Steam crave aromamizer classic mtl

Nem baj egy steam crave aromamizer classic - ra akkor is beruhazok :grin:

6 kedvelés

Hát én tényleg nem tudom mit rontok el.
Első építés nagyon jó volt, de azóta csak szenvedek vele, pedig mindent ugyanúgy csinálok…
Vattát 0 gyűrűnél vágom, szépen belehajtom a lyukba. Es egy tankig jó is, viszont újratöltés után fele leves kifolyik, és köpköd, mintha muszáj lenne. A levegőző lyukat feltöltéskor befogom.
Valakinek ötlet?

3 kedvelés

nem ismerem ezt a tankot de van egy régi kayfun trükk mielött végleg meghúzod a feltöltő kupakot fejre forditod így nem nyomod a levest bele a kazán térbe…

3 kedvelés

Semmi belehajtás. Az etetővályú egyik oldala nyitott, onnan fésüld be oldalról. Mikor benne van, akkor oldalról kissé lehet lenyomkodni a szélét. És picit rövidebbre vágd .
Ha nagyon nem bírsz vele, rakj középre egy kis vattagombócot, ami helyben tartja a vattát.

Parancsolj :smiley:

A dologban annyi a trükk, hogy a vatta vége a deck alján a két pici lyukon pontosan síkban felfeküdjön. Ha ezt felülről próbálod beleszuszakolni, ennek az esélye kb 0. Vagy picit kevesebb.Oldalról beterelgetve pont adja magát. Ha ez nem teljesen jó, ahogy megszívja magát a vatta, dagad/összeesik, elválik a lyuktól, feltöltéskor meg bepisál. Ki van találva és baromi egyszerű meg célszerű is, viszont nem olyan, mint szokott, ezért elsőre(meg másodjára sem :smiling_face:) nem feltétlenül egyértelmű.
A felülről tömködéssel mindenki ráfarag :grin:

5 kedvelés

Megpróbálom holnap így is, köszi :smile:

1 kedvelés

Az elején nekem is voltak problémáim vele,amíg észre nem vettem,hogy a képen jelölt O gyűrűt lefelejtették róla a gyárban.Ezt szerencsére tudtam pótolni a mellé kapott csomagból. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Igen,azt is írják külföldi fórumokon.De szerintem felesleges,vagyis nincs semmilyen jelentősége a folyás szempontjából.Inkább,ahogy @Gumikacsa is írja,a vattázásra kell figyelni,aztán,ha egyszer ráérzel,nincs többé megfolyás. :wink:

3 kedvelés

Baromira felesleges, ha befogod a levegőzőt, akkor már csak a drip tip felől lyukas :smiley: Ettől még a kazántérbe vidáman beereszt bármit is. A vattázás majdnem 100% hülyebiztos, csak máshogy működik, mint a szokásos.

6 kedvelés

Ezzek olyan érdekes dolgok … nekem még soha nem folytmeg levelezünk is rola . Szerintem ha bátor szedje darabokra o ring minden le ujra fel aztán hátha . Bár mondjuk én minden tankomal igy inditok szinte (fürcsi 1 napig ) aztán probálom

3 kedvelés

O gyűrűk megvannak, szóval most megpróbálom így is.

1 kedvelés

A vatta síkba van és oldalról fésültem be, de így is fele leves kifolyt mikor töltöttem bele… mindenesetre még próbálkozok.

:face_with_peeking_eye:
Hányas mag? Lőj egy kép legközelebb…

2.5-ös.
Csinálok képet a köviről majd.

Coilt azt it most vattázas közbe elhuztam, azt látom. Itt is kb próbáltam akkorára vágni mint te, utána meg belefésültem.




Ez így lehet jó?

Nyugodtan vágd rövidebbre. Mikor így már benne van, középről kifele told ki a vattavégeket. Reméljük, jó lesz.

(Ha nagyon hosszúra hagyod, púposodik felfele a tekerés két oldalán, fel tud feküdni a kazántér oldalára. Olyankor tud picit könnyezni a levegőpineken hosszú távon. Pofátlanul pici az a kazántér…)

Nálam így néz ki megtekerve


8 kedvelés

Hát sajnos így is pisil…

1 kedvelés

Nem örül…

Ez a hossza…

Az üres decken elég szépen látszik a két bemarás, oda kéne beleülnie, ugye. Ahogy kotrod be oldalról, szabályosan belehuppan a végén. Szerintem hosszú, meg van hajtva a vatta az alján, azért nem lesz ok. De ez most csak tipp :thinking:

7 kedvelés

Hazaérek akkor megpróbálom újra.
Köszi :hugs:

Aza a vatta nagyon sokk a két árokban szerintem @Gumikacsa jól mutta én is pont annyit szoktam bele rakni …át esik a vattán a leves miközben töltöd szerintem

3 kedvelés

Így hátha :thinking: