Tekerés lépésről lépésre 😁

Puszillak titeket, kész vagyok. 0,72 ohm lett Szabolcs ajánlásával 8 menetes lett, szerintem jobb mint a gyári tekerés, legközelebb figyelmesebb leszek kicsit. Most lehet kicsit kevesebb lett a vata, mert ici picit pattog de nem zavaró, de én már most át nem vattázom :sweat_smile::rofl: így is le izadtam mint a kávé főző .

3 kedvelés


Awg/ga az mi lenne?

Én annyit tennék csak hozzá, hogy addig “nyújtózkodhatsz” ameddig a levegőbeömlő ér. Max 2 menettel kilóghat mindkét irányba, azt még tudja hűteni, de ez is sok mindentől függ, hogy milyen széles a levegőlyuk meg mennyi van belőle. Mert itt ugyebár 6 lyukat számoltam, az elég széles levegőzést biztosít. :slightly_smiling_face: No meg ne legyen túl magasan a huzal, azzal növeled a TH-t. De ez szubjektív.

Egyébként szívből gratulálok, haladót avattunk a személyedben! :blush:

5 kedvelés

A huzal vastagsága.

3 kedvelés

Aj jajjj azt honnan tudom milyen vastag, ne haragudj, de forgatom itt a huzalt ,de sehol nem látom :sweat_smile:

Ez komoly? Hát én minden vagyok csak nem haladó, de pár hónap múlva biztos jókat fogok mosolyogni ezeken a posztjaimon :smiling_face::rofl:

Az AWG/GA értékét adod meg, mert az üzletek is azt használják, és a dobozon, spulnin is az van ráírva. Alatta zárójelben a vastagság milliméterben tekerde .

1 kedvelés

Amin rendeltél azon sehol, de a tekerde átváltja neked. Nézd csak meg alatta a zárójelet. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Jó hamar belejöttél, igen. :blush: Persze van azért még pár dolog, de szerintem simán mondhatunk haladó felhasználónak. :heart:

1 kedvelés

Egyébként az eredmeny nem lett a legjobb, most egy kicsit pattog és nagyon meleg :thinking::thinking::thinking::thinking:

Hány Wattal hajtod?

15 watt volt levittem 11 re így már jobb :smiling_face:

1 kedvelés

12 nél többet én soha nem adok neki. Az én tankjaimban az előbb - utóbb égett ízű lesz. A dl -ek a sok levegő miatt jobban hűlnek, azért bírják a dupláját, tankja és tekerése válogatja.

1 kedvelés


Ezt sikerült kiszámolni a tekerdével, és közben rá jöttem mi is az a GA ez még most nekem is fájt nem hogy nektek :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 kedvelés

Én igen…mert mielőtt bármibe belekezdtem,itt kaptam mindig segítséget,praktikákat,trükköket.

3 kedvelés

Az “ajánlott beállítás”-t tapasztalatból írom,nem ajánlom​:wink:Az nagyon magas…

4 kedvelés

Létezik hogy legközelebb 9 menet kéne csinálnom?

az már lehet sok lenne szerintem a 9 menet a levegő miatt

3 kedvelés

11 és 13w között elég lesz neki szerintem feljebb nem érdemes menni vele :blush:

2 kedvelés

Én szeretem a 0.8ohm-ot.

2 kedvelés