Steam crave aromamizer classic mtl

Izgulok…:face_with_peeking_eye:

3 kedvelés

Ez most liquides,meg a jobb oldalon egy kicsit kiugrott a helyèről a vatta,ahogy szètkaptam.
A közèp èrintkező környèke legyen szabadon,azaz ott ne legyen vatta.

3 kedvelés

Nézz rá te is az előző képre, én öregszem és romlik a szemmértékem, vagy magasan van a tekerés??

2 kedvelés

Igen,igaz,nekem is magasnak tűnik.

Második újra töltésig megvagyok, és eg, csöpp se folyt ki​:grin:
Köszönöm a segítséget​:hugs:

3 kedvelés

4.5-re vágtam a lábakat​:thinking:

1 kedvelés

Ugye tekerést úgy rakod be, hogy két oldalt a segéd beletámaszkodik az erre szolgáló két U alakú gödörbe?(mert az azért van :smiley:)
Az adja a magasságot

1 kedvelés

Igen, úgy rakom bele.:sweat_smile:

1 kedvelés

Most hogy újra megneztem a képet, tenyleg úgy tűnik hogy el van csúszva picit​:thinking:
Ezt be tudom annak hogy egyenlőre nem vagyunk barátok a kanthal-al.

Ok, nincs több kérdés. Nem igazán tudom, mi volt a baj, ha nagyon hosszú a vatta, gyűrődik, tud picit ereszteni, de fél tankokat akkor se lenne szabad. Szóval kicsit rejtélyes és valószínűleg így távgyógyítással nem is leszek okosabb :flushed:


2 kép korábbiakról, hátha látsz valamit, amit mi nem.
Vattát mindenesetre szerintem még kurtíthatod picit, egyszerűbb is vele dolgozni, mint a hosszúval

3 kedvelés

Jelenleg arra tudok gondolni higy a vatta hozzáert a kazántér oldalához, és onnan folyt ki​:thinking:
Ebben most próbáltam minél keskenyebben tartani a vattát

2 kedvelés

Igen, olyat tud. A ‘Siren v2’ betegség :grin: csak az a levegőzőn vezette ki lefelé, ha feltámaszkodott alul a pamacs. Azt meg szép nagy ívben kellett vattázni :smiley:

2 kedvelés

Megfogadom a tanácsod, köszi :hugs:

3 kedvelés

Nekem eddig szerencsém volt, ezen kívül csak a profile M aminél szorakozni kellet hogy hogy lesz a jó :sweat_smile: De ott is egyszer ráéreztem, és azóta hibátlan.

2 kedvelés

Érdekes volt végig olvasmi jók vagytok! :+1:

3 kedvelés

Próbálkozunk. Jó ízű kis szörnyeteg, megéri a bajlódást.

4 kedvelés

Azt mondtad megnézted a videot :slight_smile: amit tegnap küldtem ö is mondja hogy 4.5 jó attól fűgg milyen kanoc futt bennne . Ha egy szálhuzal elégg a 4.5 :slight_smile: egy https://www.aromaparadise.hu/coilology-ni80-quad-core-fused-clapton-wire-40-2840-10ft-3m nekem már kérte az 5 mm. Ezért süvitet át rajta amikkor feltöltöd . De mindegy is az a lényeg hogy megoldotad . Örülök nagyon.

3 kedvelés

Szálhuzalt raktam bele.:smiley:

2 kedvelés

Mostmár értem :slight_smile: Az egészet igy.

4 kedvelés

Kanthal huzal tekerèshez:




Csak,hogy szèp legyen. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés