Tekerés lépésről lépésre 😁

Ez így nem ilyen egyszerű sablon,abszolút nem mindegy a huzal anyaga és vastagsága amit használsz,de van itt a vaperinán is tekerő segéd alkalmazás amivel pontosan ki tudod számolni az adott ellenállás értéket​:v:

3 kedvelés

sziasztok itt egy másik videjo​:sweat_smile:ni80 28 ga coil 7 menet 2 magra merlin nanora tekerve renélem ki vehető minden belőlle csak a vattázás nem lett felvéve​:wink::sweat_smile:annyi,hogy nem igen beszélek a videoban​:blush:

8 kedvelés

Csak hogy érezzük a törödést,. Nagyon szépen köszönjük, a tekerősegéddel szebb de viszont anélkül meg izgalmasabb :rofl::joy:

4 kedvelés

Szia Szabolcs! :slightly_smiling_face:
A többiek nevében is köszönöm szépen a videót,nagyon profi lett.A legapróbb részletekig,minden jól
kivehető belőle. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ohhh Szabolcs. Ez a mod nagyon szép, milyen fajta ?

2 kedvelés

Én nem szoktam a segédet kihúzni a tekerésből,míg nem csavarozom le.Akkor tuti nem deformálódik el.
És én jóval hosszabb lábat hagyok,mikor bedugom a segédbe,mert van olyan tankom,a Kyfun lite plus,hogy a csavar nem fogja meg a 28ga-s huzalt.Körbe kell tekernem a csavar köré.Ahhoz meg kell ugye a hosszú láb.:slightly_smiling_face:
@Vaperina_Kinga az a videó fent van valahol ugye,mikor a rátekerés a csavarra van bemutatva?

2 kedvelés

Előre is elnézést kérek a tudatlanságomért,de ennek az eszköznek pontosan mi a neve?
Screenshot_2021-10-24 Tekerés lépésről lépésre 😁 - Kérdések - Vaperina

2 kedvelés

Én tank tartónak hívom​:joy::joy::joy:
És nekem ilyen picike van

2 kedvelés

Kayfunba jobb a 0.25ös 30GA mint a 28GA :wink: szerintem és a gyártó szerint is.

5 kedvelés

https://vape42.hu/termek/rba_stand_fekete.html ua.csak ez egyedi

4 kedvelés

Szia Bea :slight_smile: Erre a videóra gondoltál?

https://vaperina.cc/t/eddig-volt-nyugodt-az-eletem/5978/72?u=donat

1 kedvelés

Igen @Donat ,köszönöm :slightly_smiling_face:
Ha valakinek szüksége lenne rá esetleg,hogy találja meg?

1 kedvelés

A 30ga nem vékonyabb mint a 28ga?
Bocsi,ezt a ga-t és mm-t nem fogom megérteni​:slightly_smiling_face:

az fából készült egyedi tartó lehet csináltatni @Irhazi munkálya tekerni lehet rajta nagyon jó kis cucc​:blush::wink:

4 kedvelés

nagyon szépen köszi mindenkinek​:blush::wink:

1 kedvelés

Köszönöm szépen.
Isten éltessen születésnapod alkalmából! :slightly_smiling_face:
(Mert látom ám a neved mellett a tortácskát) :wink:

1 kedvelés

az egy innokin coolfire z50 es belső akksis mod​:blush::wink:

3 kedvelés

Minél nagyobb a szám a GA elött annál vékonyabb mm-be

4 kedvelés

Köszönöm szépen!

1 kedvelés

Boldogat​:blush::wink:

1 kedvelés