Segítségkérés tekeréshez

Sziasztok! Újra egy kis segítséget szeretnék kérni :grin:

Holnap meg jön a tool kit szettem elvileg, és neki szeretnék vágni a tekerésnek.
Tudnátok esetleg videót YouTube videót küldeni vagy tanácsot adni hogyan is kezdjek neki?

5 kedvelés

Szia Zsanatt! Milyen tekerést szeretnél rittyenteni? Tool kitben milyen tekerősegéd lesz?

3 kedvelés

Szia :slight_smile:

https://www.liquid-aroma.hu/Vandy-Vape-DIY-Tool-Kit ezt rendeltem meg.

És ez a huzal lesz hozzá: https://www.aromaparadise.hu/coilology-ni80-fused-clapton-wire-2-26-36-10ft-3m

5 kedvelés

Szia!

Ezt a topicot javasolom, van benne több video és más hasznosságok, fényképek, stb.

További szép napot!

5 kedvelés

Sziasztok! Hát, ha jól látom, ebben semmilyen tekerő segéd sincs. Ha van rá igény, tudok csinálni egy rövid videót, amiben hasonló csavarhúzóra tekerek, ilyen huzalból. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

ilyen huzalom van nekem is kb 5-6 menet 3 magra lesz 0,30-0,35 ohm között.:grin::wink:persze single tekerés.

2 kedvelés

Szia Zoli :slight_smile:
Basszus, én azthittem erre valamelyikre tudok majd tekerni :pensive:

Azt meg köszönném​:heart::smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Az teljesen jó lenne nekem is, a mostani is 0.36ohm

3 kedvelés

6 menet a tuti jo neked majd 3 magra akkor​:wink:de jo lehet egy fúró szár is ha nincs más tekerő segéd vagy ahogy Zoli mondta csavarhúzó:grinning:

4 kedvelés

Tudni tudsz, szerintem nem is lesz túl nehéz, de majd holnap kiderül. Ha lesz időm, akkor holnap csinálok egyet. :slightly_smiling_face:
Spoiler:Egyébként majd lesz egy olyan videóm is, amin többféle huzallal, többféle eszközzel többféle tankba tekerek, a kezdő sorozat egyik részeként.

6 kedvelés

Épp most néztem a kitet! Tudsz tekerni 2.8 , 3, 3,5 magot értelem szerűen a legvékonyabb csavarhúzó lesz a 2,8 ez csillag, a legvastagabb 3,5 szintén csillag és a közepes egyenes csavarhúzó pedig a 3-as mag! Zoli megcsinálja a videót és Hajrá! Sok sikert hozzá! Menni fog!

6 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek :heart::smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Ahogy én csinálom abbol jobb ha nem meritt senki úgyhogy a háttérben megbújok inkább

4 kedvelés

Sziasztok, elérkeztem odáig,hogy megtekerjem a Zeust :smiley::+1:

Dobnék egy pár képet, hogy vajon jó lesz e így a tekerésem?



6 kedvelés

Szia. Én nem látok hibát. :blush:

4 kedvelés


Nem baj hogy így áll az a tekerés vég ?

2 kedvelés

Nem számottevő, de szerintem picit lassabban fog az a menet felizzani. Nyomd össze a többivel. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Túl rövid lett a lába, nem tudom összébb nyomni :roll_eyes:

2 kedvelés

Rá kell próbálni izzítani, így szárazon. Ha annyi az ohm, amennyinek gondoltad, mehet bele a vatta. Én olyankor még összerakás előtt lecsurgatom liquiddel, és összecsavarom, majd megtöltöm. Haasz Zoli videóját gondolom, megnézted. Nekem holnap csomagolják a claptont. Eddig még nem próbáltam. Már nagyon kíváncsi vagyok, érdemes volt e azt rendelni? Te is ízre össze tudod hasonlítani azzal, ami előtte volt benne. Szerintem csak jó lehet. Egyedül a vattázással lehet elrontani. Az a nagyobb művészet szerintem. Keveset húztam bele, vagy túl vastagot, vagy összesodortam, vagy összecsomósodott, mert nem akart bele menni, stb. A tekerés szép.

5 kedvelés

Oh, értem. :thinking: Semmi gáz. Mentjük a helyzetet. :wink:

“A” terv:
Azokat a meneteket amik szorosan egymás mellett vannak azokat a csipesz végével told el egymástól. :slightly_smiling_face: Aztán vagy hézagosan hagyod, vagy pedig ismét összenyomod, ami már úgy fog kinézni, hogy a menetek egyenlő távolságra lesznek egymástól. :slightly_smiling_face:

“B” terv:
Cserélj tekerést. Bár szerintem felesleges, bízva az “A” terv sikerében. :sweat_smile::love_you_gesture::kissing_heart:

5 kedvelés