Steam Crave Aromamizer Lite V1.5 RTA

Sziasztok! :slightly_smiling_face:
Elvileg még az idén birtokosa leszek a fent nevezett tanknak.Ha minden jól alakul,akkor épségben ide is ér. :slightly_smiling_face:
Tudom,nem egy kezdő barát,de nem volt szívem otthagyni $ 9.99 árért.Meg amúgy is szeretem a kihívásokat. :slightly_smiling_face:
Kérdéseim a következők,azokhoz akik ismerik,vagy volt hozzá szerencséjük:
Milyen huzalt,illetve vattát tegyek bele.Nyilván a tekerés paraméterei is érdekelnének.
Ami jelenleg rendelkezésemre áll huzalból,az ss316L 28 ga.
Vattából pedig a cotton bacon prime,viszont ez utóbbit lehet hanyagolnám.
Sajnos a kezdeti lelkesedésem után kezdek kiábrándulni belőle. :neutral_face:
(a y.t-bemutatót láttam,de abból a felmerült kérdéseimre nem kaptam választ).
Aromamizer Lite RTA V1 5 23mm
Még annyi,hogy mtl-es vagyok. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ebből kaptam a 9. nikmérgezésemet. :sweat_smile: Óvatosan vele. :blush:

7 kedvelés

Nem ss színű lesz. :sweat_smile:
(a kép csak illusztráció). :wink:

3 kedvelés

Nagyon kevés levegővel is nagyon bika. Isteni ízeket hoz. De 40 perc alatt leürül MTL claptonnal. Pont emiatt hozta rám a bajt. Csak jeleztem, nem szeretném, hogy bármiben is befolyásolnon. Légy azért ennek tudatában. :slight_smile: Egyébként a dobozba nem néztem bele, lehet ott lett volna a szűkítő, mint a képeden ami van. Biztos, hogy a saját szerencsétlenségem áldozata lettem. :smiley:








4 kedvelés

Köszönöm szépen! :slightly_smiling_face:
2.5-ös mag?

2 kedvelés

Igen. :slightly_smiling_face: Sima huzal ebbe nem hozza a vártat, csak a clapton.

3 kedvelés

Esetleg,e helyett valami más? :thinking:

Ez a Super Sorb elég tömörnek tűnik. Szerintem jobb lesz mint a CB. Nálam is van most egy dobozzal, a napokban rápróbálok. Sok pozitív vélemény van róla. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Kedves @Vaperina_Kinga !
Azt hiszem,nincs is több kérdésem,köszönöm szépen a válaszaidat. :slightly_smiling_face:
Jövök a beszámolóval,amint ideér a tankocska.
Addig is beszerzem az Általad ajánlott hozzávalókat.

2 kedvelés

Igazán nincs mit. :blush: Annyit még hozzátennék, hogy a fenti kép mostani rendelés, az a huzal a jelenlegi tankjaimba lesz. Az Aromamizerbe a szokásos claptont tettem ami ez:

3 kedvelés

Ez nagyszerű :slightly_smiling_face:
Innen:https://gandalfliquid.hu/ be is tudok szerezni mindent. :wink:

3 kedvelés

KARI15 a kód. :blush:

3 kedvelés

én se bírtam otthagyni :slight_smile:


ja és köszi Vaperina a kupont :slight_smile: :slight_smile:

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.