100i szörcsögés, köpködés