Bishop Mtl vagy Berserker B3?

Sziasztok!
Mtl rta-t szeretnék vásárolni,de nem tudom melyik lennne nekem jobb.
jó izü,nem macerás tankra lenne szükségem,főként desszert dohány izü aromákra.
Két kiszemeltem a Bishop és a Bereserker B3.
Melyiket lenne érdemesebb megvennie egy kezdőnek.

4 kedvelés

Szia, a Bishopról tudom, hogy baromi egyszerű tekerni, vattázni, a B3 “kicsit” Dwarv-osra sikeredett, amit én bevallom rühelltem vattázni

5 kedvelés

Szia Bishop egyszerű mint a faék és ízben is ott van …

6 kedvelés

Tuti? Nekem is hozna újat ? :grin:

Mi??:scream:Nem volt még ilyen drip tipped​:sweat_smile:enje enje @Zolika amugy puding probája az evés :ok_hand::fist_right::fist_left:

2 kedvelés

Eskü azt nézem én is :rofl:
Nem volt még,szégyellem is magam​:crazy_face:olaszok,románok odáig vannak érte​:blush:
Könnyű építeni és mennyei íze van állítólag :blush:

2 kedvelés

Igen én nálam volt tavaly ha emlékszel esetleg rá még itt is hirdettem :sweat_smile:igaz 2 ml szekcióban volt nálam nagyon jó izeket ad de nekem nagyon szűk volt ezért váltam meg tőle

3 kedvelés

1.2-1.5 ig jó vagyok :blush: utána nézek én ennek a drip tipnek​:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Helyes :fist_right::fist_left:bakancslista igy hiányos lesz héélllo​:sweat_smile::grin:

1 kedvelés

Berserkert nem ajánlom ideges embereknek, csak akinek elég türelme van eltalálni a vattát :sweat_smile: különben az egyik legjobb ízű tank

5 kedvelés

köszönöm a segitséget,akkor bishop lesz :smiley:

7 kedvelés

Milyen tekerést ajánlanátok hozzá?

2 kedvelés

Én magam részéről clapton fused mtl huzalal épitettem 2 - es magon

3 kedvelés

Nem lősz mellé a bishoppal, nekem kettő is van! Én ni80-al 2,5 mag használom, nekem így adja! :wink:

7 kedvelés

nagyon sokan dicsérik a bishopot,kiváncsi leszek rá.

6 kedvelés

Nem véletlen, teljesen megalapozott, a sok dícséret! Nekem már nincs is másik tankom, csak bishop és egy thc! Én ezekkel a tankokkal már haza érkeztem! Nem kisérletezek tovább! :wink: :smiley:

7 kedvelés

Tegnap próbáltam ki pont egyet. Tényleg nem rossz :+1:íz, th OK.

6 kedvelés

már nekem is kell vennem egy bishopot majd csak ki kéne próbálni ha jo meg megtartani azt is​:blush::sweat_smile:

2 kedvelés

Nyugodtan vedd meg Szabi, nem lősz mellé! :wink:

2 kedvelés

majd szét nézek merre lelem meg és nem is sok szerintem anno néztem már régebben​:blush::grinning:

2 kedvelés