Tekerés lépésről lépésre 😁

Sziasztok. Akkor vágjunk bele a tekerésbe, nagyon nem tudom jól csinálom-e amit csinalok. Küldök képet.

4 kedvelés

3as magra? :thinking: Ekkora van a tankban most is? Amúgy külalakra tökéletes. :blush:

Hát eről van szó Kinga, nem tudom mit jelentenek azok a számok tudnál segíteni?

1 kedvelés

0,6 gyári tekerés van benne, de este szeretném bele tenni a saját tekerésem.

1 kedvelés

Szia! A tekerés belsö átmérőjét…inkább a 2.5 lesz jó

5 kedvelés

A legutolsó lépcső amire tekered az 3.5mm belső körméretet ad a tekercsnek, az alatta lévő (ahol most van a tekercses) 3mm, és ahogy a nyélen írva van fél milinként haladunk egyre lejjebb.

3 kedvelés

És miért fontos az, hogy milyen átmérőjű a tekerésem? Mit befolyásol?

3 kedvelés

Az ízt…nézd meg a videókat amit linkeltem az előző beszélgetésbe…

3 kedvelés

Tényleg, akkor én most másfél órára eltünök :grin::rofl:

6 kedvelés

Ezeket én sem tudtam :grin::flushed: azt hiszem ezt a témát nekem is tanulmanyoznom kell​:sweat_smile:

3 kedvelés

Ugye hogy mindenre is figyelni kell :grin::rofl:

5 kedvelés

mindjárt fel tolok egy videot én hogyan is csinálom​:blush::sweat_smile:2,5 magra ha kíváncsiak vagytok rá:blush::wink:

5 kedvelés

Én nagyon szépen megköszönném neked

2 kedvelés

Szerintem az enyém nagyon béne pedig igyekeztem szorosra, de hát…

2 kedvelés

Igen, köszönjük szépen :grinning::+1:

2 kedvelés

Nem béna egyáltalán​:hugs: jó lesz az! Különben utána is még nyomhatsz rajta picit!

3 kedvelés

Szia Szabolcs! :slightly_smiling_face:
Már hárman várjuk a videót. :smiley:

4 kedvelés

Négyen várjuk a videót. :blush:

Nem feltétlen kell összenyomni @Kontorne_Brigitta, persze megteheted, nincs azzal sem baj. De ha úgy döntesz, hogy összenyomod, akkor leoxidálást követően tedd meg amíg forró a tekercs. Manapság már nem sok mindenki teker microcoilt, de amit Jani linkelt azok a videók teljesen lefedik az alapokat. Csupán annyit kell figyelembe venni, hogy nem mai anyag és, hogy azóta mennyi minden változott. A régi szokások már egyre jobban feledésbe merülnek. De tanulni mindig lehet! Én mindenképp ajánlom, hogy nézd meg azokat a videókat. Rengetek mindenre választ kapsz, a továbbiakban pedig itt leszünk úgyis, hogy segítsünk. :blush:

7 kedvelés

6 kedvelés

lassu a feltöltés de ment 7 menet 2,5 magra ugye a coil masterel könnyebb de régen evvel a segéddel csináltam még nem vettem meg a coil master tekerőt​:blush::sweat_smile:remélem ki vehető a videon minden is​:blush:

4 kedvelés