Ízvakság?!

Sziasztok!
Válságban, vagyok, nem esik jól egyik íz se​:dizzy_face: Édesítő ízű a szám, mintha édesítőt vettem volna be csak tompábban.
Mindig keverem az ízeket, próbálom cserélgetni. Ment a mentol, a gyümölcsös, a sütis, de egyik sem jó. Annyira idegesítő.
Valamit tudtok tanácsolni, fordult már elő mással is?

2 kedvelés

egy két jó rta sokat segit de ez ilyen használj szájvízet,igyál egyél citromost mentást,hideget,meleget… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Kicsit megnyugtattal, várom az új tankomat :joy:

2 kedvelés

Én váltottam MTL-re és kivonatos aromákra. Így már az édesebb dolgok is elférnek.

2 kedvelés

Mtl szívom, a kivonatosat még nem kóstoltam, de lehet teszek egy próbát!

1 kedvelés

Ott azért lehet szárazabb dolgokra akadni. Nekem is az agyamra ment, hogy minden édeskés :laughing:
Kérdés, hogy a dohányíz mennyire fekszik neked.

2 kedvelés

Az jön be a legjobban. A woods and spirits még, amit a legjobban eltudok szívni, finom, lágy és csak enyhén édes.

3 kedvelés

Én 4-5féle dohány ízt használok 4-5féle rta-ból azok is több féle huzal és többféle vatta kombinációba igy elég jól elkerülhető az íz vakság…

6 kedvelés

Ha szereted a füstös dolgokat, akkor az kiváló ellenpontozás. Én mondjuk alapból szeretem az ilyesmit, nem csak aromában, hanem ételben, italban is, szóval nekem nem gond :laughing:

2 kedvelés

Értem, én most minden nap mást töltök, de nem az igazi.

1 kedvelés

hát naponta váltani nem az ígazi szerintem sem.

2 kedvelés

Szeretem, csak inkább a lágyabbat. Most próbáltam ki a ripe vapes rumosat (jó, nem bírtam kivarni vele csak 1 hetet) de nekem túl száraz volt. Lehet kell neki még idő.

Én napi legalább 3 ízt használok. Egyszerűen ha nem érzem, hogy pont olyat akarok, akkor nem szívom, előveszek mást. A lényeg, hogy tök felesleges erőltetni egy adott ítz, mert csak besokallni lehet tőle.
Ehhez persze kell pár tank :sweat_smile:

5 kedvelés

Én a rumról alapból azt gondolnám, hogy édes :slight_smile:

1 kedvelés

Elképzelhető, hogy hamar kiszárad a szád. A liquid eleve dehidratáló hatású. Azzal is fel tudod picit frissíteni az ízlelőbimbókat, ha próbálsz többet inni. Nálam ami bevállt az a plusz 1 fogmosás és a rágó. De könnyen lehet, hogy a kokszosodástól tompul az íz.

Szerk.: És természetesen többet is iszom mint mikor cigiztem. :slightly_smiling_face: A napi kb 4 liter megvan. Nyáron 5-6.

3 kedvelés

Hát nemrég kezdtem, csak egy van​:grin: de megfertőztetek, nézem már a további utánpótlást :rofl:

3 kedvelés

Nálam a fogmosás tompít :laughing:

1 kedvelés

Szia @Ivett !
Érdemes több szettel működni,több ízel felváltva pöffékelni,viszonylag sok folyadékot inni,én pl szeretem a limonádét így az nálam napi szinten megy​:slightly_smiling_face:plussz még amit észrevettem,hogy bizonyos aromák az érlelésük közepette elédesednek ami további érlelés után eltűnik​:v:

6 kedvelés

Nálam nem, sokkal élénkebb fogmosás után az ízlelésem. Így minden olyan mint friss tekerésnél. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igen, észre vettem, hogy én is többet iszok.
Tényleg a rágó jó ötletnek tűnik, kipróbálom! Köszi szépen!

1 kedvelés