#teljesenszűzatemában #mindensegitsegjoljon

Haloooka!
Teljesen uj vagyok itt is meg mindenhol is​:baby:
3 hete nem dohanyzom :muscle:t3: Elfbar pod az én kis beugrom ebbe a világba. Egyelore nagyon sok dolog van, amit nem ertek. Türelmesen szeretnek bele tanulni a mokaba. :nerd_face:
Sajnos mire az oldalra bukkantam már meg is rendeltem egy kezdo keszuleket, amiről úgy gondolom, remelem, hogy szeretni fogom.
:cherry_blossom:Innokin Zlide MTL Kit 3000mAh​:surfing_woman:orulnek véleménynek, de már mindegy, hetfon érkezik hozzam.
Fhuu annyi meg annyi kerdesem lenne, hogy na.
:piñata:Ami legelső sorban erdekelne, hogy zajlik az erleles? Mármint bekeveres aztán varas, ennyi lenne, esetleg mik a teendők ilyenkor?
:piñata:Aromák ugyebar, sima vagy shake&vape? Melyiket érdemes mi a lenyege egyiknek masiknak? Melyik a finomabb, hogy jobb ezt csinalni?
Az alaple ami eddig nagyon bejott az a juicyvape 70vg-30pg (mást nem is probaltam​:joy:) de ez tenyleg bejon, de nincs összehasonlítási alapom.
Minden vélemény, meglátás, ‘okoskodas’, tapasztalat erdekelne!:smiling_face_with_three_hearts::two_hearts:
Koszonom, legyen szep napotok​:sunny::sunglasses:

8 kedvelés

Szia!

Üdvözlünk szerény hajlékunkban :smiley:

Én most egy felszólalásban biztosan nem mondok el mindent, mert annyi hely nincs a világon, hogy mindent belevegyek :sweat_smile:
Nagyon szerteágazó ez az egész téma, hogy mit mivel hogyan és mindenki másra esküszik. A vége úgy is az lesz, hogy magadnak kell kitapasztalni, hogy neked mi a jó, mi pedig majd asszisztálunk a dologhoz.

Az akkor kiderült, hogy MTL-ben gondolkodsz. Nekem ugyan nem volt ilyen készülékem meg tankom, de első ránézésre próbálgatni szerintem jó lesz. Ha bejön a dolog, akkor előbb utóbb majd be fogsz ruházni cserélhető akkusra, a porlasztós tankot lecseréled építhetőre, amivel majd egy tök új világ fog kinyílni.

Az érlelés úgy zajlik, hogy összekevered, ami kell bele, felrázod és vársz. Ha eleget vártál akkor kész :sweat_smile:
Majd lesz aki megmondja, hogy szellőztesd meg ilyesmi, de ha nem teszed, akkor is meg fog érni. Én annyit szoktam, hogy minden nap1-2-szer alaposan felrázom.

Aromából azt érdemes venni, ami ízlik. Lesz majd jópár, amit ki fogsz dobni mert tré. Az aroma kérdés egy külön utazás. Mindegy, hogy sima aroma vagy SnV. Az SnV-nek az lenne a lényege, hogy felöntöd alaplével, összerázod és kész, magyarán nem kell érlelni. Nagyjából működik, de a tapasztalat azt mutatja, hogy nekik is kell érés, néhány nap után másmilyen lesz.

Ha kérdéseid vannak itt is felteheted, de javaslom a keresőmezőt, azzal sokmindenre választ kaphatsz, nagyon sokmindenről esett már szó ezen a fórumon :wink:

Ja, és a türelem jól fog jönni :smiley:

17 kedvelés

Szia!Azt nem írtad,hogy milyen ízeket szeretsz,de annyit fűznék még hozzá,hogy általában a dohányos aromáknak több idő kell,a gyümiseknek kevesebb.A desszertesek meg valahol a kettő között.Ami még az én tapasztalatom,hogy minnél édesebb,annál jobban gyilkolja a porlasztót.Az SnV-vel időt spórolhatsz,a koncentrált aromákkal meg pénzt.

12 kedvelés

Oh wow, nem is gondoltam volna, hogy ez fontos, egyebkent csak a gyumolcsos!!:two_hearts:

2 kedvelés

Szia. Egyetértek mindenben az előttem szólókkal. Nem tudom, a porlasztók az általad rendelt készülékhez mennyibe kerülnek? Bár a fiam is elvan a porlasztós szettjével már évek óta, nem is akar mást, igaz, nem volt erős dohányos, keveset szív, őneki dl szettje van, ami megint más téma, mint a mienk, de a nikotint néha tőlem viszi (rájár :slight_smile: ). Apropó a nikotinról nem esett szó eddig, pedig miatta szédültem be újra, meg újra a trafikba dohányért. Balga ésszel azt gondoltam, már a kezdetekkor, hogy el leszek anélkül, mert az úgyis csak csíp, rontja az ízeket, de a függőségért is az felel mégis. De az új szabályokat még én sem értem, lehet, hogy nem is fogom. El kellene kezdeni csökkenteni az adagot minél előbb. Álítólag ezután csak a trafikokban szabadna venni, és csak 10 mg -ost, 20 mg/ml töményégben. Miközben készre kevert levesek voltak, vannak -e még? 18 mg/ml nikotinosak, és 21 mg/ml niksósak. Na a 20 -asból otthon max. 3-asat (esetleg 6-ost?) keverhetsz , és a számlás is megbonyolodik. Azokról a websopokról meg ahol még árulnak nikotinos alapleveket, nem szabad írni, mert lebuktatom őket. Szóval ki kellene tapasztalni, honnan indulj, és azután fokozatosan csökkenteni az adagot. Aromák terén is van rengeteg féle, az azokat kínáló shopok kínálata is változó. Egy idő után találsz olyat, amit be mersz vállalni egész napra, és a környezeted se mondja, na ez büdös, kb. akkor leragadsz valamelyik fajtánál, és az ahhoz hasonlóakat próbálgatod. Na meg az is számít, hogy pénz dolgában hogy állsz, az ár/érték arányban kompromisszumokat kell - e kötni mind a készülékek, mind a folyadékok, és azok összetevőinek vonatkozásában.

6 kedvelés

Huhaaa, nagyon koszi, hogy irtal, nem mondom, hogy mindent ertek, de probalkozom :grinning: Most a kis podban 9mgot tartalmazo alaple van bekeverve. Eddig semmi extrat nem tapasztaltam, 3 hete szivom ezt a keverest.

4 kedvelés

Az anyagi részével sem vagyok meg tisztaban, az én rendes cigi adagom havi 50et elvitt, ehhez kepest az ecigi havi koltseget meg nem tudom, de bárhogy is lesz joval olcsobbra jovok ki.

6 kedvelés

Szia.
Ha tényleg úgy gondolod a cigi elhagyását,jóval olcsóbban jössz ki
:blush:
Persze ha nem vásárolsz össze vissza mindent :grin:
Az alapod megvan,jó helyen vagy :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

“Persze ha nem vásárolsz össze vissza mindent”

:joy:

Van egy klub, de azok függők.

7 kedvelés

@schptra . Ezt jegyezd meg! Majd később megérted, ha itt leszel pár hete :blush:

5 kedvelés

De a gondolatmenet kiváló, ha már nem fér otthon a vape kacat, akkor ki lehet jönni az 50k töredékéből :grin::+1:

4 kedvelés

Én már lejöttem a szerről :grin::grin::grin::grin:
Nem veszek már semmit sem​:shushing_face::shushing_face::shushing_face:

6 kedvelés

Ilyen hirtelen nem szabad…

2 kedvelés

Na jó még nem egészen mert vannak még …na majd ezeket később :grin::grin:

2 kedvelés

Árulnak Dicodes alkatrészeket is :+1::grin:
Ja bocs, olcsóbb egyszerűbb driptipeket.
@Zolika ez volt életed legnehezebb 2 perce :grin:

1 kedvelés

csak fokozatosan 1000euróról indulva 10 centenként csökkentve

5 kedvelés

Igen, tudjuk! Kb fél éve vagyok itt, de ha Zolika, akkor ez már szállóige…nem veszek már semmit :joy::joy:
Ahogy én is ezt mondtam nemrég…:roll_eyes::thinking::joy:

1 kedvelés

Kik hol??? :slightly_smiling_face: :thinking:

1 kedvelés

De én is csak értetlenül állok mikor jön valami,honnan,mikor és ki rendelhette az én címemre ráadásul fizetnem sem kell​:thinking::thinking: :grin::crazy_face:

3 kedvelés

Fú, muszáj linkelni?

A lényeg, hogy Zolikat támogassuk a függőségétől való szabadulásban.

Jöhetnek is az akciós linkek és a vape outlet :joy:

(És milyen ügyesek voltunk, hogy mindeközben Petra topicját SE offoltuk szét! :grin:)

3 kedvelés