Ízvakság?!

Nehogy ki kelljen próbálnom :laughing:

1 kedvelés

Igen igazad van! Érdekes, hogy a journey, most lett jó egy hónap után. A többit meg majd meglatom!

3 kedvelés

Egy húron pendülünk :slight_smile:

1 kedvelés

Hát nekem is a gyümölcsös az utolsó :joy:

2 kedvelés

Én nagyon nagy dohányos voltam,most meg nagyon nagy e cigis​:joy:akár hogy próbálltam gyümis cuccokat szívni a pályafutásom alatt mindig az lett a vége,hogy elajándékoztam őket,mert képtelen voltam elszívni,talán a Red Astaire az eggyetlen ami lecsúszik dl-be nyáron​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Probald ki az inawera coffee paradise-t.Kavebabos dohanyt .Dohanyt nem talalsz benne olyan durva,mintha zacskobol ropogtatnad a friss babszemeket​:rofl:Ha kave melle tolod (cukor meg minden nelkul) meg akkor is erzed as eros kavebab izt.Nagyon jo izvaltasra,egy 2 milis rta-t jo ha haromhetente toltok,par slukk naponta.Egy kave fanatikustol…:sunglasses:

3 kedvelés

Ez elég jól hangzik. Egyébként is nézegetek valami kávés cuccot, lehet ez lesz majd.

1 kedvelés

Itt is az van, már nem tudom hanyadikat próbálom, de végül a nagyi szívja el :joy:

2 kedvelés

Kevernem kene egy 10-15 ml astaire-t,de multkor is ugy jartam hogy 5 honap alatt nem sikerult elszivnom 50 milit es kiontottem vagy a felet​:rofl::rofl::rofl:Hutoben tartottan vegig ,de a frisito eltunt belole teljesen,gusztustalan befott ize lett​:rofl:

1 kedvelés

Nálam meg a vejemék,amióta szerzett valami dl mesh tankot újra játékba lendült és gerjednek a gyümis cuccokra​:joy:

2 kedvelés

Majd azert ne erjen meglepeteskent,ez tenyleg inkabb kavebab,mint kave :rofl:De napjaban egy harom percre jo racuppanni​:sunglasses:

Én meg vettem mentholt, teszek bele egy csöppet és már jó is neki :grin:

1 kedvelés

Dl-ben gyorsabban fogy,mtl-ben nem próbálltam még gyümiset,az kb szentségtörésnek minősűlne nálam​:joy::joy:

5 kedvelés

Viccelsz? Gyerekkromban nagyanyám Brazilját lopkodtam ropogtatni :joy:

2 kedvelés

A brunhildet lehet megtudnam buheralni szuk dL-re,majd ugy meg adok neki egy eselyt​:sunglasses:

Na latod ugyanez a helyzet itt is,ezert hasonlitottam az elropogtatott kavebabhoz.Anno ahogy beleslukkoltam eloszor ,feltortek az emlekek​:rofl::rofl:Mondom ez jo nagyon,de nem kave,ahhoz meg egy kicsit orolni meg fozni is kene​:rofl:
Ez itt ni!

2 kedvelés

Jajj, ne csigázz :sweat_smile:

1 kedvelés

Ezt én is megkostolom :joy:

1 kedvelés

Szia! Afc nélkül jó lesz az szűk dl-re! Próbáltam!

1 kedvelés

Szia!

Mivel mindenkinek más az ízlése, nem tudom megmondani a tutit, csak a saját tapasztalataimról tudok írni.

Kezdetektől VG többletes liqudet használok, aminek van pici édeskés íze, de még nem zavaróan. Talán a PG többlet esetleges megoldást jelenthet.

Előfordult olyan is, hogy “túltoltam” a teljesítményt, aminek következtében felborult a gőz optimális levegő-liquid aránya. A liquid többlet miatt kellemetlenül aromás gőzt kaptam. Érdemes játszadozni a teljesítményel. Porlasztós kazán esetén a gyártó ráírja a porlasztóra a javasolt teljesítményt (pl: 17-25 watt). Ebben az esetben meg lehet próbálni az alsó érték alatt indítani a gőzölést és kis lépésekben (wattonként) haladni fel felé az optimális értékig (a példánál maradva mondjuk 15 wattól). Tekerős kazán esetén is lehet játszani a teljesítménnyel, de a menetszám csökkentése hatékonyabb.

Még jó teljesítmény mellett is előfordult, hogy megszívtam magam. Szinte állandóan a számban lógott a drip-tip, ennek következtében állandóan a nyelvemen éreztem az alaplé ízét. Javított a helyzeten, mikor szívás-ciklusokat sikerült kialakítanom (csak 45 percenként vettem elő a szettet).

Természetesen a liquid bekeverésekor is illik betartani az előírt/javallott keverési arányokat.

Összességében csak azt tudom javasolni, hogy ne szontyolodj el, kísérletezz!

További szép napot, kellemes gőzölést!

5 kedvelés