#teljesenszűzatemában #mindensegitsegjoljon

Az én címemre mostanában nem jön semmi!
Kollégám barátnője home office -ban van :joy::joy::joy:

4 kedvelés

Ez nem jó Barátom ez Usa vért hú@zol a postán és a vámon…

2 kedvelés

Ahogy nekem mondta @lachenbacher néni​:grin::hugs:idézem :
“Kiszólt a lyuk a gödörből” :rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Arra jó volt hogy Zolikát lenyugtassa, és én is kimásztam a csöbörből :slightly_smiling_face:, vödörbe.

2 kedvelés

Á…én egészben veszem meg mindíg :rofl:

1 kedvelés

Akkor próbáld meg a darabszámát osztani, felére, majd negyedére :joy:

1 kedvelés

A csajok az irodában nálunk :rofl:mit rendeltél már megint ? Ja tudom :rofl:hagy szagiiii​:grin:

3 kedvelés

Ha deszkát akarsz az E8.ba ott a vape 42…ott van náluk én ott veszem.

2 kedvelés

Ah nekem mazlim van, hogy nem ertek hozza. Szépségeket sajnos én is latok, de szserencsere nem tudom megépíteni :sunglasses:

5 kedvelés

Khm …még :grin:csak figyelj minket majd belejössz​:stuck_out_tongue_winking_eye:volt így más is :hugs:

3 kedvelés

Nálam ugyanez, csak én többségében pasikkal dolgozom. De már tudják, nem is kérdezik mi van benne, ha látnak egy csomagot az asztalomon :joy:

3 kedvelés

Csak hülyülésből írtam :wink:egyébként nézegettem már.
De teljesen elégedett vagyok az E8-cal :+1:minden mód megy, tizedvatt, stabilan mér, megy a NiFe TC :roll_eyes:szóval lehet hogy kifogtam egy ultrajót.

2 kedvelés

Lehet…nem rossz az az elektronika nekem is van két modom is azzal abból egyik se volt jó amikor jött egyet sikerült feléleszteni…

2 kedvelés

Én is így voltam kb…2 hétig. Aztán elkezdtem olvasgatni, és 2 hét után jött az első csomag amiben az építéshez szükséges eszközök, és egy olcsóbb rta volt. Aztán ha ráérzel, már tényleg csak rajtad múlik, hogy kell e mindig az újdonság, vagy megmaradsz a jól bevált tanknál. Ha úgy lesz, akkor a cigi árának töredékét fogod elkölteni :blush:

5 kedvelés

Szia Petra!

Porlasztó aroma függő, elég lehet 1 tankig, vagy 2 hétig, de ha havi 5 darabot számolunk meg a levest sem leszel az 50k közelében. Itt inkább az új ízek a neccesek,.nem szabad ész nélkül keverni,.csak 10ml-s adagokban, drága az alap,.hogy menjen a lefolyóba. Az építésnek sok előnye van,.az egyik, hogy 2-3 porlasztó árából 1 évig elvagy. Az innokin jó lesz, ismert márka, de kezdj el gondolkodni egy második szettben, mert műszaki cucc,.ha bedöglik-eltörik-elveszik, akkor csak a fogad tudod szívni. :grin:

10 kedvelés

Figyelj már… miért akarsz velem összeveszni??? Vagy utálsz? :see_no_evil: :joy: Ha mégegyszer lenénizel,hadjáratot indítok :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Isten őrízz​:blush:sosem veszekszen :blush:
De nincs igazam ? :blush:
Na ugye .:hugs:

2 kedvelés

Nekem nagyon tetszik olyan nem tom jó kimondani @lachenbacher néni :slightly_smiling_face: :heart:

2 kedvelés

Oh hogy mentek ti a … :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: most keresek is másik nevet,csak még gondolkodom rajta…

4 kedvelés

Itt összetartás van kérem :hugs::hugs::hugs:

3 kedvelés