Tekerés lépésről lépésre 😁

Nekem meg csak 28ga-s van,mert az ajánlották a srácok egy kezdőnek…és kész​:wink::joy:
A Kyfun lite plus 2021 klónba is és a Berserker V1-be is​:slightly_smiling_face:

Vegyél vékonyabbat és a lefogatás probléma megszünik…és jön majd helyette a vattázási probléma abba nehezebb bele húzni a vattát úgy,hogy ne vigye el a tekerést…Nehéz ez a popszakma :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Viszont a vékonyabb huzalhoz a Vapefly vattája jó lehet, mert nem tömör, picit lightosabbab kell vattázni, de azt is meg lehet tanulni. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igy van és jobb lesz az íz mert nem melegszik annyira…

3 kedvelés

De a Kyfun-ba és a Berserker-be a 30ga-t,ugyan úgy csinálhatom 2-es és 2.5,es magra?
Csak abból az 5-5 menet,akkor más ohm-ot fog mutatni…(kevesebbet gondolom…vagy többet?:thinking:)

Többet, mert a vékonyabb huzalnak nagyobb az ellenállása. Könnyebben összejön a 0.8 és az 1 ohm is. Természetesen mehet 2 vagy 2.5ös magra, azt már úgyis látod miben lesz másabb. De jobb lesz, és igazodni fog a Berserker levegőzéséhez is. És már nem is értem ez miért nem jutott eszembe mikor a Berserkert kaptad. :confused:

4 kedvelés

De a többet,pl.nem 0.95-öt,hanem pl.1.5-öt csinál a Berserker-be a 2-es mag,az már nekem szűk lesz nem?Nem cejetem a szűk mtl-t.De 4 tekerés meg kevés lenne?Persze hézagosan ahogy szoktam.
A Kyfun-ba meg 2.5-es magra szoktam az 5 menetet.Hézagosra.És már az is most 1.17ohm.

Hézagosra?? :thinking::thinking::thinking: Na megyek szét nézek a ki mit vagy ki hogy teker témara szétnézek

3 kedvelés

Nem a tekerés átmérője és ellenállása szabályozza azt,hogy szűk.Az a levegő beállitáson múlik AFC

2 kedvelés

Nem nézted meg a videókat… :grinning:

1 kedvelés

Jajjj már csak azt ami érdekel, de baszus akkor nincs mese végig kell nézzem

2 kedvelés

Most éppen Kinga írásait tanulmányozom, kicsit figyelmesebben

2 kedvelés

Maga a Berserker is iszonyat szűk, nem is nagyon tudok annál szűkebb levegőzésű tankot mondani. :thinking: Kivéve a régi CE4, Protank és társait. Na de a lényeg, hogyha 2es magra tekered el tud mellette suhanni a levegő, nem fog szűknek tűnni. Igazából a setup maradhat ugyanaz, picit vékonyabb lesz a huzal. Ennyi az egész. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Há’ nem azé’ csináltuk, hogy ne nézd meg! :sweat_smile::kissing_heart:

5 kedvelés

Nekem mindkét tank a legnagyobb lyukon van.Vagyis a Berserker-nél a legnagyobb lyukon van a Kyfun meg úgy van betekerve(alulról az a biszbasz),hogy levegős legyen.De a Kyfun-ba az első tekerésem asszem 7 menet lett…az ohm-ra már nem emlékszem…az nekem nagyon homlokhorpasztós lett.Másnap 5 tekerést csináltam,az már jó.Ha ez nem függ össze,akkor pszichés nálam​:joy:

1 kedvelés

Kíváncsi lennék egy nem szűk kazánra…mert nekem egyik tankom sem tűnik most szűknek.Mi lenne,ha beleszívnék egy olyanba,ami levegősebb tank eleve​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Kicsit feljebb görgetsz…amit Donát linkelt be videót,mert kerestem,hogy hol van az a videó,amikor Kinga mutatja,hogy-hogy kell a csavar köré tekerni a huzalt…abban is mutatja a hézagos tekerést​:slightly_smiling_face:

Az “Eddig volt nyugodt az életem” poszt elég érdekes(ha jól emlékszem):wink:

1 kedvelés


Szerintetek kevés ez a vata vagy erre nekem kéne rájönni. Én amúgy mindig azzal voltam minél szorosabbra csinaljuk a tekerést annál jobb

1 kedvelés

Nekem az soknak tűnik így elsőre :grin:

1 kedvelés

Képzeld el most meg még többet raktam bele :rofl::joy: egyenlőre több a káromkodás mint a hű ez az eltaláltam

2 kedvelés