Segítség kérés

Sziasztok ismét :slight_smile:
Mindig jovok a kerdeseimmel

Gyermekemtől, kaptam szülinapomra ezt a terméket.
Használtan, :slight_smile: de a szándék a fontos :slight_smile:
Szóval a kérdésen az lenne h (probáltam utánna járni ennek a Tekercseléshez és vatta befűzéshez, )
Youtube elég jó guideokat tartalmaz.
Mekkorahány mm-es tekercs kel ehez az OSB-hez?
És milyen vattapamacsot tudtok ajánlani?
Koszonom,
Marci

1 kedvelés

Szia! Pontosan mi a típusa az RTÁnak?

Gondolom már ezt megnézted.
2,5-es magon 4-5 tekerés ha jól látom. :saluting_face:

1 kedvelés

Nem rossz kis rta,3 levegőfurattal,de a drip-tipet cseréld inkább mert nekem túl széles volt.

1 kedvelés

A videóban is kicsit dl-esnek láttam a drip tipet. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Elég szűkre be lehet húzni a levegőt, jobban szerettem ha kicseréltem a dripet​:smiling_face:

1 kedvelés

Hajjaj 1 hétig semmi utánna pörög a gépezet :slight_smile:
Nagyon nem neztem meg videót, hisz meg nem tapasztaltam eme terméket, csak Podozok félek ettől a tekeréses dologtól :rofl:

1 kedvelés

Szerintem elég jól le lehet követni a videón mit csinál Mike.
Írhatnám,hogy én is féltem amíg éltem.De nem teszem.
Ne parázz tőle,annál rosszabb. :face_with_peeking_eye: :saluting_face: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Lehet átugrottam a témán :rofl:előugrott,és rájöttem van ilyen kazánom is :rofl:
Ne félj a tekeréstől nem nehéz dolog.2.5 mm fúróra tekersz 5 menetet hogy a lábak ellentétesen álljanak :grin:pikk-pakk​:wink:
Magadnak kell rájönnöd mennyit kell tekerned hogy jó legyen az ellenállásod
(Ka1 28Ga 2.5 mag 5 karika :wink:)

2 kedvelés

Kezdésnek szerintem inkább szálhuzal,mint clapton.Könnyebb vele dolgozni. :grinning:

2 kedvelés

Sokkal egyszerűbb mint hinnéd! Elsőre talán hosszabb időt vesz igénybe, de aztán megy mint a karikacsapás! Ma reggel meló után, kevesebb mint fél óra alatt cseréltem az RTA-ban tekercseket és két RDA-ban a vattát. Nem kell ettől félni úgy néz ki egy egyszerű tank jó megoldásokkal. Vágj bele! Semmit nem veszíthetsz!

4 kedvelés

Illetve,csak nyerhet tapasztalatot,hogy ezt is meg tudta csinálni. :saluting_face:

Ez egy német nyelvű videó,szálhuzallal ha jól látom. :slightly_smiling_face:
7 perc 50 után kezdi építeni,pont a tekerés elkészítését nem mutatja,de érthető. :grinning:

4 kedvelés

Megnéztem a videókat köszi a segítséget akkor rendelnem kell egy

Ilyet es hozzá vattát sztem péntekre meg is jön :slight_smile:

Ez nem kezdő van cucc bőven

2 kedvelés

Éppen most szörnyülködött a fiam miközben néztem.
Nekem meg van 3 mod+pár tank. :face_with_hand_over_mouth: :face_with_peeking_eye: :smirk:

1 kedvelés

Csak hogy borzoljam a kedélyeket :grin::joy:
Amit írtam azt tekertem bele Baconnal :smiling_face:

6 kedvelés

Végül is ennyi is elég ami neked van… :+1:

1 kedvelés

Hát igen.Egyik megy(tönkre),másik jön. :smirk:


Nah hello hello megjött az építő elemem kívanjatok sok sikert XD
+1 kis íz is kellett :slight_smile: keverésbe nem vagyok még penge. Vélemény van az ízről vagy márkáról?

4 kedvelés

Sok sikert,azzal menni fog :fist_right::fist_left:ízről nem tudok nyilatkozni,a papírig felöntöd alappal,vattát pedig nem-sokat igényel,az O gyűrűnél vágd el és jó lesz az :smiling_face:

1 kedvelés