Bishop,de melyik?

Üdv mindenkinek!
Kérdésem az lenne,hogy ki melyik rta-t ajánlaná és miért?

Bishop vagy Bishop 2?

szia!
A különbség az 1-es karcosabb íz vissza adású…

Természetesen mindkettő :smile:. Csak hogy legyen összehasonlítási alapod​:point_up:
Nekem az első szimpibb volt, ízben is(szigorúan személyes vélemény)

1 kedvelés

Na neked is van 2-es?

Nem, kollégától lízingeltem egyet. Ő ezzel veszítette el az RTA-szűzességét, megtekertem neki már vagy 3x. Lassan egyedül csinálja. Egyébként nem is értem miért nincs sajátom, ezek az oldalról levegőzős tankok a gyengéim​:smiling_face_with_three_hearts:

Pár napja jelent meg… :slightly_smiling_face: de.ok.Csak kérdeztem.

Köszönöm

Az O-gyűrűk miatt mennyire kell “félni”?

Jól tartanak.

Az elsőre pályázok, ha veszek. De ma a gyereket ruháztuk meg egy szabad szemmel jól látható összegből, szóval nem veszek​:smile:. Németeknél vendégművészkedik a fiatalember, ott vette valahol. De nem bírt vele elsőre, folyt.

1 kedvelés

Említetted az oldalról levegözést! akkor gondolom aromamizer classicod is van? és ha van akkor számodra a bishop vagy az aromamizer “szimpatikusabb”? esetleg egy pro kontra?

Aromamizer classic mtl. Az van, naaagy szerelem, egy időben volt belőle 2 is a háznál. A saját drip tip nem az igazi, azt lecseréltem(és azzal használom a dvarwot​:smile:), de egyébként :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: Dec. végén,január elején fillérekért szórták ki a kínaiak a készlet végét, ha még találsz valahol, a Bishop árának ötödéért utánad dobják.
Ja, egy ‘pro’: mindenhova jutott menet, semmi o-gyűrűs rögzítés.

2 kedvelés

vapeklub.sk oldalról,ha valaki figyelt,ès èppen egy ilyet akart,az már most hètvègèn tesztelheti is.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Persze Január 26-án jelent meg…nekem is most ért ide… :no_good_man: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem kötekedés csak a tisztánlátás végett a Bishop vatta nélkül sem folyik. Az rta-védelmében írom …

Felhasználóhiba. Elég szégyelősen bánt a vattával. Kevés volt. Meg köpködött is rendesen​:smile:

1 kedvelés

Nem értem hogyan fizikailag lehetetlen…ha le veszed a felsőrészt se folyik ki a leves…de vannak csodák. :no_good_man:

1 kedvelés