Szűk DL RTA, semleges ízek megunása, mivel és hogy helyettesíthetem a tervezett új kazánomat?

Sziasztok újra én vagyok! :joy:
Tapasztalaitokra, illetve szükséges tanácsotokra lennék szükséggel.
Az a helyzet állt elő, hogy brutális módon megutáltam az RTA-mat. Mint látjátok ez egy Kyline Mini V2. Jelenleg Wotofo 0.62-es Ni80-as coillal, ami kereken egy fokkal jobb volt, azthiszem
Fujitech márkájú 0.50es huzal után.:smile:
Szóval tervezem ki*szni az ablakon, már elővenni is utálom.
A lényeg, hogy miközben ezt olvassátok, kapizsgaljátok, hogy én szűk DL-ezek, mivel “magas” ellenálláson nagyon maximum 40W-on hajkurászom a gépemet.
Ennek tekintetében néztem ki számomra (elméletben) tökéletes RTA-t, ami a Jachtvape Eclipse. Pont ezt szeretném kérdezni, hogy kinek van, illetve élmények pozitív-negatív, illetve nem szeretnék mégegyszer befürödni még egy ilyen kazánnal, mint a Kylin. Elég volt bőven vele az az egy év. Egy szó, mint száz, szerintetek jól gondolom, hogy jó kazánra esett a választásom? Azért kérdezlek titeket, mert ezek után rendelni se nagyon merek higgyétek el :rofl:
Ja és nemutolsósorban én mindig “kész” tekeréseket alkalmazok, nem szeretek hajlítgatni, milyen coilokat tudnátok maximálisan ajánlani ehez a setuphoz? Vagy lehet a wotofo coil is jó alkalmazás hozzá?
Válaszaitokra, tanácsotokra, illetve elolvasásaitokat nagyon köszönöm! :hugs:


2 kedvelés

Szia én megtartanám azért a Kyline Mini V2 egy második tanknak . Első sorban esetleg nem az lehet a szituáció hogy sűrűn ugyan azt a levest szívod ? Vaperbetegségek 1. rész - Az ízvakság (Kinga itt leírja ) Megnéztem MIke nak a videoját és ez tényleg egy íz kazán arra van tervezve . Én megtartanám Kyline Mini V2 egy mentolos aromának és 4 napig amig íz orgiában szenvedtem Jachtvape Eclipse el jöhetne a Kyline Mini V2 egy mentolos levessel és azt szívnám 2 napig. Aztán megint jöhetne Jachtvape Eclipse íz parádéja Wotofo jó coil csinál szerintem a vandy vape és jó coil de a thc is szóval lehetne válogatni :). Próbálgatni kell a coilokat . Lehet az egyik tank szereti a másik már nem annyira. A Jachtvape Eclipse meg jó választás szerintem hiszen arra tervezték amiért megveszed és az ára sem vészes :slight_smile: Persze ha van 4-5 ízed mindig készen akkor már más tészta az egész :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm, persze van kapásból 5 is


1 kedvelés

Szerintem akkor is olvasd át nagyából Vaperbetegségek 1. rész - Az ízvakság irományt Nekem van itthon négy modom mind a négyben más és más és nekem kialakul még igy is az ízvakság . Sajnos én érzékenyebb vagyok rá. Ha 4 napig desszertet és gyümölcsöt szívok .Az 5 dik napon a desszert már nem olyan se a gyümölcs. Ilyenkor elő kapom a mentolt 2 napig csak az van . A kazán jónak tűnik amúgy megnéztem neked külföldi oldalon is sokan dicsérték… De pl én is dl ezem már szerintem több mint 5 éve és most vettem egy MTL szettet már csak a futárt várom hétfőre remélem ide ér .Mert ha tényleg igazi íz vadász akarsz lenni egy DL tank sosem fog olyan ízeket produkálni neked mit egy nagyon jó mtl. Én is ezért vettem most egy MTL szettet az igai ízek mtlben vannak szerintem . De ezt igy szerintem senki nem fogja tudni megmondani neked na hogy most ez jó az jó amaz jó: Túl sok a változó az egyenletben . Próbálgatni kell a vaper világ ilyen . Sok kitartást kívánok azért neked . Nehéz megtalálni tényleg hogy mi az igazán jó .

4 kedvelés

Szia @Martin_Szabo!
Mindenképp szerezz be még aromákat, nekem már egy napos iztől, izvaksagom van! Sajna most csak egy tankom van, de negyed tankonkként már váltom az ízeket. Próbáld meg ha már nagyon “rossz” a nyelved az íz, a citromos vizet vagy limonádét, nekem jó volt rá. Utána teljesen megvaltozik az érzékelésed.

Köszönöm szépen, én a mentolt ki nem állhatom, bár mindig épphogy éreztem az ízét a leveseknek (minden nap más a 8 ízből) de a mwntolosat többet nem az biztos :hot_face: te egyébként milyen MTL kazánt vettél, ha kerdezhetem? :smile:

De jó neked hogy a citromos viz megoldja :slight_smile: irigy vagyok pf pf pf :face_with_symbols_over_mouth: én már mindent próbáltam :slight_smile: rágó almaecet stb stb stb

2 kedvelés

Hm aza baj hogy ha én kazánt nézzek automatikusan már szemezzek a modokal és puff már meg is vettem azt is mellé:)
https://www.vaporism.cz/atomizery-innokin/innokin-ares-2-mtl-rta-24mm/
https://www.vaporism.cz/mody-lost-vape/elektronicky-mod-lost-vape-thelema-quest-200w/
ezt a kombót dobtam most össze . Ez a mod ennyi pénzért szerintem ajándék.(egyéni vélemény)

2 kedvelés

Pedig a citrom jó, mert semlegesíti az ízeket. Esetleg a natur citrom beleharapva? Azt hiszem @Paldeak_Attila ő mondott valami jó kavebabos aromát, ő azt hasznalja!

2 kedvelés

Majd megkérdem az Attilát akkor de amúgy én nagyon szeretem a citromot :slight_smile: Ha szemet szúr nekem a konyhában én simán felszeleteltem vékony kakikára és jön a nyam nyam nyami lassan megeszem wink:

2 kedvelés

Megtalaltam neked!
Igen én a mentolosat utálom, azért a citrom​:grinning:

2 kedvelés

Hűha pont rendelés elött vagyok minden féleképen kipróbálom és pont klappol is mindent PULSE V2 BF 95W BOX MOD squonk mod om azon rta meg cseppentem egy kicsit és hátha hatni fog :slight_smile: KÖSSZÖNÖM :slight_smile: :heart_eyes:

Tényleeeg, én is vaporism-ről fogok rendelni, van esetleg valami kuponkód? :joy:

1 kedvelés

Egyebbkent ha van otthon egesz szemes porkolt kavebab,abbol is erdemes lehet egy szemet elragcsalni.Mar ha van es az izet is szereted…:sunglasses:

2 kedvelés

vapingova írd be ami nem akciós abból le jön azt hiszem 7% :blush:

4 kedvelés

A legnagyobb poén hogy én nem is kértem most még is rajta volt a számlán :slight_smile: Meg én nem tudom miért mondjuk sokat rendeltem tőlük, lehet azért nekem valami ajándék mindig van benne .

Innokin Ares 2 MTL RTA 24mm most coil volt pl

  • a pre-wind coils for free. As a gift your receive heat shrink foil for a 18650 battery
    Vandy Vape Superfine MTL Ni80 Předmotané spirálky
    30ga*2+38ga 10ks - 0,7 ohm
    Kód: 997/1031
    1 ks 1,315,70 Ft 0,00 Ft 100 % 21 % 0,00 Ft 0,00 Ft
    nem nagy dologok de valamit mindig hozzám vágnak :slight_smile:
3 kedvelés

Szívesen! Egy próbát megér​:grinning:

1 kedvelés

Köszönöm mindenkinek! :grin:

2 kedvelés

Extension kitt…

1 kedvelés