Steam crave aromamizer classic mtl

Sziasztok! Valakinek esetleg véleménye erről a tankrol? Nagyon szemezgetek vele :grin:

3 kedvelés

7 kedvelés

A keresősáv itt is a barátod… Részemről erősen ajánlott

https://vaperina.cc/t/steam-crave-mini-robot-tube-steam-crave-aromamizer-classic-mtl/13776/12?u=gumikacsa

2 kedvelés

a drip tip-et leszámítva széééép…tapasztalatom nincs

2 kedvelés

Dohány és desszert ízekhez tökéletes! Vatta elvágása pontosan az O-gyűrűnél,feltöltés a levegőlyukak befogásával! Ajonlom figyelmedbe Netvaper videóit

4 kedvelés

Én is vettem egyet ,és egyet értek a fiukkal nagyon jó kazán nagyon jó áron. Szép könnyű építeni jó ízű. Olcsó ,és jó :slight_smile:

2 kedvelés

Hello én most rendeltem bishop MTL RTA össze engedem hólnap egy Steam crave aromamizer classic aztán megnézzük kinyer :slight_smile: Mind a kettő nagyon hasonló kíváncsi vagyok :slight_smile:

2 kedvelés

Vettem enis egy bishopot kb 3szor használtam, azóta is a dobozában pihenget :unamused:

3 kedvelés

Mi volt a baj? :frowning:

Egyszerűen nem bírtam úgy megepiteni, hogy ne szívjak szárazat, felmergelt, majd szerintem valahova felteszem cserére

Hátha valaki itt cserélné egy aromamizer classic mtl rta - ra :grin:

1 kedvelés

Ne add fel ilyen könnyen!
Talán,èrdemes lenne több fèle vattával is kipróbálni. :thinking:

3 kedvelés

Amúgy meg Steam crave is tud bunkó lenni :slight_smile: nem nehéz csak trükkös vattázni . Én elsöre kapásból keveset raktam bele . Szépen köpködött is felfelé . újra tekertem azóta már tudom és érzem mikor jó azóta működik. Sőt igy elnézve talán a Bishop könnyebb vattázni.

4 kedvelés

Cotton clouds vattaval még nem próbáltam, az most van is itthon, majd azzal még adok neki egy próbát :crazy_face:

6 kedvelés

Így van,egyszer kell ráérezni a helyes vattázásra,utánna kezes báránnyá változik. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Vagy,mèg amit jó szívvel ajánlok,az a bp mods.

4 kedvelés

Nagyon jó vatta sok olcsó és bolyhos én úgy ritkítom hogy rá fújok egy nagyot :smiley:

1 kedvelés

Tisztelettel jelentem, sikerült a Bishopot végre normálisan megepiteni, vatta gondok voltak, Cotton clouds vattaval semmi száraz szívás nem adódott még lánc slukkolásoknál sem :grin:

5 kedvelés

Szia én még tesztelem :slight_smile: Én valahogy mindent megtekerek 5-6 szor mire véleményt formálok . Igy elsőre jobb mint a [Steam crave] de nem sokkal szerintem . Dohányos kivonatban sokall jobb . De desszertben és gyümiben nem éreztem eget verő különbséget . Jobbnak jobb csak nem olyan hüha vazzeg mint amire számítottam. Kapott egy 28/40 ni80 tekerést bishop vattával . Holnap újra tekerem 2 es magon hátha .

3 kedvelés

Ni80al nekem száraz lett a Bishop

2 kedvelés